• Patak
    2.3k
    Imat će Max s kim popričati na francuskom, nije to tak loše. Samo morat ćemo ih razlikovati, ne možemo u popisu ekipe pisati francuz jer ne znamo o kojem je riječ, iako možemo napisati recimo stoperi francuzi, onda će biti jasno.

    E da, to znači da je Boško bivši, prekobrojan.
  • marcio amoroso
    33.1k

    Prelijevaju iz šupljeg u prazno. Za novac koji su dali za Sosu, Bernauera i sad Thea su mogli dovesti slobodnog stopera iz lige 5 i dati mu momački ugovor.
  • vjeko1701
    5.9k
    Lijepo to zvuči al nek i on ispadne flop ili potrga nekaj onda nemaš niš osim igrača sa momačkim ugovorm kojeg se ne možeš riješiti
  • OsamŠest
    2.6k
    Potpis KTCa je u isto vrijeme i dobar i loš potez.
  • sanjinlego
    2k


    Sumnjam da će se Dinamo tek tako odreći stopera koji je plaćen 4-5 milijuna eura. Vjerujem da će Šutalo u drugom dijelu prvenstva biti znatno bolji, naravno ako ne bude ozljeda.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Lijepo to zvuči al nek i on ispadne flop ili potrga nekaj onda nemaš niš osim igrača sa momačkim ugovorm kojeg se ne možeš riješitivjeko1701

    Ako tako razmišljaš onda nikada nećeš potpisati dobrog igrača.
  • NitkoBitan
    12.9k
    Sumnjam da će se Dinamo tek tako odreći stopera koji je plaćen 4-5 milijuna eura.sanjinlego

    Pa da nam izbije jos koji milijun iz dzepa :lol:
  • sanjinlego
    2k
    Ali po meni, ono što je i najgore i najbolje u ovom trenutku. Dinamu ne treba 30 igrača, nego 2-3 konkretna, da i dalje bude iznad svih u ligi. Uz oporavljene Stojkovića i Kačavendu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne kažem da tako uvijek treba, daleko od toga. Al realno u ovoj situaciji bez pravog SD-a, bez skautinga, sa krnjom upravom di se ne zna ko pije, ko plaća, ko je za kaj odgovoran...itd. Jbg, čak mi je prihvatljiv ovaj "shotgun approach". Nadam se da će uskoro biti drugačije.
  • Mihaljević
    8.4k
    Sad je potvrđeno da je Sosa teška flopčina , ne bi dovodilo Thea natrag da Sosa išta valja.
  • sport
    2.4k
    Škorić ili KTC,naravno KTC do kraja sezone.
  • Facke
    2.2k
    Teska flopcina je za sad Bosko Sutalo. Od Sose jos nismo puno vidli. Treba tu tek pricekati. Bernauer mi je top kaj sam dosad videl , pogotove prema napred.
  • Crusades1986
    10k
    Sosa se doveo kad je Jakir već bio u klubu. Zašto se onda u momentu kad se dovodio Sosa nije potpisao KTC? Ovako imamo 6 stopera, a ni jedan nije (trenutno) neka klasa za koju možemo reć da je bez sumnje prvi izbor. A štedimo kao.
  • Georg Koch
    3.8k
    Koje mi jebene nebuloze radimo iz dana u dan.
    Jel ima tko broj Simicev ili Podnarev. Ili Vlatkice.
    Leonardo Cufre je isto slobodan. Je da ima 45 godina, ali iskustvo i liderske osobine mogle bi mnogo pomoci nasoj defektnoj obrani.
    Pa valjalo bi nesto uraditi po tom pitanju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.