• Time
    580

    Po meni stranac mora biti duplo bolji od domaceg dečka da dođe...
  • kibic
    1.1k
    Šimić u tim kratkim intervjuima ne ostavlja dojam da je sposoban brzo sročit suvisle odgovore. Vjerojatno bi mu više odgovaral dugi intervju u stilu podcasta. Legenda si od igrača, sve stoji, ali hoću jedan intervju di izađe pred kamere i veli nedvosmisleno: "prijelazni rok je takav kakav je zbog financija, visili su nam financijski problemi i smijena generacije i razdrmalo nas je, ali mi smo Dinamo i idemo po još jednu titulu." Stari moj, ak ti je pun kufer kaj te netko iz uprave sabotira, izađi pred kamere i reci "imal sam najbolje namjere, al taj i taj se s mojim stavom nije složil, taj nije dal svoj potpis i taj i taj nije htel mojem piku vjerovat". Nek veli da je on u funkciji "sportskog direktora" il objasni koja mu je funkcija, jer svima je pun kufer dvosmislenih odgovora i okolišanja. Reci Mamića nema, mi sad gradimo svoj put i na njemu bu bilo popikavanja, ali stvaramo klub koji je ideal SVIM Dinamovim navijačima. I bok
  • Mali Zeus
    10.4k
    Jučer je na Novoj nešto slično i rekao. I možda ga, ludo zvuči, stvarno nitko ne sabotira. Ti pozivi da izađe i nešto kaže su već pomalo smiješni.

    Bilo je reci nešto, čovjek da intervju indexu i jučer je rekao par riječi na Novoj, sad je već daj veći intervju. Za to vrijeme Mumija kaže 3, 4 floskule i to je sve ok, Perasica maže oči s Modrićem kojeg će pokušati dovesti, a Šimić je taj koji bi trebao dati 5, 6 intervjua što novinama što na TV-u.
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Cijeli prilog i razgovor sa Šimićem je bio infantilan. Kao da se Nova htjela pohvaliti da je imala Šimića u studiju više nego su zaista imali ideju odraditi neki kvalitetan razgovor s njim. U pet minuta priloga su mu postavili tri pitanja, pa više saznam od susjede u haustoru kad ju sretnem u dvije minute.

    Ovaj dio s kladionicama je bio sarkazam, čak mi se i svidio način kako je odgovorio, dao je sprdnja odgovor na glupo pitanje. Izgovor imena Bernauera i Kaneka isto neću komentirati, Šimić je Bernauera nazvao Max a kod Japanca je jasno aludirao sa "takozvani" Japanac, na način kako ga svi zovu od Dinamovih društvenih mreža do foruma. Isto tako, ako ćemo se od svega što se događa i dogodilo hvatati za izgovor imena igrača, onda smo i mi zaglibili i to poprilično.

    Zadovoljstvo sa prijelaznim rokom je normalno, jel možda netko od vas očekivao da će doći na najgledaniji dnevnik u državi izjaviti da su odradili loš posao i da nemaju pojma? Večer prije zasjedanja IO? Normalno da će izjaviti da je zadovoljan. Problem će biti ako se nastavi ovakav način odrađivanja prijelaznih rokova u budućnosti, na ovome ne možemo suditi ništa. Osim ako ste u dvije i pol utakmice koliko su odigrala naša nova pojačanja otpisali sve njih?

    Šimićev najveći problem je taj što čovjek nije stvoren za izgovaranje više od tri rečenice pred kamerama, a te rečenice su redom: "Dali smo 120 posto na terenu", "Bila je teška utakmica", "Hvala navijačima na podršci". Kad je već preuzeo ovu poziciju, nek malo uloži u sebe i ode na neku školu govorništva i izbrusi malo javni govor, govor pred kamerama i slaganje rečenica općenito, jer čovjek je možda savršeno sposoban dužnosnik, ali nakon svakog intervjua odaje dojam lika kojem je osnovna škola bila vrhunac obrazovanja i normalno da će se onda kritičari osvnuti da ne samo da je nesposoban nego i glup.
  • kibic
    1.1k
    To moljakanje sa hashtagovima bivših igrača da se vrate u Dinamo mi je jadno. Nadam se da se Dinamo ne bu time bavil jer kad vidim te glupe kampanje od lučkog kluba z juga kak prose za igračima riga mi se.

    Ne vidim nikaj smješno u tome da se član uprave postavi pred javnost i položi račune. Uostalom imaju sad i D+ platformu, tamo mogu u svojoj režiji to obavit i kontrolirano se obraćat navijačima. Nakon svake skupštine medijska mašina odradi svoj huškački posel, a klub treba imat odgovor na to i kontrolirano se obratit navijačima da narativ ne izbjegne kontroli.

