• Zagreb1992
    1.7k
    Osijek - Rudeš 1 i 2-5+ 1.85

    Domaćini nakon kikseva smjenili Tomasa i današnju utakmicu će voditi pomoćni trener Smoje ..Osim Maneva i Lovrića koji ne konkuriraju radi žutih kartona Osijek je kompletan ..Uzimam ovaj par pobjeda Osijeka i više od 2.5 gola jer mi je kvota dobra...Rudeš je rupa što se tiče obrane dok Osijek mora negdje se iskaliti nakon svega kaj im se dogodilo u klubu ...Idealno da se na Opusu danas vidi golijada

    Također bi bez pol beda uzeo na drugom Caktaš daje gol po 2.30 :)
  • OsamŠest
    3.5k
    Pjaca+1 - 5,60 :smile:
  • Zagreb1992
    1.7k
    Ja uzimam na drugom over kartone tu tekmu ..ogrman je ulog u igri , a pogotovo nakon svega ovoga u zadnjih par dana kaj se dogodilo bit će tu grube igre ...6 kartona mi je po solidnoj kvoti za sistem dobro :)
  • rob ljubavi
    868


    Jedini problem kaj sudi Kolarić, nije baš da voli dijelit kartone.

    Iako ove sezone malo daje vise, bolje bi pasalo da sude jovic ili pajac
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ma cijeli tjedan su im tenzije ..pogotovo i nakon Sopićeve izjave oko onoga Umri Livaja

    Što se tiče još jednog para kaj sad gledam


    Alkar Cibona 2 2.40

    Koeficijent je takav samo radi toga kaj igraju 5 + juniori ..Što se tiće domaćina i oni su u problemu isto ..Zadnju su igrali sa svega 7-8 igrača i to protiv Dubrave koju su dobili .Ulazeći u ritam brze igre sumnjam da mogu na veći brroj poena protiv Cibone ...Jednostavno ću si uzeti 2 po ovoj kvoti koja je fina :)
  • blackbully
    4.5k
    Što se tiče još jednog para kaj sad gledam


    Alkar Cibona 2 2.40
    Zagreb1992

    Meni je zanimljviji 2.80 na Cibonu protiv FMP-a u ponedjeljak.

    Buljan bi trebao biti spreman za utakmicu, a s njim bi gotovo sigurno slavili prošlo kolo protiv Borca. FMP ima domaći poraz od Krke i Zadra još u Superkupu. Nije to više onako dobra momčad kao lani.

    I siguran sam da će do ponedjeljka popodne koeficijent pasti do 2.30, možda i niže.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Navodno što se tiče Buljana i Prolete je sve ok...dao je HKS garanciju da će slati to izlazno pismo ..al opet vidjet ćemo i dalje kaj će biti s tim ..Također i to se isplati uzeti 1 na Cibonu ...Alkar zadnju na krilima amera protiv obrane koja nije agresivna ...Danas je ipak ispred njih igrači ala Aranitović i Peras koji mogu malo agresivniju obranu prema njima igrati
  • Zagreb1992
    1.7k
    Hvala SS na poklonu dana ..Cibona 2 na 2.40 protiv Alkara ..spojilo se sa Zabok Dinamo over poena :)
  • Georg Koch
    4.6k
    Borac 2
    Sibenik 2
    Aston Villa 2
    Barcelona 2
    Napoli vise od 2.5 gola
    City vise od 2.5 gola
    =36 kv.
  • dzggzd
    173
    skoci koeficijent na 3
  • Zagreb1992
    1.7k


    SS drži i dalje na 2.80...tu sam našao iskreno favorite od igrača za over :)
  • dzggzd
    173
    odigro sam ja 1 na 3 kvoti fino daj ti i igrace :D
  • Zagreb1992
    1.7k
    Besson over 15.5

    Iako mu je utakmica protiv Krke bila prva već je pokazao svu svoju raskoš ..23 poena za 23 minute ...Igrač koji pokriva poziciju 1/2 i koji voli šutirati trice ..uzet će sigurno veći broj šuteva sutra, a obrana Cibone na tim pozicijama je loša ...Matchup bi mu trebao biti Stein koji sigurno njegov brzi korak neće moć pratiti i kojeg će lagano probijati i ulaziti u reket za lagane poene sa poludistance ...Sutra ako bude egal tekma ne sumnjam da će biti na 30 minuta


    Aranitović over 12.5

    Protiv Borca i Alkara vidi se da je digao samopouzdanje i zato ga uzimam over ...Očekujem da će ulaskom s klupe donositi razliku i poene u korist Cibone ..Dosta dobro surađuje sa Zujom kao second playmakerom i uz njega bit će tu dosta lopta u rukama Sanija

    Moja 2 prijedloga za sutra...čekam da izlistaju hendikep za ABA 2 ligu
  • morales
    128
    odlicna analiza,jesi ista za abu 2 izvuko?
  • Zagreb1992
    1.7k
    Bio na poslu pa nisam mogao odgovoriti ...Široki sam imao danas u vidu x2 staviti ...vidim da su počeli igrati ..šteta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.