• jedan u nizu
    8.3k

    Za to se nekako i slazem. Ali sta je prije toga rekao?
    Kaze da se dinamo unazadio i zeznuo jer smo zadrzali par jakih igraca tipa Livakovic i da zbog toga nije doslo do razvoja mladih igraca. Ima istine u tome, ali ako je zajeb kluba da ostavlja domace decke, reprezentativce, osvajace dvije medalje na SP, onda je to k od kluba.
    Covjek je indirektno rekao da je dinamo klub iskljucivo za razvoj mladih igraca i za njihovu prodaju, da nije za nikakav iskorak u rezultatskom smislu jer ako ide raditi nesto da bi napravio iskorak onda se gadno zeznuo i unazadio.
    Jadan klub kojeg bi on vodio, ne kao trener nego kao neki clan struke/uprave.

    Ma pogledaj, fakat je zabavnomlinchica
    ma gledam, i zabavlja me, ali mi se istovremeno sere od njegovog pametovanja i floskuliranja :D Nije sve sta kaze teska laz,obmana ili sranje. Ali kontekst u kojem to kaze, i u kojem opradvdava te iznesene stavove su cisti idiotizam. Barem za sada ovo sta sam pogledao :D
  • IceMan
    2.1k

    Zapravo je istina negdje u sredini.

    Dinamo i treba rezultat al i razvijat mlade igrače jer moramo i prodavat.

    Nemamo jake sponzore jer nismo magnet, nema ni neke love od grada ili “političkog” novca.

    Moramo stvarat al moramo zadržavat nivo.
  • SAS1987
    14.7k
    Dečki, jel ko gledao podcast s Krunom Jurčićem?

    Kako i kolko god ismijavan, al je puno stvari dobro rekao
    IceMan

    Jos jedan, dva podcasta i bit ce popularan ko Samir Toplak

    Par puta je ponovio da je odgojen da ne grize ruke koja ga hrani (kontekst Mamića). Znaci, sve je ok ak dobije pare :lol:
  • jedan u nizu
    8.3k

    zadrzavali smo nivo kada 40 godina nismo prezimili u europi i bili kanta za napucavanje.
    Naravno da treba razvijati mlade igrace i naravno da klub zivi od toga. Ali klub je tu da donese uspjeh, da raste i ide naprijed. Sta nam vrijede svi ti silni novci od prodaje talenata kada ostajemo gdje jesmo?
    Mogu misliti gdsje bi samo bili da je sav taj novac od tranfera zadnjih 20 godina bio ulozen u klub a ne u privatne dzepove.
    Slazem se da ekipa mora imati balans izmedu mladih i starih igraca, ali reci da se na konto zadrzavanja tih dobrih igraca dinamo zapravo unazadio ....evo ne znam kako da drugacije to komentiram nego cisti idiotizam.
    Ajmo odmah prodati Petkovica, Misica, Ademija i Rileta da stvorimo prilike za mlade igrace kako bi ih mogli utopiti za neke novce -.-
  • IceMan
    2.1k
    Ma sve jasno. Naravno da su neke stvari tragikomične u vezi njega, al rekao je jednu stvar u vezi same politike kluba u kojem se mogu složiti.

    Zapravo povraća mi se da smo poslali naše klince okolo ili isti ne mogu igrati uopće, a doveli igrače koji nisu u razini kluba pa čak i kao rezerve i ne smiju nositi nikako Dinamov dres.

    Pa ak smo već izgubili 2-0 od Balkanija, sigurno bi lakše podnio s Perkovićem, Rukavinom, Vrbančićem ili Gurlicom a ne s Bogdanom, Menalom, Emrelijem il Kulenovićem.

    I nije samo jedna tekma u pitanju.. to je očito plan za dulje…
  • IceMan
    2.1k

    Mješaš kruške i jabuke.

    Uopće ne govorim o zaradi sastrane, niti da smo trebali prodati i Petka Misica ili Rileta.

    Samo da nema plana s mladim igračima, i ne vidim kako će i dobiti priliku kad već ovi isti fale, prije nekih koji realno nisu nikad ni smjeli završiti u Dinamu.
  • vjeko1701
    8.4k
    I tu upadaju sve naše priče o filijali u Sloveniji.
  • cibona
    3k
    Nisam znao na kojoj temi da postavim ovo pitanje, ovo mi se cinilo najprikladnije. Zanima me kako vi navijaci gledate na situaciju oko KK Dinama. Smatrate li se navijacem cibone ili kk dinama i zasto? BBB su jasno strani na stranu dinama, ali mene zanima misljenje navijaca koji nisu BBB.

    Hvala naodgovoru.
  • Kepec
    5.7k

    Mislim da se par puta protezala ta tema pa probaj malo prokopati po forumu.
    Ima konkretno tema KK Dinamo i negdje na 12.stranici kreće rasprava o tome pa malo još prolistaj sigurno se negdje još to spominje.
    Ili utipkaj u tražilicu foruma "Cibona" pa možda nađeš nešto tog tipa.
    Ukratko ima ljudi koji su prije išli na Cibonu i kojima će uvijek jedino na svijetu biti KK Cibona i NK Dinamo, ima onih kojima Cibona nikada nije bila draga ili im je prestala biti pa prate KK Dinamo ili ne prate ni njega.
    Nema dvije vrste ljudi koji vole jedne a ne vole druge, već je to puno dublje.
  • Mihaljević
    9.9k
    Ne obaziri se na moj nick ne znam ga promjenit nisam Boys , već 5-6g ne idem na sjever nego na zapad, svi smo odrasli uz Cibonu , dvostrukog prvaka Europe , Cibona je meni uvijek NO.1 u košarci , debili vode Cibonu , prodat nastup u Europi Zvezdi je nedopustivo, KK Dinamo uvijek volim pogledat, al džabe Cibona je Cibona , kad bi igrala Cibona ili KK Dinamo stvarno ne znam za koga bi navijo.
  • cibona
    3k
    Super, budem si procitao tu temu.

    Da slazem se. Meni ce cibona uvijek biti broj jedan, isto kao sto ce KK Dinamo imati moje simpatije, ali ipak cibona je cibona.
  • veselko tenžera
    2.2k
    Tko sve ide u reprezentacije?
  • Mali Zeus
    13.2k
    Nisam znao di da stavim pa ovod, hvala @marcio amoroso, @deda i svi ostali za majicu, mrak je. Izvrstan posao. :strong: Dođem na parking a tamo marcio vadi majice iz gepeka, pokraj auta red ljudi, ko scena iz Mućki. :D
  • bongo
    842
    Odlično da ja tek sad vidim ovo za majice...bem ti pive preko vikenda i smanjenu aktivnost na forumu :lol:
  • NORTE
    11.5k
    Teofil potpisuje ugovor do kraja sezone!!!
    Dobrodošao kući!

    Konkurira već za Goricu.
    KL može igrati tek na proljeće, ali sad nam je ionako važniji u Hnl-u.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.