• Common Sense
    804
    Ne očekujem od Šimića nikakve dodatne informacije o razlozima ostavke. Inače, svaki zaposlenik u Dinamu potpisuje tzv "NDA".

    Djekatnik se obvezuje da će za vrijeme trajanja ovog Ugovora i nakon njegovog prestanka, čuvati sve povjerljive ili zaštićene informacije ili poslovne tajne Poslodavca u skladu sa zakonskim propisima i internim aktima Poslodavca.
    Djelatnik se obvezuje da neće neovlaštenim trećim osobama davati nikakve izjave ili podatke koji su mu bili povjereni ili ih je mogao saznati tijekom obavljanja poslova kod Poslodavca, odnosno da neće otkrivati bilo kome izvan Poslodavca niti koristiti za bilo koju svrhu osim svoga rada za Poslodavca bilo kakve povjerljive ili zaštićene informacije Poslodavca te bilo kakve podatke koje Poslodavac dobije od trećih osoba, a koje je dužan čuvati kao poslovnu tajnu.
    Djelatnik se obvezuje da neće otkrivati povjerljive ili zaštićene informacije ili tajne ostalim radnicima Poslodavca osim na osnovi "nužnog znanja" potrebnog za obavljanje poslova kod Poslodavca.
    Povjerljive ili zaštićene informacije ili poslovne tajne su svi podaci i informacije u bilo kojoj formi, materijalnoj i nematerijalnoj, koje nisu općenito poznate javnosti, a koje se tiču poslovanja, tehnologije, prakse, usluga, financijskih ili pravnih poslova Poslodavca ili trećih osoba koje posluju s istim ili daju informacije Poslodavcu, uključujući informacije o stvarnim i potencijalnim klijentima, dobavljačima i poslovnim partnerima, nejavne informacije o radnicima kao što su podaci za kontakt, opis poslova, plaća, kvaliteta obavljanja poslova, poslovni, prodajni, marketinški, tehnički, financijski i pravni planovi, prijedlozi i projekcije, koncepti, tehnologije, dijelovi tehnologija i posao u razvoju.

    Povreda obveze čuvanja tajnosti povjerljivih ili zaštićenih informacija ili poslovne tajne predstavlja osobito tešku povredu radnog odnosa.
  • sport
    3.3k
    Ajmo pogađati tko slijedeći odlazi?Netko tko je tek došao ili netko tko je tamo od stoljeća sedmog?Prvo će se pripremiti teren preko medija o nesposobnosti izvjesnih članova Izvršnog odbora a onda će ljudi sami otići zbog nekog razloga
  • gledatelj
    579
    Odite na sportske pa vidite komentare ispod vijesti da Šimić odlazi. Pa jesu li ljudi stvarno takvi debili? Ne samo da slave odlazak već zazivaju čak i Vlaka nazad.
  • blue heart 72
    1.7k
    sva sreća da već odavno ne čitam nekada kultne novine
  • Facke
    3.6k
    Decki ajde molim vas najte sad srati ko najveci sraleki. Do sad se tu srale po Simicu de se god mogle. Zake Simic nije ove, zake nije one, zake nije dovel druge igrace, otkud je skopal Kaneka , Bernauera itd. Sad kad je dal ostavku sad je najedanput on bil simbol "novuga" Dinama , simbol ovuga, sad je sve dobre delal. Budite realni, da nam je Boban predsednik, neka druga legenda zaduzna za sportski sektor i Guardiola trener mi bi opet srali. Jednostavne sme takvi i nikad nebume zadovoljni.
  • IceMan
    2.1k
    Samo je jedno ispravno i moguće.

    Kompletna uprava ostavke. Novi ljudi, nova vlast. Nova tijela.

    Novi sportski direktor i to po mogućnosti stranac.

    Trener zasad može ostati, naravno to će ovisiti o njegovom rezultatu dalje.


    Sve ono što nam je daleko nedostižno.
  • Captain America
    17.7k
    na oku je javnosti svaki dan i jedina ocjena mu je rezultatNino Bule

    Vidjeli smo i na Šimiću da mu je manjak rezultata presudio. Imaš primjer Nikoličiusa koji je i izloženiji od Lukše. Najizloženija pozicija u klubu je SD. Nema li rezultata, letiš.

    javno je agitirao prije skupstine u ozujku da se potaraca sve anti mamicevsko u klubuNino Bule

    Imamo u prvoj momčadi igrače koji ne kriju zahvalnost braći. To što si ti s nekim dobar ne bi trebala biti prepreka angažmanu u ovako limitiranom bazenu. Po meni treba tražiti isključivo stručnost i pošteno poslovanje. Ne bude li ih, lako se IO pozabavi s njim.

    mogao bi puno vise rovarit od jakiraNino Bule

    Upravo zato sada imamo NO i IO koji mogu reagirati. Želim vjerovati da je Jozak profesionalac (znamo da je dinamovac) i da bi mu dobrobit kluba bila na prvom mjestu.
  • gledatelj
    579
    Da mi je znat sad samo po kome će olivari i ekipa sljedeće pljuvati i tražit ostavke. Jbga, Šimić im je bio Katica za sve.
  • IceMan
    2.1k

    Ja sam negde na sredini onog što si napisao.

    Mislim da nije kalibar za Dinamo bio, al isto i mislim da su ga “bušili” iznutra.
  • Muka
    357
    Gade mi se te sve pijavice i paraziti u klubu da vam nemogu opisati. Kako je moguce da je ta kurvetina i dalje u klubu kad se zna tko je doveo i kako je i dalje tu. Uooce tu Šimić nije bitan već njihov modus operandi gdje žrtvenog janjca uvijek nađu ali oni nisu nikada osgivorni vec uvijek samo zaslužni. Prijezir,mržnja i gađenje.:vomit:
  • Georg Koch
    4.6k
    Dodje li Jozak za mene je to poraz isto da za 2 dana procitam vijest kako je Mamic oslobodjen, vraca se u RH, te da ima vec dogovorenu vecinu na iducoj skupstini.
    Ljudi moji sta vam je
  • Jaro
    7.4k
    "Dinamo sada ima vremena da se pojaca na sportskom planu..." - ovo mi se cini izjava puna ironije i sarkazma u stilu - eto kad sam ja glavni krivac da vidimo kako ide bez mene. Cemu sinocnji interviju da bi danas dao otkaz?
  • Mali Zeus
    13.2k
    Tko će sad biti zadužen za sportski sektor, tajnica?
  • Yovitssa
    647
    Dan kad su Daltoni opet preuzeli klub...
    Užas. Kako su perfidno sve odigrali Mumija i kompanija. 6 mjeseci trajao je "medeni mjesec", nada u neki novi (stari) Dinamo i danas se opet vraćamo na "tvorničke postavke". Bljuje mi se...
  • mlinchica
    1.8k
    Ja ne vjerujem da ovdje na Zoni čitam zazivanje povratka Jozaka?!?! Jakira za SD?!?! U čemu je kvaka?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.