• San Lorenzo
    16k
    Ako već budu imali krizni sastanak, nek nikome ne padne na pamet Banovića gurati u ovaj kaos i potrošiti čovjeka bezveze.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Stjepan Tomas je slobodan
  • Georg Koch
    4.6k
    Pitanje za sve koji zazivaju Jakirov odlazak.
    Evo i da sutra postane bivsi.
    Koga bi doveli?
    I sto mislite da bi taj novi carobnjak uspio konkretno promijeniti sa ovim limitiranim kadrom?
  • Ivanmtk
    1.1k
    Puna podrška Jakiru. Vlatka i Dario,imate li imalo obraza? Šta čekate? Do kad ćete se skrivati iza trenera?
  • Dudu9
    816
    Vaha je 1mil godisnje, Bjelica 1.5 znaci skupi, eh sad sta ostaje Tomic,Tomas, Toplak,Krznar,Jurcic,Čačić kog bi vi izabrali?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Jel zna itko od domaćih struČLJaka engleski?
  • Navijač Dinama
    8.3k
    ma kako je krenulo bit će trampa Jakir za Rendulu.
  • Dudu9
    816

    A neće to Kaneku pomoći a mislim ni Mihi
  • Mrvica
    3.9k
    Da nam Dumbledore sad dođe sa čarobnom šibom sa ovom ekipom ne bi napravio ništa.
    Uprava kluba očito štedi sebi za penzije, a misle da sa ovim igračima lova može kapati na račun bez da dovedu pojačanja i budu konkurentni. Trener je također kriv za večerašnji poraz to svakako zbog forsiranja nekih igrača, ali nažalost nije njegova krivica što nakon prodaje svih silnih igrača nije doveden nitko da bude pojačanje. Vidović je krenio dobro, ovo se ne odnosi na kapetana jer mi je on pojačanje čak i kad samo piše njegovo ime na rosteru. Sad dal dobija minute na kapaljku da klub ne plati dodatno to ne znam. Ali mislim da i dan danas može dati velik doprinos Dinamu unatoč godinama. Sve u svemu bit će ovo jebena sezona ali mislim da nema smisla mjenjat trenera.
  • Fanboy
    2.6k
    Klub koji zaradi 50-ak milja da mu je neki trener skup za par milja...Jasno, roster je katastrofalan i još se ne razvijaju mladi koji su temelj financija, a i kvalitete već se trpe poluproizvodi i stranci.
    Međutim, da Vaha traži 2 milje dao bi mu ako bismo napokon posložili stvari na pravo mjesto. Svako kvalitetno ulaganje ti se dvostruko vrati, a neulaganje kao sada ti se također vrati na negativan način prvo ispadanjima u LP I EL, a zatim porazima dva puta od Hajduka.

    Jasno, Jakiru treba dati još vremena jer ni on nije bio svjestan gdje je došao.
  • Dudu9
    816

    Bas bi Vaha trpio prodaju 3 najbolja igrača i kupovinu 19,20,21 igraca za klupu koja bi trebala zamijeniti tu 3
  • Do kraja2023
    195
    Ma da smo prodali i 10 igraca kako je moguce da trenutnih 11(pocetnih) svaki igra katastrofalno do koga je to ako ne do trenera. Nemojmo se pravit ludi u svakoj tekmi primimo gol a prema napred niti jedna smislena akcija.
  • Jaro
    7.4k
    Neki stvarno vjeruju da su ovi igraci koji su sada u dinamu losiji od ovih Kosovara?
  • Mihaljević
    9.9k
    Vaha priča francuski što je dobro za Bernauera , a i bio je izbornik Japana 3 godine... Al' možemo mi dovest i Mourinha ako ćemo ga terat za mjesec dana kao i Jakira.
  • Zagi
    7.7k
    Od novog trenera ako ga bude očekujem samo jedno.
    Da ne bude prijelazno riješenje.

    Pun mi je kurac ovog lutanja. Sa svakom promjenom mi smo sve slabiji.
    Stanite iza nekog i 3 godine nema mrdanja.
    Tko god bio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.