• Zagreb1992
    1.7k


    80 % blokade na fini ti čini Rozićev dug ..Većina vjerovnika je rekla da neće raditi probleme oko pretvorbe ...Sad je sve na gradu ako bude htio pomoći da se to riješi
  • Pop corn
    8.2k
    Sad je sve na gradu ako bude htio pomoći da se to riješiZagreb1992

    Pa rekli su da imaju plan i mimo grada s investitorima. Kakve veze sad ima grad? :wink:
  • Facke
    3.6k


    Na gradu? Na komu? Na senfu? Haha a koj bu on pomogel. On same srati zna, nis druge. Ljigavec ko si drugi.
  • blackbully
    4.5k


    Ove sezone su im bar plaće prilično dobre i uredno isplaćene. Gospodin B. Lu i "američki investitori" svakog 15. u mjesecu iz svog džepa.
  • Bruh
    947
    Sumnjam da će se izgasit cibona... ak se to dogodi čemu liga to je kao da se zadar il kk split ugase gubi se neki čar derbija a i ne vidim da ću ići baš na košarku kad se to dogodi. Kriviti ABA za sve probleme naše košarke je glupo dovoljno je usporediti gledanost premijer i aba lige... uprave i savez su uništile cibonu a skoro su i zadar i split.
  • Pop corn
    8.2k
    Ove sezone su im bar plaće prilično dobre i uredno isplaćene. Gospodin B. Lu i "američki investitori" svakog 15. u mjesecu iz svog džepa.blackbully

    To ti se moj pajdo bude povlacilo po DORH-u vrlo brzo koliko čujem i tu će netko morati objasniti stosta vele oni kaj su čitali na faksu te knjige i skripte iz prava
  • flexXy
    2.3k
    Cibosi vode 42-36 protiv Partizana na poluvremenu. Krajnji rezultat je poznat al bar malo optimizma za nas navijace :smile:
  • Patak
    2.9k
    Kak bi trebalo biti optimizma ako je krajnji rezultat poznat. Zašto uopće igrati u takvoj ligi?
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Ja sam odrastao navijajući za Cibonu i bit ću tužan ko pas ako se ugasi taj klub. Bilo bi normalno da grad izdvoji par milijuna eura za kultni klub ali čisto sumnjam da će se to dogoditi kada na gradonačelničkom mjestu vidim onog omega muškarca koji ne može iz 5 puta zabiti najjednostavije košarkaško polaganje. Oni koji kažu da se nema para i da treba radije novce dati bolnicama, školama i vrtićima ću ko iz topa nabrojati 10 bezveznih stvari u koje se bacilo više novca negoli u Cibonu (ili u dinamov stadion).

  • Mihaljević
    9.8k
    Cibonu su ubili kada su prodali nastup u Europi najciganskijem i najljigavijem klubu na kugli zemaljskoj , i za to niko nije odgovarao... Ljudi ne razumiju da je Cibona kao HSV I Schalke u nogometu , velikan koji treba dobar poguranac. Dvostruki prvak Europe , nerealno zvuči. Košarka u Europi stagnira i to nije samo kod nas tako, NBA je Liga prvaka, Europska košarka je Europa liga i to će nažalost uvijek biti tako. Jedino što me veseli u HR košarci što KK Dinamo odbija igrati ABA ligu, sve šta je povezano sa prekodrincima možemo okačit mačku o rep , nadam se da će KK Dinamo do kraja gurati stav protiv ABA lige , da neće pokleknuti , pošto je nažalost jedan velikan već pokleknuo, danas protiv Partizana prve dvije četvrtine odlične, treba i pohvaliti te dečke , jer vjerovatno igraju za džabe... A i di je sad Bogdanović , donirao bi Tovarima i bubreg , a Ciboni koja ga je napraviola ni lipe. Šteta , velika šteta za Cibose.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Svaka čast KK Dinamu ali ja sam kao balavac odrastao prije svega na Ciboni. Odrastao sam na Rimcu, Sesaru, Giričeku, Prkačinu, Pennu, Davidsonu, Krasiću, Kusu, Baderu, Tomasu, Roziću, Gordonu pa kasnije Blessingameu, Šariću, Kuridži i toj ekipi koja je mimo svih očekivanja osvojila ABA ligu. U ranim danima smo pratili Cibonu koja je u Zagrebu igrala Euroligu i koja je u Draženovom domu bila favorit protiv skoro svih europskih ekipa. Generacija prije mene je gledala Cibonu koja je bila europski prvak. Gledali su Cibonu jaču od Real Madrida. To ime Cibona je ogromno ime u svjetskoj košarci. To je pojam.

