• mali M
    3.8k
    Robert je jasno rekao ljudima u klubu, odnosno Upravi. Ne želi igrati konstantno lijevog beka, u suprotnome zatražit će odlazaksanjinlego

    ako je to istina, a imao si nekih dobrih dojava, meni je to top.. ja od prvog dana imam problem sa time, ali ljudi su podjeljeni... Po meni je bolje da ulazi ko zamjena il djeli minutažu po tekmi sa nekime kako bi cijelo vrijeme imali visok tempo u vezi i nekoga da radi pritisak.. Odličan box to box kojem samo fali kronično minutaže u vezi kako bi se vratio u formu..
  • Mlađi referent
    11.3k


    Dobro da si nam se vratio na insajderske
  • Mali Zeus
    10.4k
    Sarkastično ili ne, to je tako. Robert je jasno rekao ljudima u klubu, odnosno Upravi. Ne želi igrati konstantno lijevog beka, u suprotnome zatražit će odlazak.sanjinlego

    Je li to bilo prije Istre ili poslije?
  • Mihaljević
    8.5k
    Prioritet je lijevi bek. Jednostavno!sanjinlego

    Imamo, zove se Mauro Perković.
  • Armagedon13
    958
    Mauro je stoper koji može pokriti poziciju ljev.beka
    Dosta je više krpanja te pozicije
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Jebiga, nama klasicni bekovi na beku ne pasu. Nije da nismo probali, od domaceg bazena pa nadalje. Najbolji lijevi bekovi su nam bili Cufre, Gvardiol, Rrahmani i ako smijem dodat Pivarica kao uljeza.
  • Maximo
    310


    Pa treba reći,napravil sam loš posel,izvinite...
  • Nolifer
    7k
    Onda u 352, sa Ljubom na lijevom veznom, a Mauro Perković iza njega u obrani. Nemre bit loše nikak...
  • vjeko1701
    6k
    Dal je prijelazni rok bio loš...iskreno je. Dal je on napravio dobar posao unutar mogućnosti, to je zasebno pitanje. Ako je zbilja istina da se nijedan od odlazaka nije mogao spriječiti i da je on imao budžet od 2-3M da njih nadomjesti uz nužno glasanje o svakom dovođenju između svih članova uprave...onda se to tek treba vidjeti. Kaj se treba dogoditi da bi se reklo da je ok posao? Maxime i Kaneko se uspiju izboriti za status prvotimca do zime? Nije nemoguće.
  • Laugreano
    1.5k
    Od klasicnih lijevih bekova, Leovac je mozda bio najbolji. Među ove druge, dodao bi tu i Franjica koji je sasvim pristojno to odradio. Cak mi je bio bolji na LB nego na zadnjem veznom
  • vjeko1701
    6k
    Od svih bivših se Franjića najlakše vrati na zimu a još je dovoljno mlad da ga se kompletno preškoluje u beka xD
  • Laugreano
    1.5k
    Pa isto je i Gvardiol, pa ga Pep redovito koristi ko beka.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Eto da, Leovca sam zaboravio. Ne kazem da trebamo prestat pokusavat, ali mozda ipak malo vise vremena posvetit skautingu i dovest igraca koji po profilu odgovara onom sto se trazi.
    Meni je jebeno nevjerojatno da oni u danasnje doba kad je prisutno toliko izvora informacija o igracima nisu u stanju filtrirat par imena i poslat nekoga da izvidi uzivo jel to to.
  • scooniepenn
    2.1k
    Sve što se spominje za Šutala može i ne mora biti istina, ali dvije stvari su po meni ključne kad se promatra Šutala u Ajaxu. Prva i najbitnija je da Šutalo do odlaska tamo nikad nije oscilirao. Dečko je u Dinamu i u reprezentaciji igrao na razini kao da je stoper Atletico Madrida ili Arsenala, čak se i u reprezentaciji nije vidjelo da je Gvardiol grač RBL-a, a on Dinama. Osim toga, nije slučajno kako se bolno vidi kako izgleda Dinamova obrana sada kada je Šutalo zamijenjen prezimenjakom, cijela uža i šira obrana izgleda duplo lošije. Druga stvar je trenutno stanje u Ajaxu, kao i kvaliteta ekipe. Ljudi su u zadnje dvije godine prodali skoro 20 ključnih igrača i meni je već po rosteru bilo jasno da oni PSV-u i Feyenoordu ne mogu niti blizu, čak i AZ-u. Tu je problem nekvalitete cijele ekipe izuzev donekle Bergwijna, Berghuisa i Brobbeya, a ne Šutalove šutljivosti. Njima bi trenutno teško i Gvardiol i Ruben Dias u paru pomogli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions