• mali M
    3.5k
    Uf, na kraju sam nakon 1000 uputa da si pogledam, išao pogledati instagram KTC-a.. pa šta to tako lik radi posebno? diže utege? po tome je Samir zvjerčuga koja zaslužuje odmah u Dinamo! To je efekt nekolicine nogometaša koji je postao nedavno popularan da se nakon karijere prešaltaju na utege.. Doslovno sam mislio da ću gledati kako ruši rekorde po službenim testovima energetskih kapaciteta sportaša! Sad sam još više skeptičan (a bio sam nenormalno skeptičan) u njegovu korist... Lik đogingira i diže utege, a neki tu mjesecima govore da je zvijer... Theo razuvjeri me sa svakom sekundom na terenu, molim te...
  • Mihaljević
    8.2k
    Prije bi Živkoviću dao šansu nego Theophilu iskreno , i to ne kao rotacijski nego odma u vatru, puno će se pričat o Žiletu nagodinu.
  • Jurki
    8.7k
    svaka cast Zivkovicu, mali napreduje dobro.
    Međutim baciti klinca u vatru i da nas vadi iz govana je po meni neozbiljno.
    Nek se normalno razvija i skuplja minutazu. Njegovo vrijeme tek dolazi.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ja se nadam da nam najkasnije na ljeto ovo bude 9 obrambenih igrača:

    Ristovski
    Moha
    Šutalo
    Benković
    Bernauer
    Živković
    Perković
    Franjić
    Barišić

    Mislim da uopće nije neostvarivo i da ne bi bilo preskupo.
    Imaš kombinaciju iskusnih i mladih, imaš tempo i imaš brzinu. Imaš opcije za sve. Dosta ih može igrati i beka i polivalentni su.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne zvuči loše. Podržavam povratak Benkovića i Franjića. Barišić mi je jedino tu upitan. Ok, ima solidnu karijeru ali meni on u Dinamu nije bio dobar. U Rangersima ono malo kaj sam vidio u najbolju ruku prosjek. Reprezentacija ništa više nego u Rangersima a još k tome je iz obitelji iz koje je.
  • Antisha
    647
    Bacili smo i Boška u vatru nakon ozlijede pa se nismo pretjerano usrećili.
  • Mihaljević
    8.2k
    Ne treba pravit konkurenciju Perkoviću osim Ljubičića , koga god pitate reći će vam da škotska liga nije ništa puno bolja od naše, pa tamo je prošle sezone Čabraja bio ponajbolji bek lige, Mauro je tip beka koji nama odgovara , možemo i Jordija Albu dovest , kad igramo nogomet koji njemu ne odgovara.
  • Ivdzo11
    3k
    Germanijak doznaje: KTC već trenira s Dinamom, a prva je želja Modrih za zimu - reprezentativni vratar (Labrovic)!

    A prema informacijama Germanijaka u Maksimiru na zimu planiraju bogat prijelazni rok, pet ili šest novih igrača, a jedno ime je već procurilo u javnost.

    Osim golmana, tražit će Jakirović na zimu pojačanja i na bokovima, na desnom i lijevom, možda još jednog igrača na krilu te špicu! To su prioriteti, pozicije na kojima se Dinamo želi i treba pojačati.
  • Mihaljević
    8.2k
    LabrovicIvdzo11

    :love:
  • Patak
    2.2k
    Kak su se tak brzo riješili Nevistića, pa nismo ga bezveze kupili, odlično je branio u Rijeci prije toga.
  • Maki17
    174
    Meni je Ivušić bolji golman od Labrovića i vjerojatno bi ga mogli dovesti za manje novaca. Rijeka će tražiti najmanje 3 milje. Pafos je dao 2 milje Osijeku i ne vjerujem da bi puno više tražili i ako bi Ivušić želio da ode i radio im pritisak. Netko je spomenuo i Grbića i on mi je bolji od Labrovića. Čak bi i Čavlinu trpio rađe. Labrović mi nije ništa bolji nego je tamo bio Nevistić
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    U Dinamu je uvijek popularan potez vratiti nekog igrača, pa makar to bilo i par godina nakon njegovog vrhunca, jer je najlakši izbor. Znaš igrača već otprije i ne moraš ulagati trud u skauting, gledanje vrpci i slično. Ne daj Bože da imaš neku strategiju koja je još i dugoročna, pa razmišljaš o tipovima igrača koje želiš u ekipi, stilu nogometa kojeg želiš gajiti i igračima koji bi bili komplementarni tome, pa onda još i pošalješ skauta da te igrače prati mjesec dana, to je ipak bila nuklerana fizika za naše sportske direktore i skaute.

    Zato se uvijek kad se vrte nova imena u Dinamu zadnjih godina se uvijek vrte ili imena povratnika ili poznatih HNL lica, lica iz kluba s kojima je Dinamo igrao u Europi ili ga njegov tadašnji trener zna. Zato što je to jedino što preostaje u nedostatku dugoročne strategije, transfer politike i skauting službe. Na kraju, uvijek je lakše opravdati promašaj kad je igrao protiv tebe ili igrao u HNL-u i reći "Ali to je kvalitetan igrač, vidjeli ste ga svi protiv nas, u HNL-u itd., samo nije znao odgovoriti na zahtjeve koje je Dinamo stavio ispred njega".

    Al neka, nek smo mi vratili igrača u 34. godini koji je bez ugovora od 1.6, čiji je vrhunac davno završio i kojeg nije htio potpisati ni neki francuski/španjolski drugoligaš, arapski prvoligaš, već je on dizao utege po instagramu.
  • Mihaljević
    8.2k
    Al zato je Theophile mislio dugoročno, on je znao da ćemo ga vratit
  • Patak
    2.2k
    ha ha, pa da KTC je imao bolju strategiju i od samog Dinama. Malo ću dizati utege, odmoriti i evo me nazad kad shvate da im trebam. Nije ni otišao iz Zagreba.
  • sanjinlego
    1.9k
    Živković je odličan, i potez posudba u Lokomotivu odlična stvar. Momak je na mjestu, i svjestan kompletne situacije. Da je upao odmah u vatru, tko zna kako bi se završilo.

    Uz to, KTC je pristao na znatno manja primanja i njegov dolazak odnosno povratak zagovarao je - Arijan Ademi! Meni ne treba ništa više od toga.

    Također, Bartol Franjić je po meni bio idealan igrač. Univerzalac koji je nekada “najboljeg” igrača CSKA ugasio, a kao lijevi bek odigrao nekoliko vrlo dobrih utakmica. Trenutno je na posudbi u Darmstadtu i pitanje je koliko razmišlja o povratku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.