• FrenchMontana
    633
    Dajte nam dedu sa Zone da vodi sportsku politiku. Ja tom covjeku vjerujem!
  • sport
    3.3k
    Kad je kriminalac vodio klub nije se pitalo zašto neki igrač košta xy eura,nije bilo glasanja Uprave kluba,nije bilo pitanja,nije bilo pitanja zašto samo pola love od transfera dolazi u klub,a ostatak zna se gdje.
  • IceMan
    2.1k

    Jozak stručan je, u to ne sumnjam, al ne želim ni u ludilu pomisliti kak bude na to reagirala javnost i veliki dio navijača.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Javlajm se za mjesto SD, pobjeđivali ili gubili bar budemo svi bili pijani

    Uopce mi se ne zivcira danas radi spodoba iz dinama, nek se teraju svi redom u 3pm
  • Captain America
    17.7k
    Tak se i za Jakira govorilo pa smo ga većinski prihvatili.
  • Nolifer
    8.1k
    Javlajm se za mjesto SD, pobjeđivali ili gubili bar budemo svi bili pijaniGražvydas Mikulėnas

    Veliš pili smo pelina, pušili smo trave.... Najviše volimo Dinamo sa Save :grin:
  • Jaro
    7.4k
    Nadam se Jozaku. Za skeptike, imate i primjer Jakira za kojeg se govorilo da je Mamićev čovjek. Klub sad ima organizirana klupska tijela koja će moći reagirati ako uopće bude tragova sumnjivim dealovima. Čovjeka takvih sposobnosti i veza nema u Hrvatskoj, a sumnjam da maćeha i ona 2 tutleka žele surađivat s nekim strancem.

    Spreman sam i na Podnarovo lobiranje za Bjelanovića
    Captain America
    Pa sad su samo Mamicevi ljudi i ostali u klubu. Rijesili se Zorica i ekipe (ko zna razloge), usli predstavnici navijaca koji vise ni ne trebaju jer su brojcano zanemarivi. Jedina 2 autsajdera s nekakvom moci su bili Biscan i Simic - pojeli ih za dorucak...
  • Nino Bule
    13.8k
    Nadam se Jozaku. Za skeptike, imate i primjer Jakira za kojeg se govorilo da je Mamićev čovjek. Klub sad ima organizirana klupska tijela koja će moći reagirati ako uopće bude tragova sumnjivim dealovima.Captain America

    Ne i ne, jakirove ovlasti su takve kakve jesu, jozak bi mogao rovarit puno vise iznutra a situacija je jos delikatna, jednog dana kad se izglasa novi statut, prođemo izbore, dobijemo tijela kluba po novom statutu, ide cista stranica i moze se raspravljat i o jozaku po meni, i kriterij treba biti samo strucnost, do tada ubacivat elemente nestabilnosti u vec nestabilan klub je opasno
  • Nino Bule
    13.8k


    Jakir je trener, njegove ovlasti su 99% vezane uz svlacionicu, na oku je javnosti svaki dan i jedina ocjena mu je rezultat, ako ga nema ne moze ga spasit to jel mamicevac ili nije, a i njegove veze sa mamicima su to da je sjedio sa zoranom na kavama, jozak je tu puno isprepleteniji, javno je agitirao prije skupstine u ozujku da se potaraca sve anti mamicevsko u klubu, i mogao bi puno vise rovarit od jakira.
  • Paggini
    21.4k
    Mislim, na stranu sve sto je Šimić napravio za bolji Dinamo, što mu se nikad ne smije zaboraviti, ali što je on točno dobrog napravio u šest mjeseci na svojoj poziciji u klubu?

    Ako on nije bio odgovoran za dovođenje igrača, za šta je točno bio odgovoran? Gdje su ti famozni Milan kontakti i veze? Gdje je ikakva strategija i pristup dovođenju ikog?

