• Rakovica1986
    662
    Dinamovci teško padaju, ali se brzo dižu. Sutra nas je opet 6 tisuća+. Ademi starta sa kapetanskom.
  • NORTE
    11.5k
    Rijeka je sada prva, a podsjećam da je Jakirov dinamo ovu Sopićevu Rijeku baš razvalio na Maksimiru.

    Tad nisu imali Pjacu, a mi nismo imali Vidovića.

    Nismo imali ni Ivanušeca, a krilo nam je igrao Marin.
  • mlinchica
    1.8k
    Niti je to bio Jakirov Dinamo niti Sopićeva Rijeka tada, to su im bile prve utakmice na mjestu trenera tih klubova u HNLu. Ovo danas je Sopićeva Rijeka, a ono prije 2 dana na Kosovu je Jakirov Dinamo. Rijeka na Rujevici sigurno neće igrati kao tada u Maksimiru. :wink:
  • zagr
    505
    bilo bi lijepo
  • NORTE
    11.5k
    ono prije 2 dana na Kosovu je Jakirov Dinamomlinchica
    Bez Petkovića, Ristovskog, Špikića, Ljubičića, Ademija i Drmića s natučenim koljenom.


    Niti je to bio Jakirov Dinamo niti Sopićeva Rijeka tada, to su im bile prve utakmice na mjestu trenera tih klubova u HNLu.mlinchica
    A je li onda bila Sopićeva Rijeka na 2:2 protiv Varaždina na Rujevici s igračem više?
  • mlinchica
    1.8k
    Da i da. Nije mi jasno samo, već 2 dana se piše posvuda da je za Kosovo kriv Šimić (ili Bišćanove pripreme :roll: ), a pobjedu protiv Rijeke je donio Jakirov Dinamo? Da zanemarimo sve ostalo, samo vremenski gledano logičnije je koji je Dinamo Jakirov. Misliš da će Sopić na Rujevici igrati bunker kao u Maksimiru? Osokoljen ovakvim rezultatima, 1. mjestom, pobjedom nad Hajdukom,… ima još vremena do tada, svašta se može dogoditi ali kako sada stvari izgledaju, možda je bolje našem treneru napokon početi uigravati nekakve akcije na terenu za početak.
  • NORTE
    11.5k
    već 2 dana se piše posvuda da je za Kosovo kriv Šimić (ili Bišćanove pripreme :roll: ), a pobjedu protiv Rijeke je donio Jakirov Dinamo? Da zanemarimo sve ostalo, samo vremenski gledano logičnije je koji je Dinamo Jakirov. Misliš da će Sopić na Rujevici igrati bunker kao u Maksimiru? Osokoljen ovakvim rezultatima, 1. mjestom, pobjedom nad Hajdukommlinchica
    Šimića nisam ni spomenuo, ali mogu reć da želim takve ljude vidjet da predstavljaju dinamo, za razliku od svih ovih do sad.
    Samo kažem, Rijeka je na Maksimiru pregažena, došli bez gaća.
    Na Rujevici će biti potpuno druga priča, ali tamo neće doći ni Varaždin ni Hajduk nego dinamo.
    Zašto bi se momčad koja ima ovakve igrače bojala Rijeke, idemo ih dobit tamo.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Dečki još jednom. Svi koji su naručili majice i koji mogu doći sat vremena prije tekme na parking kod okretište Borongaj neka dođu.
  • IceMan
    2.1k
    Dečki, jel ko gledao podcast s Krunom Jurčićem?

    Kako i kolko god ismijavan, al je puno stvari dobro rekao.
  • DiddyGuela
    2k


    Gledao sam dok mi je u glavi odzvnjala izjava Bojana Vrucine o Jurcicu. Vrucina je rekao da je Kruno jedan od boljih trenera koji su ga vodili ali njegov nacin komunikacije prema igracima je takav da bas pozelis raditi sve suprotno od onoga sto ti on kaze.

    I zbilja je tako dok ga slusas. Vrlo los govornik sto je u danasnje vrijeme vrhunskog nogometa jednako bitno kao i takticka obucenost.
  • Cosey
    512


    Samo da se ispričam. Imao sam namjeru uzeti majicu, ali bio sam u gužvi i nisam na vrijeme vidio ili sam jednostavno propustio. Čak sam i davao neki prijedlog pa mi je zato dodatno žao.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ma nemaš se što ispričavati, šta ti je. Ništa ne brini, biti će prilika :up:
  • jedan u nizu
    8.3k

    Covjek kaze da ce stranci upropastiti hrv nogomet i vratiti nas na nulu.
    Zatim sam sebi skoci u usta kad kaze da su i on i Mara bili stranci vani, ali eto to je drugacije.
    Pita ga Stjelja da je bilo i stranaca dok je on vodio dinamo u par navrata i kaze da bilo je ali eto nije bilo tako.

    Kaze ja sam odgojen da ne otkidam ruku koja me hrani i gubim na objektivnosti ALI ....

    Tek sam poceo slusati podcast a vec mi se sere od njega. Propali beskicmenjak i floskular.
  • IceMan
    2.1k


    Al je najbolju stvar rekao za plan kluba.
    Ono s Rukavinom i Perkovićem.

    Plan kluba, kadra, i sportske politike.

    Nitko mi ne može reći da mlada dva reprenzetativca ne mogu igrati ni minute u ovom pomalo raspalom Dinamu. Prije njih igraju Bogdan ili Menalo, za koje znamo da nisu budućnost a ni sadašnjost.

    Klub ipak živi od prodaje igrača… i ako istih ne bude u pitanju je budućnost kluba, a čini se da nakon ukidanje druge momčadi uopće nemamo plan s mladim i perspektivnim igračima.

    A zlatno je vrijeme nakon prodaje, da isti dobiju priliku.
  • mlinchica
    1.8k
    Ma pogledaj, fakat je zabavno. Mislim na foru sprdnje. Vidim da si se dosta naživcirao na temu Šimića, a ovaj podcast ti je samo potvrda tvojih stavova, kad vidiš i čuješ ljude poput Kruneka, koji su godinama obitavali u našem klubu pod pokroviteljstvom lopine. Frajer je rekao da ga je Štimac pozvao u stožer repr. jer on (Štimac) nije imao iskustva pa mu je on (Krunek) išao pomoći. Show. :lol: Skurio je bubicu od pričanja na kraju prvog dijela pa su još pol Q&A potrošili na njegove floskule i ekskluzive. :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.