    Da se razmemo, nisam taj koji nakon svake tekme pljuje igrače i trenera, jadno mi je to. Navijam za Dinamo il vodil il gubil. Al uprava je ta koja nema dobar medijski nastup, ako ga uopće ima.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Ne vidim nikaj smješno u tome da se član uprave postavi pred javnost i položi račune. Uostalom imaju sad i D+ platformu, tamo mogu u svojoj režiji to obavit i kontrolirano se obraćat navijačima. Nakon svake skupštine medijska mašina odradi svoj huškački posel, a klub treba imat odgovor na to i kontrolirano se obratit navijačima da narativ ne izbjegne kontroli.kibic

    Al zašto samo jedan član uprave?
  • kibic
    1.1k
    Di sam napisal sam jedan član? Spomenul sam Šimića jer je nedavno on opet intervju dal i jer je taj koji u upravi predstavlja volju navijača.
  • Mali Zeus
    10.4k
    ↪Mali Zeus Di sam napisal sam jedan član? Spomenul sam Šimića jer je nedavno on opet intervju dal i jer je taj koji u upravi predstavlja volju navijača.kibic

    Da. I praktički jedini koji istupa u javnost.
  • Šteco
    531
    To moljakanje sa hashtagovima bivših igrača da se vrate u Dinamo mi je jadno. Nadam se da se Dinamo ne bu time bavil jer kad vidim te glupe kampanje od lučkog kluba z juga kak prose za igračima riga mi se.kibic

    Ajmo malo i oko ovoga spustit loptu na zemlju loptu. Ovi tamo svako malo rade "kampanje" i mole igrače da se vrate. Mi smo nakon Modrićeve izjave da ne zna jel bi imalo smisla vratiti se u tim godinama kroz hešteg odgovorili da bi imalo. Niko nikoga ne moli, ne nagovara se nikoga ni na što niti se s tim pretjeruje. Štoviše, moguće da je u pitanju samo trolanje ekipe s juga, ali ajde, neću sad baš toliko okretat priču.
  • mali M
    3.8k
    a baš ste ga pretjerali sa udaranjem po Šimiću nakon "odrađenog" intervjua... sve je okej rekao, ništa nije zbrljao... ja se isto slažem da nije transfer rok loše odrađen, dapače, samo ono što se tu krivo povlači je da nije odrađen vrhunski.. nije dopeljano niti jedno "top" pojačanje, bez obzira što ti evo i Ajax iskrca milione pa im baš i nije uspjelo ovako na prvu.. Ja isto gledajući Max, Vidović, Stojke, Kača i po meni i Miha bez obzira što je trenutno nepopularan, nisu mi promašaji. Ovo s ozljedama je kifla, šta sad, ali da smo pričekali vjerojatno bi ih propustili i onda bi se opet trubilo kako je uprava jadna da je trebala preuzet rizik i uzet ih i gledat dugoročno.. Kaneko, Sosa, Halil su mi još u fazi prilagodbe i nemogu ih procjeniti.
    Sad što se tiče ovog, jako mi se sviđa ideja da se Dinamo nikome ne dodvorava nego da preko D+ daje izjave onima koje zanima. I to od strane članova Dinama, bilo to ponekad od nekog člana uprave, ponekad od člana IO, ponekad od NO, a ponekad i od nekog skupštinara.. to bi bilo top da se tako odrađuje, koji put iskomentira neka situacija koja nije dobro pojašenjena u javnosti
  • vjeko1701
    6k
    Meni je isto dojam da su neke izjave uzete preozbiljno a bile su neki pokušaju humora/sarkazma...itd. Šimić za svoju dobrobit mora naučiti nositi se sa novinarima i javnosti.
  • Zagi
    5.7k
    Nek pošalju M.Marića idući put ali na d+ platformu u duži format.
    Volio bih neke stvari i saznati , a ne ove flaskule.
  • morales
    128
    toliko o pricama da su busili šimića svi su oni dobri,svi skupa rade,a u medijima prave cirkus da zamazu oci navijacima....
  • Dautbegović1
    92
    Prelazni rok je realno gledajući za dvojku ,a najviše me boli diskontna prodaja Livija i Ivanušeca
  • mali M
    3.8k
    toliko o pricama da su busili šimića svi su oni dobri,svi skupa rademorales

    svi mi znamo da su bušili Šimića, čak je i Jakir nešto takvo natuknuo. Samo je Šimić meni pametan i gleda dugoročno, koja je svrha da se sad ko uvrijeđena frajla pokupi nakon 5 mjeseci i ništ nije napravio.. il da ko curica kroz suze upire prstima u Perasicu ili Barišića? Rekao je dobro @vjeko1701 mora se i Šimić naučiti da je ovdje pritisak puno puno veći. U Milanu si recimo jedan od kotačića, ovdje te svaka šuša zna poimence i gledat će te ne kroz povećalo, nego kroz 5 povećala.. a da ne kažemo da je još trn u oku Mamića pa će ovaj valjda svakih tjedan/dva tutnut neku šušku pesima u đep da udare malo po Šimiću i Dinamu. Čisto iz zlobe..
    Više mi je fascinantno da ima likova ovdje koji bi potjerali Šimića nakon par mjeseci.. Valjda su to onda likovi koji bi kroz suze prstićima upirali u druge samo da oni ništa nebudu krivi....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.