• Crusades1986
    12.5k
    Kako se vraćamo na tvorničke postavke ako imamo 7 skupštinara, 2 čovjeka u IO i jednog u NO?
  • Mali Zeus
    13.2k
    kaj te čudi kad evo na ovom forumu ekipa priziva Jozaka da se vrati.
  • Common Sense
    804
    Ako je istina da bi IO danas u bilo kojem slučaju uručio otkaz Šimiću, ja bih rekao da najvjerojatnije već imaju neku osobu koju će ustoličit na mjesto SD.
  • Keyser Soze
    10k
    Zato kad treba napravit konkretne korake ti ljudi pišu komentare, a mi skupimo 7 tisuća potpisa za skupštinu, nismo isti.
  • Klenx
    5.6k
    Dobro daj sčilajte sa tim “Daltoni preuzimaju klub”.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Statutu možemo reći la pa pa.
  • Yovitssa
    646
    Kako se vraćamo na tvorničke postavke ako imamo 7 skupštinara, 2 čovjeka u IO i jednog u NO?Crusades1986

    Netko je napisao par postova prije, "brojčano su za zanemarivi". I dodao bih, ne znam kome više vjerovati na čijoj je tko strani...
  • vjeko1701
    8.4k
    Ajde ljudi malo stat na loptu.
  • miro
    4.4k
    Samo ne ispustit iz vida glavnu bitku, onu za Statut
  • Nino Bule
    13.8k
    Vidjeli smo i na Šimiću da mu je manjak rezultata presudio. Imaš primjer Nikoličiusa koji je i izloženiji od Lukše. Najizloženija pozicija u klubu je SD. Nema li rezultata, letiš.Captain America

    Simica se granatiralo iz vise medija a nije se ni znalo koji mu je djelokrug posla, naravno bilo je i manjka rezultata pa je nastradao ali opet kao clan uprave, prije toga mi nemamo jednog sportskog u zadnjih 15 god koji je nastradao na toj poziciji a nije da nije bilo povoda i uzasnih rezultata. U svakom slucaju da se lovit u mutnom tu vrlo lako kao sto je zoran to obavljao dugi niz godina pa i jozak bez da ih je itko puno spominjao. Nikolicius je isto realno bezveze izlozen opet jer ima predsjednika koji mu radi o glavi, nabija nerealne ambicije, sam provodi neke poslove koje ne bi smio (n. kalinic najbolji primjer) a njega izlaze na paljbu.

    Imamo u prvoj momčadi igrače koji ne kriju zahvalnost braći. To što si ti s nekim dobar ne bi trebala biti prepreka angažmanu u ovako limitiranom bazenu. Po meni treba tražiti isključivo stručnost i pošteno poslovanje. Ne bude li ih, lako se IO pozabavi s njim.Captain America

    Jedno je zahvalnost, drugo je "karijera mi je vezana uz njega,on ako dođe na vlast mozda budem i predsjednik uprave, osjecam potrebu a i interes da rovarim protiv njegovih protivnika". Sto se tice lakog pozabavljanja IO-a s njim to je glupost, ovaj IO moze sutra srusit inspekcija, moze se dogodit da dio njega(opet) promjeni stranu a jozak je upravo netko tko bi mogao takvo sto izagitirat, opet ponavljam on je dodatan faktor nestabilnosti u nestabilnoj situaciji.

    Upravo zato sada imamo NO i IO koji mogu reagirati. Želim vjerovati da je Jozak profesionalac (znamo da je dinamovac) i da bi mu dobrobit kluba bila na prvom mjestu.Captain America

    Opet ponavljam trenutno je situacija sa NO i IO jos uvijek prijelazna, kao sto sam napisao nakon provedenih izbora i onda izabranih tijela svi mogu biti dio rasprave ukljucujuci jozaka, do tada nemamo dovoljno jaka tijela da bi se dovodili ljudi koji bi rovarili. Sto se tice toga da se nadamo da mu je dobrobit kluba na prvom mjestu, takav rizik si ne mozemo dopustit u ovom trenu, pogotovo jer je javno vec radio protiv doborobiti kad je iz arabije agitirao da se "ne izdaje ruka koja vas hrani", itd.
  • Nino Bule
    13.8k
    Statutu možemo reći la pa pa.Mali Zeus

    Zasto ?
  • sport
    3.3k
    djelić iz JL:Umjesto Darija Šimića, zasad nitko neće preuzeti poslove oko sportskog sektora, ostala je Uprava od tri člana. O novom sportskom direktoru se nije raspravljalo jer ima dovoljno vremena do zimskog mercata. Konačno, kad se radi o transferima i igračima, tu će odlučnu ulogu ionako imati Sergej Jakirović.
    Piše ima dovoljno vremena do zimskog mercata što je potpuno pogrešno jer već sada treba znati koje igrače se cilja i to se na zimu samo realizira.
  • mali M
    5.2k
    Simica se granatiralo iz vise medija a nije se ni znalo koji mu je djelokrug posla, naravno bilo je i manjka rezultata pa je nastradao ali opet kao clan uprave, prije toga mi nemamo jednog sportskog u zadnjih 15 god koji je nastradao na toj poziciji a nije da nije bilo povoda i uzasnih rezultata.Nino Bule

    Sve je svedeno u ovoj rečenici... Ja sam šokiran i nadao sam se da će iz inata izdržati... Eto nadam se da su sad hrpa ljudi pogotovo ovdje na Zoni sretna...
    I ja na njegovom mjestu sad iz inata nebi ništa rekao i to bi rekao javno. Do jučer su ga smjenjivali, sada bi objašnjenje.. nebi ga ekipi ko Olmić i ostali dao nikada...
  • IceMan
    2.1k
    Al čudi me da jučer da takav intervju, a danas ostavku.

    Jel moguće da su se pokopčali oko Theophilea?

    Samo nagađam..
  • Tradicija bunta
    6.5k
    Svasta se ovdje pise... sta za pocetak znaci da je Simic "nas"? Simic je bio guran od strane nekih ljudi jos prosle jeseni, to je bio i okidac za dogadanja na skupstini u 12. mjesecu... tek naknadno u pet do 12 je bio predlozen od strane grupe nakon sto je postalo jasno da bi padom kvoruma na skupstini u trecem mjesecu uprava mogla ostati na samo jednom clanu. Izmedu ostalog je tamo imenovan kao privremeno rjesenje do izbora nove uprave, a o ljetnom prijelaznom roku i kakav je on bio je vise manje sve receno. Ovi dramaticni apokalipticni izljevi frustracija dolaze iz toga da se vjeruje svemu sta izlazi po novinama i da su novinari od njega napravili nesto sto on nije. Nit je andjeo kojem nisu dali radit, nit je kriv za sve, nego nesto izmedu. Ono sto jest i sto stoji je da su sebi neki trecerazredni "frajeri" zabrijali da ce od kluba napravit svoju tiskaru. Slika koju vecina ljudi ima pod utjecajem medija i stvarno stanje su dvije razlicite stvari.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.