• morales
    128
    njegova politika dovodenja upitnih stranaca nas vraca 10 godina unazad kad smo u europi gubili sve redom,stranac treba bit 2 puta bolji od domaceg igraca da bi igrao,dinamo je tek poceo pravit uspjehe u europi kad su okosnica momcadi bili domaci igraci koji znaju sta je dinamo i kako se treba odnosit prema dresu dinama
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Mene puno više brine izjava da je nakon svih prodaja stožernih igrača, važnosti ove sezone, kvalifikacija za ligu prvaka, on imao na raspolaganju 2,5 milja eura za pojačanja, aló tko je ovdje lud. I onda se čudimo što nije čuda napravio i zašto smo išli posuđivati igrače sa pravom otkupa. I sad ga svi kritiziraju. Još i kljuno kaže u intervjuu da uskoro nećemo imati za struju. Mrš u racku svi. Samo da što bolje izgurao ovu polusezonu i onda se konsolidujemo. Budemo prvaci sa 10 bodova prednosti
  • mali M
    3.8k
    njegova politika dovodenja upitnih stranacamorales

    nije to "njegova" politika.. doveli su najbolje domaće, i pucanj u prazno u inozemstvu.. probali najbolje za nikakve pare.. opet ponavljam, zašto od cijelog kluba imaš potrebu samo pucati po Šimiću? Pravo pitanje je puno puno prije njega. Znači kao i mi ovdje i u klubu su valjda sezonu i pol, dvije znali da neće izbjeć odlaske najačih igrača.. Pojačanja tj. u tim trenucima prinove su se morali tada još počet dovoditi, makar jedan po jedan.. da Max i Sosa i Miha i Kaneko i postanu super zvijezde, ne gine im vrijeme prilagodbe... da su igrači koji mogu odmah uskočiti u top momčad za ligu prvaka, budimo realni, nebi bili u Dinamu...
  • Mali Zeus
    10.4k
    Tko je počeo s tim 'stranac mora biti 2 put bolji od domaćeg' spikama i kada?
  • BBB Mataa998
    1.3k

    To ti je spika sa seoskih terena/liga gdje svaki igrac koji nije iz tvog sela mora biti duplo bolji od domaceg da bi igrao u prvih 11. Ocito da se neki ne mogu prebacit sa nizih seoskih liga na instituciju Dinamo
  • mali M
    3.8k
    Tko je počeo s tim 'stranac mora biti 2 put bolji od domaćeg' spikama i kada?Mali Zeus

    Vjerojatno Mamić jer je pod tom izlikom mogao gurati naše mlade za prodaju :lol:
    TO mi je dobra spika kada imaš momčadi u kojima igra deset stranaca i jedan domaći dečko a tipa druga liga... al za "europske" momčadi to definitivno nije uvijet.
  • Fićo1986
    992
    Očito da je dio dinamovog puka naviknut na galamu i psovanje na presicama od onog govnara pa im se intervju Šimića čini malo mlak....
  • morales
    128
    nije samo on kriv,kriva je cijela uprava al je on zaduzen za sportski sektor normalno da po njemu ide los prijelazni rok...
  • morales
    128
    znala je i ova uprava pa sta je uradila cekala kraj prijelaznog roka da odu pa ce onda trazit pojacanja u 10 mjesecu pa se cudimo sto se islo po miereza,koga ces drugog kupit u to doba godine
  • mali M
    3.8k
    nije samo on kriv,kriva je cijela uprava al je on zaduzen za sportski sektor normalno da po njemu ide los prijelazni rok...morales
    ovo bi bila legitimna izjava da nije za svaki pojedinačni transfer morao tražiti odobrenje.. kad će imati takvu ulogu da sam odlučuje onda mi je u redu da leti po nabavnoj, s napomenom, na kraju sezone...

    znala je i ova upravamorales
    pa onda brate mili kreni redom... zbilja mi je fascinantno da se svaku 724 lik sjeti da je ekipa iznad Šimića puno odgovornija od njega (i da, s razlogom sam rekao "iznad Šimića")
  • vjeko1701
    5.9k
    stranac treba bit 2 puta bolji od domaceg igraca da bi igraomorales

    Hoce se konačno stat s ovim glupostima?
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Moras li ti 2 puta bolje mjesat cement od domaceg u Njemackoj da bi dobio posao?
  • vjeko1701
    5.9k
    Jer je glupava floskula koju slušamo već koje desetljeće. Klub treba gledati kod igrača da dovede najbolje što može unutar budžeta kojeg ima. Nacionalnost tih igrača je nebitna.

    Naši rezultati su krenuli kad je stalo dovođenje smiješnih južnoamerikanaca nikakvog karaktera od strane mlađeg lopova.

    U tom periodu se u fenomenalne rezultate upisao solidan broj stranaca (KTC, Lauritsen, Ristovski, Rrahmani, Stojanović, Hajrović, Olmo, Moharrami, Kadzior, Atiemwen, Andrić, Gojak, Kastrati, Menalo). Neki su bili ključni nositelji ekipe dok su neki imali epizodne uloge sa pokojim ključnim potezom.

    Čak su i možda najgori među njima - Kastrati i Atiemwen, isporučili poneki ključni gol i asistencije. Kastrati gol protiv Rumunja, Atiemwen gol protiv WAC-a i asistencija protiv Tottenhama.
  • xavier
    11.3k
    Što uopće točno znači "stranac" u toj floskuli? Govorimo li o stranim državljanima ili o igračima koji dolaze iz drugih klubova?

    Od igrača koji su već u Dinamu, igrat treba najbolji. Bez obzira bio on iz Dubrave, Varaždina, Splita, Mostara, Pariza ili Teherana. E sad, jedini dio te floskule koji donekle drži vodu je da nema smisla plaćati odštetu za igrača drugog kluba koji je podjednak ili eventualno tek malo bolji od igrača kojeg već imaš u klubu. No to nema veze sa "strancima" jer isto je i za Danca iz Copenhagena i za Hrvata iz Rijeke...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.