• dinamozivivjecno
    2k
    Evo Darijo je otisao, ispao je sasvim korektno jer je ponudio ostavku, a sto je sa drugima i tu mislim najvise na Vlatku, kad ce gospoda ponudit ostavku? Mislim da cete se svi slozit da je ona trebala letit puno prije Simica.
  • Georg Koch
    4.6k
    Da je imo gresaka - je.
    Da smo koliko toliko, pogotovo prije zmirili na te greske, jz razloga jer je "NAŠ" - jesmo.
    Ali da cemo dobiti nesto ovom ostavkom, u slucaju da ostane Vlatka i Vlatkići - necemo i tu staje sva prica.
    Amen
  • Keyser Soze
    10k
    Ja u ovom odlasku Šimića ne vidim puno toga dobroga, kao što je netko i rekao, on je trebao skupa s Bišćanom biti predvodnik novog Dinama, ali ih se previše brzo potrošilo.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Eto sad će konačno mnogi biti zadovoljni. Krivac za sve loše je dao ostavku, mumija i teta kurvetarka ostaju. Sad će nas krenuti.

    Pa vi dalje citirajte Lesičkog i ostalu stoku.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Neki su ko papagaji ponavljali da navija covjek za Milan iako je izjava izvucena iz konteksa. Hvala majmunima na tome. Ovaj zimski rok bez Simica tece med i mlijeko... plakat cemo mi za njim.
  • Facke
    3.6k


    Plakati za Simicem, zake? Nemame cemu plakati. Bumo vidli kaj bude.
  • Orc123
    8.1k
    Decki moji tko god misli da je dobro sto je Dario otisao je u zabludi jer slijedi dokazano los scenarij a to je da trener preuzima SD funkciju i vec dokazano to ne ispadne dobro. Trener mora biti trener, a SD mora biti SD! Nije to Engleska gdje trener je menadjer ali iza sebe ima vojsku ljudi koji rade skautski posao! Ako ne dovedemo pravog SD sve pada u vodu, ali bas sve....nista dobro se nece desiti! Koga sad imamo u klubu a da predstavlja navijace, mislim u Upravi? Jbt mi u Upravi imamo 2 covjeka za koja ne znamo da postoje i nigdje nemaju nikakvu odgovornost! Sta je Perasica? Gdje je njezina odgovornost!? Drek je to vise...cini mi se fa bi moglo tesko sranje izac na kraju. Tko god misli da Jakir ce biti dobar SD zna drek...jedno je sudjelovati u odabiru a deugo kad ti moras trazit igrace! Ajde da jos imamo skaute i svu drugu silnu pomoc ali imamo drek...ovo nije dobro!
  • IceMan
    2.1k
    Pa sad, ako niš drugo ima priliku reći kaj i zakaj. I kaj se dešavalo.
  • blue heart 72
    1.7k
    I kaj sada dalje?????
    Imate možda nekog favorita za sportski sektor? Da ja mogu birati, sa obzirom na cijelu i to veoma zamršenu situaciju, možda bi probao stupiti u kontakt sa Marinkom Jurendićom
  • Fanboy
    2.6k


    Teško mi je reći, nije dovoljno biti samo odgovoran i pošten već staviti čitav svoj život na kocku i raspolaganje uključujući vlastito zdravlje i obitelj. Šimić ima obitelj, sin mu dobro igra u velikom klubu dok je on radio u ponajvećem klubu Europe sa sigurnim primanjima i vrhunskim kontaktima.

    Bišćan je trebao biti izbornik A selekcije Hrvatske i imao siguran posao. Obojica su stavila sve na kocku i riskirala radi Dinama. To im nitko ne može osporiti i treba im na tome itekako biti zahvalan. Međutim, vjerujem da se od prvog tjedna pitaju jel im to trebalo u životu... Naišli su na ljude bez morala i časti koji će te gurnuti u jamu i onda optužiti da si ti njih želio baciti. Služe im neki mediji koji će te napadati i koji ti
    neće dati mira, sve radi love. To nisu normalni uvjeti rada, a moraš imati rezultate uz sve to i odgovoran si navijačima.
    Vjerujem da im je obojici nakon nekog vremena prekipilo i željeli su se maknuti. Bišćan vjerojatno nakon što mu nisu dali pojačanja, Šimić nakon odlaska Bišćana je bio već sa jednom nogom vani.
    Riskirati zdravlje, obitelj i miran život je ipak prevelika cijena za njih dvoje.
  • Deleted User
    3
    kulešević je slobodan !
  • sport
    3.3k
    Ima ovdje na forumu puno stručnjaka,novinara,zaposlenika kluba pa se može nešto odabrati.
  • superhik
    11.1k
    Jel' manji grijeh eventualna odgovornost za loš prijelazni rok ili nošenje kuverti mita za kriminalca?
  • dinamozivivjecno
    2k
    nadam se da je ovo zajebancija.
  • Captain America
    17.7k
    Nadam se Jozaku. Za skeptike, imate i primjer Jakira za kojeg se govorilo da je Mamićev čovjek. Klub sad ima organizirana klupska tijela koja će moći reagirati ako uopće bude tragova sumnjivim dealovima. Čovjeka takvih sposobnosti i veza nema u Hrvatskoj, a sumnjam da maćeha i ona 2 tutleka žele surađivat s nekim strancem.

    Spreman sam i na Podnarovo lobiranje za Bjelanovića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.