    Osnivanje novog zagrebačkog kluba koji bi zamijenio Cibonu mi jedino ukazuje na mladost osnivača novog kluba (KK Dinamo) i na nepostojanje emotivnih veza prema Ciboni jer meni kao čovjeku koji nije golobrad i koji zna što je žilet zvuči nečuveno odbacivanje Cibone i šaltanje na novi klub, na tzv. ''KK Dinamo''. Emotivnu poveznicu na taj klub je vrlo teško naći ikome ko brije svoje lijepo lice. Zato bi trebalo izvršiti pritisak na gradonačelnika duginih boja da makar djelomično pomogne gradskom simbolu Ciboni ali se bojim da se ništa spektakularno neće dogoditi. Mislim da ćemo za 50 godina svi zaboraviti povike ''Heja, heja Cibosi'' i samu Cibonu kao što smo zaboravili dinosaure i da će to biti samo zaboravljena prošlost jednog grada.
  • mali M
    5.1k
    Rimcu, Sesaru, Giričeku, Prkačinu, Pennu, Davidsonu, Krasiću, Kusu, Baderu, Tomasu, Roziću, Gordonu pa kasnije Blessingameu, Šariću, KuridžiMaksim Maksimirski

    Kako te nije sram i stid praviti se da si ljubitelj Cibone i onda ovako nonšalantno zaboraviti sa popisa Chucky-a?!?!? (Btw. Zezam se ako nisi ulovio)
  • Pop corn
    8.2k
    Bilo bi normalno da grad izdvoji par milijuna eura za kultni klubMaksim Maksimirski

    Ok, i kaj onda kad izdvoji? Za godinu dana opet isto kad se naprave novi minusi? Neka se Cibona spasi, nema nitko ništa protiv, ali privatnim kapitalom, a ne javnim novcem. Jer ne može se u 2023. glavni grad države članice EU baviti favoriziranjem samo jednog kluba, i to samo na račun slavne prošlosti. Postoje tri kluba u gradu koja su zdrava, rade, imaju više klinaca u omladinskom pogonu, imaju ljude iz poslovnog svijeta u vodstvu, pa čak i ove sezone više gledatelja na tribinama. Grad može davati novce po kriterijima koji su jasni, a ne jer eto, "bili su slavni pa evo vam po 5 puta lova i to za stare dugove. A za nove ćemo nagodinu". A i još jedna stvar - nisu opravdali namjensko trošenje love iz javnih potreba za ovu godinu, a bez toga nema javljanja na novi natječaj. Mimo toga da im se daju milijuni nije ocekivano.

    Privatni kapital koji će ih spasiti? Apsolutno da! 2023. je godina, kapitalizam je. Svatko neka ulozi svoju lovu gdje želi. E tu je problem što se onda vracamo na nesposobnost uprave koja svisoka zna samo tražiti lovu od grada, a u klub ufura likove iz SkyTowera koji kilometrima zaudaraju na prevaru sa svojim CibonaCoin projektima, gradnjom sportskog sela Cibone u Istri na 100 hektara s hotelima od 5 zvijezdica i kosarkaskom akademijom u Rumunjskoj i Indiji. I ovo zadnje nije sprdnja, to je zbilja.

    Ono što je dužnost grada, ako neće ići normalno spašavanje kluba, e to je pravi muzej povijesti kluba koja je baš slavna i u njoj sve to odlično prezentirati, educirati generacije.
  • Patak
    2.9k
    Kaj nije Banderas imao pravilnik po kojem je izdvajao novac za izvrsnost (klub koji je prvak države x puta u y godina ili tako nešto + novac za omladinski pogon)? Na taj način bi sva tri zdrava kluba mogla imati redovito određena sredstva + najbolji od njih još malo više.
  • Pop corn
    8.2k
    Kaj nije Banderas imao pravilnik po kojem je izdvajao novac za izvrsnost (klub koji je prvak države x puta u y godina ili tako nešto + novac za omladinski pogon)? Na taj način bi sva tri zdrava kluba mogla imati redovito određena sredstva + najbolji od njih još malo više.Patak

    Pa nitko nije rekao da nemaju i da nisu u sustavu Javnih potreba u sportu. Dapače, svi klubovi u Zagrebu u odnosu na kriterije. Ali mimo toga sad neke milijune za stare dugove davati mi je ideja čistog socijalizma jer je eto nekad to bilo veliko i to je Brand. Jebiga, Brand je pun blata zbog nesposobnosti likova tamo i lopovčina prije u klubu. Ali to je stvar zakonodavstva a ne proračuna Grada Zagreba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.