• BornaPŽ1986
    1k
    Nije ni cudo da nemremo na manjim tekmama prebacit 5-6 tisuca ljudi kad su i "zagrizenijim" navijacima na Zoni poslozeni prioriteti tako kako jesu.

    Ovaj ide rekreativno gledat utakmicu jer mu se vise svida Pampas arena od Maksimira, onom mjeseceve mjene ne odgovaraju, trecem Chelsea igra pola sata prije Dinama... Kriste dragi jos i dobro stojimo kao klub sa ovakvim navijacima.
    NitkoBitan

    Ovo je tragedija za citati. Nadam se da me samo sprdas i nista vise. Usput ova utakmica je danas, Dinamo sutra.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Igra znam. Ali covjek ide (je zelio ic) na utakmicu Osijeka, nije spomenuo da ide sutra na Maksimir. Rade ce potrosit novce na put i kartu za utakmicu Osijeka. Oke, njegov izbor.

    Nije rekao da sutra ide na Maksimir. Evo ako ide nek se sam javi i kaze da ide.
  • Mihaljević
    9.8k
    Ja sam iz Osijeka i osobno nikad nisam otišao na utakmicu Osijeka bez da Dinamo igra , ali kakve veze ima ako dečko ide gledati utakmicu HNL-a , ionako bi je gledao preko TV-a...
  • vjeko1701
    8k
    Nije rekao da sutra ide na Maksimir. Evo ako ide nek se sam javi i kaze da ide.NitkoBitan

    Zakaj bi bilo ko polagao račune nekome ovdje?
  • NitkoBitan
    17.1k
    Kaj ste se tako svi uspalili :lol:

    Gledam i ja utakmice drugih HNL klubova na TVu/streamova, vecina nas gleda.

    Meni je samo nerazumljivo da ako covjek ima sredstva i vremena da rade ode pogledat utakmicu Osijeka umjesto utakmicu Dinama.
  • Nolifer
    8.1k
    Stari reci da si se napušil dobre robe i da si pod gasom, jer nemrem vjerovat kakve gluposti se ovdje pišu :scream:
  • Praskaton
    2.3k
    Vjerujem da bi dosta nas bilo na Rujevici danas i gledalo kako Pjaca rusi tovare
  • Jaro
    7.3k
    Navodno se razmatra o odgodi utakmice Osijek - Rudeš zbog zagađenja zraka tamo.Blueshadow86

    Preporuka civilne zastite je bila odgoda, HNS odbio i rekli da ce odgoditi samo ako Civilna zastita zabrani... jos jednom briga za navijace...
  • BornaPŽ1986
    1k
    Kaj ste se tako svi uspalili :lol:NitkoBitan

    Ti si se uspalio, znaci od moje objave u rubrici vezan za hnl gdje sam napisao da nije ok 2 sata prije tekme pisati da bi se utakmica mogla odgoditi ti si zakljucio da ja idem na Osijekove utakmice a ne idem sutra na Dinamo i kako se meni da placati put za Os a ne i za Zg? Sta reci. Nit su utakmice u istom danu niti imam potrebu ikom takve informacije, kao ni ti ni ostali. Ako mislis da moram sad tebi reci idem li sutra ili ne onda imas problem.

    Meni je samo nerazumljivo da ako covjek ima sredstva i vremena da rade ode pogledat utakmicu Osijeka umjesto utakmicu Dinama.NitkoBitan

    Kao sto je napisao gore, jel ja moram nekom polagat racun ako sad dam 40€ za do Osijeka i nazad i 50€ sutra za do Zg i nazad? Ti ako zivis u uvjerenju da ides samo na Dinamove utakmice ok za tebe, imas ljudi koji vole pratiti hnl opcenito pa sto ne bi recimo jednom u ne znam koliko godina otisao pogledati i njihovu tekmu (Osijekovu) na novom stadionu kao neutralni promatrac? Ali zakljucivat da idem na njihove tekme a Dinamove ne na temelju moje objave da sam htio na tekmu danas je suludo.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Kakva situacija u osijeku, pusic puca, golman rudesa obrani i odbije loptu u korner. Ali ne, suci kazu gol aut iako se pusic vec pripremio izvesti korner :rofl:
  • DrawTube
    4.8k
    Mierez zabio za oduševljenje svih 7 kohortaša
  • Krizy
    43.2k
    Rijeka baš ofenzivno, 3:1.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Daj sastave ako već imaš :grin:
  • vjeko1701
    8k
    Hmm, nama baš treba pobjeda Rijeke danas al nisam baš siguran kako će to izgledati.
  • Captain America
    17.7k
    Rijeka (4-2-3-1): Labrović - Smolčić, Dilaver, Mitrović, Goda - Selahi, Hodža - Janković, Fruk, Pjaca - Ivanović
    Hajduk (4-2-3-1): Lučić - Mouffi, Šarlija, Elez, Melnjak - Kalik, Žaper - Benrahou, Krovinović, Sahiti - Livaja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.