    Perasica, Mumija i ta svita dvorskih spodoba je trebala također dati svoj otkazni rok, ali to ne znači da je Šimić zaslužio ostati, barem ne po ičemu što je pokazao.

    Razumijem ljutnju što je jedan od naših odletio iz kluba, ali ne vidim nikakvu kompetenciju kod njega, što mi govori da kako su ovi Vlaka uhljebljivali, da smo mi htjeli Šimića jer je "naš"

    A ove priče o Bišćanu i naricanja što je otišao su grozna, zaslužio je svoj otkaz itekako.
  • IceMan
    2.1k
    Ponavljam, nadam se da bude rekao sad kad je dao ostavku - kako i zašto. Bušili su me, nasamarili me, mafija, mamićeva struja u klubu. I tak dalje…

    Sve dotle, je samo ono što piše, “ U klubu sve funkcionira dobro, sva tijela vlasti su tu, a i omladinska škola je posložena”…
  • Georg Koch
    4.6k
    potpisujem.
    Ali s druge strane od toga i strahujem. Da ce se on staviti kao "dokazano i iskusno ime" i da ce se sve vratiti na stare staze. Jos bi nam to trebalo u pm.
    Pa evo od kad znam za sebe i dinamo, a bome to je puno godina, nikako na zelenu granu, nikako. Docekamo nase ljude kao trenera i clana uprave, ne ide im ili ih sjebu nasi, ali ne nasi. I opet ispocetka. U tri picke materine i vlatka peras i sto vlatki jebenih. Bas sam zivcan
  • Mathiasovi Chageri
    2.8k
    Napokon je glavni krivac za sve otišao iz Dinama. Dario Šimić nakon 6 mjeseci odlazi iz Dinama, a naši Mirkec i Vlatkica ostaju, jer naravno Šimić je bio kriv za sve. Čovjek je svojim lošim potezima i dovođenjem upitnih igrača uništio Dinamo, zato je naša Vlatkica dodala gas i u Dinamo vraća igrača od 34 godine kojeg nitko nije potpisao od 1.6 i koji je u upitnom trenažnom procesu.

    Idući korak je zasigurno imenovanje SD-om našeg stručnjaka Jakirovića koji će sigurno pročešljati tržište za novim pojačanjima, možda da vrate Vlaka na mjesto skauta, ipak je njegovo stručno oko pronašlo dragulje Denija Jurića i Marijana Čabraju!

    Nadam se da će Dario izaći pred medije zaista i reći sve javno, jer ovo nema nikakvog smisla. Ako je Šimić kriv onda je cijela uprava kriva jer su “donosili odluke zajedno”. Ali nema šanse da držimo Vlatku odgovornom jel da? Nuklearnu katastrofu će vjerojatno preživjeti žohari, Joža Manolić, Barišić i Vlatkica koja njima kuha kavicu!
  • Georg Koch
    4.6k
    O navijacima u Grckoj vise nitko ne mari.
    Rijesili smo se Biscana.
    Doveli na rub srama i zid placa Simica.
    Klubom upravlja Mumija koja je citav zivot spletkarila sa ološom Mamicem i koja ga se sad, wow, zasramila i pobjegla od njega. MOŠ MISLIT.
    I mamiceva kurva perasica.
    Bas nas hoce, sve sto smo htjeli smo dobili.
    Jebem vam mater svima sa maskama i svima koji rovarite protiv dinama iznutra. Svima.
    Padale su puno vece face, past cete i vi mamu vam jebem!!!
  • Ivdzo11
    4.2k
    Zašto sam podnio ostavku, objasnit ću uskoro, ali mislim da je to najbolje i za mene i za klub. Iza mene je vrlo teških, intenzivnih šest mjeseci. Dinamo se sad može pojačati i u ovom dijelu kluba, nastaviti normalno sa sezonom. Nemam trenutno što drugo reći.",

    Šimić se javio Germanijaku: 'Ovako je najbolje za mene i klub, objasnit ću uskoro..."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.