• Armagedon13
    959
    Navodno je Jakiru obećano da će u zimu dobiti pojačanja koja će i on izabrati.Pa nek potjera što mu ne valja dovede što fali
  • OsamŠest
    3.5k
    Nizozemci, pušite kurac.

    Za broncu 98', u polufinalu Lige nacija ovo ljeto na vašem terenu.. Prat ćemo vas i ubuduće i to sa istim tim Šutalom na stoperu..
  • Mihaljević
    9.8k
    Nadam se da će Jakir imati svoje ja i da će njegova bit zadnja.
  • Orc123
    8.1k
    Jakir je izabrao Sosu pa mu sad ne da priliku i to mi bas glupo....
  • Mrvica
    3.9k
    Što se mene tiče pješke bi išao po njega u Nizozemsku! Dečko je oličenje profesionalnog nogometaša. Na kojem nivou igra i koliko ima godina?? Kad god je igrao J. Šutalo u prvih 11 (a to je uvijek) da smo igrali protiv Chelsea nikad nisam sumnjao u njega. Mirnoća, brzina, čak i tehnika.. Još kad se sjuri sa iznošenjem lopte. Ok barijera je ta što ne zna engleski (što nije neizvedivo da se nauči iako ne vjerujem da ne zna beknit). Van k***c priča o njemu kao da je kanta nekakva a ne standardni igrač HR repke koja očito nije kanta za napucavanje što su njegovi sunarodnjaci iskusili na vlastitoj koži, dečko koji napreduje, profesionalan je i posvećen nogometu. A njih boli to što nema novinarskog smrada iza njega u smislu lumpovanja, opijanja, drogiranja i nez čega, pa traže svako sranje za pljuvat ga. Nek si porade na klubu malo, pa onda na Šutalu.

    Ostao u Ajaxu ili se vratio doma, uvijek će mi biti igračina i jako jako drag igrač! Uopće ne sumnjam u njegovu karijeru i u to da će biti iako već je igrač svjetske klase. Joža je ministar obrane, a Nizozemci nek se pokriju ušima i šute.
  • Šteco
    686
    Mihajličenko je prošle sezone odigrao 32 tekme za Šahtar, od čega 7 u Europi. Reprezentativac Ukrajine, koja ga je sad opet zvala iako je u lošoj formi. Tržišna vrijednost prema TM je 4 milijuna eura. Ovo su suhe brojke, ne moraju baš ništa značiti.

    Došao je prilično jeftino s tim referencama, samo prošle kupnje s drugačijim referencama na toj poziciji pogledajte i sve će biti jasno.

    Slažem se, igra loše, kao i Dinamo u dosta utakmica. Osobno bi više forsirao Perkovića jer mi se čini dečko s puno potencijala koji je odigrao sasvim solidno tu poziciju. Ali ne bi ga samo tako otpisao.

    Pišemo o Šutalu tu jednom i drugom. Ovaj koji je bivši se također razapinje u Nizozemskoj, a nemre samo on svemu bit kriv jer cijeli Ajax je u krizi. Ovaj kaj je ostao je kriminalnoj loš, ali su se traže opravdanja u ozljedama, neuigranosti obrane i slično. No, ovoga se odmah škartira.

    Hoću reći, ajmo još malo biti strpljivi, pričekati da se poslože stvari, dat mu još koju šansu, trpili smo svakakve opcije na toj poziciji, ajmo dečku dat priliku. Na kraju krajeva, ima ugovor ako se ne varam 1+1, šteta neće biti baš tako velika. Pišemo kako su drugi okrutni prema Šutalu u Nizozemskoj, mi smo još gori prema svojim igračima.
  • Patak
    2.9k
    Ajd bar se o Šutalu ne priča sad kao o Oršiću, Brekalu, Šunjiću i drugima koji su otišli pa se sad durimo i ne bi ih nazad iako bi kvalitetom mogli pomoći.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Navodno je Jakiru obećano da će u zimu dobiti pojačanja koja će i on izabrati.Pa nek potjera što mu ne valja dovede što faliArmagedon13

    Veliki plus je što čak šestorici na ljeto ističu ugovori.
    Mykha
    Sosa
    Halilović
    Marin
    Kaneko
    Drmić

    Vidoviću i Kačavendi također, ali njih će se valjda zadržati. Ako Jakirović i ekipa u klubu uspiju naći 6 igrača koji su pojačanja za Dinamo mi ćemo biti na konju. Mjesta u kadru ima, a budžet će biti dobro rasterećen. Sad je vrijeme za skautiranje, nagovaranje itd.

    Zimski rok će biti presudan.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Joj daj ne pušite te priče iz nizozemske
  • Muka
    357
    Tko puši te novinarske priče o bilo čemu i još ovdje konstruira svoje neke priče o depresiji, engleskom jeziku i sl. bi se trebao zapitati ima li 2 grama u svom mozgu ili možda otići na izlet u jednu od dvije ustanove na zapadnom dijelu grada.

    Jedini gori od dnovinara su pacijenti koji to prihvaćaju i prenose dalje uz igru gluhih telefona.

    A izgleda kako i mi imamo svojih konja za trku...
  • sanjinlego
    3k
    Evo govore da se KTC vraća. Krajem mjeseca slavi 34. rođendan, bez kluba nekoliko mjeseci. Nije isto trenirati sam ili sa ekipom.

    Ipak, treba reći i da je veliki profesionalac i uz to ga svlačionica ranije obožavala. Može pomoći i oko dodatne prilagodbe Bernaeura (jezik i sve što ide uz to).

    Ne znam kako gledate na povratak KTC-a? Odabran ispred Škorića.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Još jedan dokaz da ne znamo gdje udaramo.
  • vjeko1701
    8.4k
    Prije desetak minuta nešto slično objavio Olivari.

    "Konačno, kad je o karakteru riječ, i kad sed već znalo da Dinamo s njime neće produžiti ugovor, u zadnjim svojim utakmicama u plavom dresu igrao je maksimalno fokusirano i koncentrirano. Suigrači su ga voljeli jer je uvijek ulagao maksimalni trud, bio je poštovan i cijenjen"

    Da kolega Sanjin nije nama uvijek drag Davorin?
  • Droljo
    8.1k
    Nek dođe ktc. Bar do zime
  • hardek
    2.8k
    KTC mi je drag al ovaj potez mi je niđe veze. Da imamo problema u obrani, ali imamo već 5 stopera. Ako niti jedan od njih (a većina ih nije ni dobila priliku!) ne mogu odigrati u rangu sa 34. godišnjim igračem koji godinu dana nije igrao nogomet e onda nek sve ide u tri lepe.

    Nisu ni Sosa ni Max ni Perković krivi što je Jakir odigrao maltene sve utakmice sa istim stoperskim parom koji je kiksao na svakoj utakmici. Max je obje utakmice pod Jakirom odigrao na visokoj razini minus kiks protiv Rudeša na 5:0. KTC nam ne treba, ovih 5 igrača može izgurat polusezonu, a onda ako odluče da stvarno nema kvalitete među tim dečkima nek kupe nekog poštenog stopera koji će biti odmah za prvih 11.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions