• Rex Ramae
    2.8k
    Janković moramo otkupit ako imamo pravo prvokupa.PlavaSlavonija86d

    Ponudit ćemo 1.3 M + Janković
  • Paggini
    20k
    Ova Rijeka jedina izgleda kao ekipa prvaka, ako Dinamo ozbiljno ne promijeni igru, sumnjam da cemo imati sanse pored ovakvih džukela.

    Hvala Rijeka, malo sam mirniji poslije traumaticnog tjedna, sutra rapsodija na Maksimiru
  • Mlađi referent
    12.3k
    Hajdukov napadački arsenal je druga liga zapad trenutno. Jedino kaj imaju su duge lopte, a mi smo bili dovoljno glupi da to popušimo.

    Rijeka ozbiljnija momčad i od nas i od tovara. Zasluženo.
  • OsamŠest
    3.3k
    Rijeka je legitimini kandidat za titulu.Markelo

    Za mene, pod Jakirovićem da. Pod Sopićem ne. Ponavljam, za mene.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Volimmm te RijeeekooooDrawTube

    :grimace: :eyes:
  • Nino Bule
    13.7k
    Inace nek se spomene da je ovaj hajducki srbin livaja opet ocajan bio, oni bez njega u napadu ne mogu meda
  • DrawTube
    4.8k
    Inače ne znam koliko ste primijetili ali Tovariji su valjda pojačali mikrofone tj ostatku stadiona stisali na max. Navijanje njih 300ak se čulo dvostruko jače od Ajmo cijeli stadion. Sumnjam da 300 tovara može nadlagasati 7500 Riječana....

    reply="Gražvydas Mikulėnas;310965"] nemam se kaj objašnjavati, Rijeka odradila posao za nas majstorski. Neka sutra 3 boda i malo po malo
  • Captain America
    17.7k
    Već sam pisao, ova sezona jako podsjeća na 2016/17. Mi rasprodali skoro sve, čekaju nas 2 utakmice tjedno, a Rijeka ima trenera i opet dovela bomba igrače besplatno uz jednu utakmicu tjedno.
  • San Lorenzo
    15.5k
    Ako dovedemo Jankovića za 2 milijuna, jel imamo pravo na 50% od transfera?! :lol:
  • Blueshadow86
    1.6k
    Bome, nema šale s ovom Rijekom ove godine.
    Inače, jako mi se sviđa Goda kao lijevi bek. Baš je stabilan.
  • Mihaljević
    9.8k
    MORAMO je slaba riječ za pobjedu sutra.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Hajduk ima iskusnu, jeftinu momcad koja ce odradit zadatke i onda naprijed ako nesto prode prode. Nema tu talenta, nema ekstra kvalitete.
    Rijeka je odigrala dobru utakmicu, bili su izravniji, odlucniji i opet su pobjedili na glupost, nespretnost Krovinovica. Izgledaju ozbiljno, poletno, ali imali su i oni li-la utakmica. S nama u pravilu do posjeda ne mogu, a ako mi ne napravimo nista na te jebene kontre i amaterske greske onda ce bit stvarno tesko.
    Sutra pobjeda kako znaju i umiju. Nema isprika.
  • Georg Koch
    4.6k
    Rijeka jako, jako dobra.
    Kandidat za titulu bez ikakve dileme.
    Hajduk je los, a mi mozemo samo plakati za izgubljenih 6 bodova u dvomecu s njima. Napadacki su prosjek prosjeka, nista vise.
    U prvenstvu ce se najvise pitati nas, i samo nas.
    Igracki smo najbolji, e sad stvar je da do zime naguramo sa pobjedama, molimo Boga da nas ozlijede zaobidju, a onda poceti remont i igracki. Taj remont dovrsiti do ljeta.
    Jakire, imas ekipu za prvaka. Potencijal trenerski imas.
    Dokazi se, vjerujem u tebe!!!
  • austrijanac
    4k
    Koliko Žapera nakon odlaska u Hajduk ne mogu podnijet to nema nigdje.
    Postao je pravi šljam.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Hajduk je dignuo obranu ove sezone,al realno da mi ne igramo kriminalnu polusezonu oni bi bili vec out za borbu za prvaka.

    Uglavnom održali smo ih na životu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.