• Orc123
    5.9k
    Ma ja njih ne kuzim. Sutalo nije lider i ako su ocekivali kapetana i igraca koji ce biti vođa on to nije, ne zato sto nema kvalitete vec nema te karakteristike vođe. Ali je zato izrazito kvalitetan i igrac je kojeg ces medju prvima izabrat za krenut u bitku jer je lojalan i jer ce dati 100posto sebe! On je iznimno nogometni inteligentan, ali bas takve su introvertne osobe. Paze na svaki detalj, pedantne su i fokusirane...i zato Joža odjebi takve i samo napred...
  • mali M
    4k
    @Efes Pilsen @vjeko1701
    U pravu ste... Prebrzo sam ga osudio a dečko nije ništa rekao nego ga se razvlači po novinama... Sve stoji i za introvertiranost i možda je još melankolik pa ima pravo ovako ići kroz život.. Nisu svi klaunovi slažem se....
  • Jurki
    9.5k
    Dick bas si dick.
    Kupili stopercinu i to za male novce i sad ovaj sere nekaj.

    Kaj mu nije bilo dosta blamiranja po medijima nakon onog sa Zrinjskim?
  • Tongo Doumbia
    2.8k
    Ja baš za Šutala imam dojam da bi mogao igrati u Dinamu do kraja karijere i da se ne bi pobunio nikada. Ono, odradi svoje, odigra top utakmicu i protiv Istre i Chelsea i ode doma gledati TV. Djeluje mi kao takav tip osobe. Ajde Josipe, vrijeme je .
  • Mali Zeus
    10.4k
    Je.eni Van der Meyde izvalio neku glupost i rasprava završila na depresiji.
    Još doda nešto i dežurni klaun Dick.

    I to još 4, 5 stranica.

    E i nije odigrao jednu utakmicu, sigurno mu je propala karijera tamo.

    Fascinantno.
  • Zagi
    5.8k
    Kaj ste jadnog advokata sad napali?
    Ako Dick misli da bi bilo najbolje da vrate Jožu natrag, ja ga apsolutno podržavam u toj namjeri.
    Nofčeke naravno, ne damo natrag.
  • vjeko1701
    6k
    Justice for Dick!

    Treba slušat Dicka, taj zna kaj se radi s mudima.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    to što su odradili se jedva može nazvati i "poslom", a kamoli "dobrim poslom"
  • Facke
    2.6k
    A kaj bi Simic trebal izjaviti? Da je sve lose odradene? Da stvara stim nemira? Pa saki bi na te pozicije rekel da je odraden dober posel. Po mene ak je stvarne imal budzet od 2,5 miljuna eura +- onda je odraden dober posel. Onda ni nemres vise ocekivati.
  • sanjinlego
    2.3k
    Prioritet je lijevi bek. Jednostavno!

    Zašto se od Roberta Ljubičića, koji je kvalitetan vezni igrač, pravi prosječan lijevi bek? Defanzivno slab, dok u napadu nešto zna i napraviti.

    Kada god je igrao kao veznjak, imao je vrlo dobar učinak. Protiv Rudeša dvije predasistencije, dva gola protiv Gorice, AEK gol, protiv Istre gol 0:3..
  • Neki tip
    19.6k
    Zašto se od Roberta Ljubičića, koji je kvalitetan vezni igrač, pravi prosječan lijevi bek?sanjinlego

    E to je pravo pitanje, konačno da ga netko postavi!
  • mali M
    4k
    E to je pravo pitanje, konačno da ga netko postavi!Neki tip

    več sam htio skočiti, ali pretpostavljam da si sarkastičan :lol:
  • Neki tip
    19.6k
    pretpostavljam da si sarkastičan :lol:mali M

    Ma jok.
  • sanjinlego
    2.3k
    Sarkastično ili ne, to je tako. Robert je jasno rekao ljudima u klubu, odnosno Upravi. Ne želi igrati konstantno lijevog beka, u suprotnome zatražit će odlazak.

    Počeli smo uništavati kvalitetne igrače, još jedan napredak u klubu. Bravo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions