• dzggzd
    171
    Igro je Sosa protiv Ponikvi
  • Zagi
    7.6k
    Ok ali kada će Sosa početi igrati?
    Danas nije mudro, protiv Istre su nam bodovi bitni jer prvenstvo pa ni tada nije mudro...
    Kada je?
  • Patak
    2.9k
    Da igrao je i Sosa Ponikvama. Ja bi ih gurnuo protiv Istre, oni su u padu, zadnju izgubili 4:0 nego riskirao protiv Balkanija.
  • Eduardo
    20k
    Šutalo ipak ima utakmica u nogama a i uigran je s Perićem.Patak

    Ovdje je točan samo prvi dio rečenice, a to da je uigran s Perićem nisam baš siguran. Po dosad viđenom ne izgleda mi tako.
  • peša
    74
    Zato ne riskiras sa Šutalom koji je očajan, a uz to podložan ozljedama na terenu kakav nad očekuje.
    I evo sv3, neka bar kombinira, dns berna i perića, na istri sosu i sutala.
    Ne vidim kad ces im dat tu priliku, protiv Oriolika u kupu?
  • Patak
    2.9k
    Šutalo i Perić mogu igrati samo bolje dok se još uigraju. Ponikve su nam zabile gol, Bernauer kiksao protiv Rudeša. Mislim da će danas biti tvrda utakmica, jedan kiks bi mogao odlučiti, nisu Perić i Šutalo klasa ali najbolje što imamo trenutno. Ja sam i pisao da će nam J. Šutala biti najteže zamijeniti.
  • Krizy
    43.2k
    Prva rečenica je dokaz da je @deda preuzeo društvene mreže.
  • mali M
    5.1k
    Šutalo ipak ima utakmica u nogama a i uigran je s PerićemPatak

    ako je ovo uigrano, strah me pomisliti kako bi izgledalo da nisu uigrani :lol:
    i Pajo nemoj se ljutiti ali Ben zezne jedan gol u visokoj pobjedi kad je već momčad bila izmasakrirana zamjenama (kažem izmasakrirana zbog zamjena koje su ušle) i pala u trci i koncentraciji, i lik se ekšuli ispriča za taj jedan gol, a ova dva nam vade mast iz utakmice u utakmicu i ne pada im na pamet samokritika, a kamoli da se netko ispriča.. s jedne strane razumijem, da se Moha recimo ide ispričavati izgorile bi mu čube do danas...
  • Hrc-Vg
    346
    Meni je fascinatno kako mi sve podcjenjemo…Pjaca, Uremović su preslabi za Dinamo, razvaliti ćemo Balkani…Kao da smo Real Madrid…
  • Dudu24
    182

    Ademi nije prijavljen za europska natjecanja.
    Index.hr isto baljezga s Ademijem danas
  • Krizy
    43.2k
    Hrvatsko novinarstvo je strašno loše. Ali to više nije neka vijest..
  • mali M
    5.1k
    a buraz onda navijaj za Rudeš ako nemaš nade za ništa. Ako sam navijač onda navijam za svoj klub. normalno da navijam i da želim pobjede.. normalno da navijam i za golove. ako ću navijati za realnost onda smo mogli kolektivno na tribini plakati proitv Chelsea, Totenhama i sličnih.. Kaže jedan stih: "Daj mi samo pobjede", a ne "budi oprezan i moralno visi, strahuj od svakoga jer Real nisi"
  • Hrc-Vg
    346
    Jedno je biti navijač, a drugo nerealan. Naša igra je trenutno toliko loša, a obrana propusna, da nisam siguran da ćemo Istru pobjediti, a kamoli momčad koja je pobjeđivala ozbiljne europske protivnike. Mi smo trenutno loši i treba biti realan, a ne ko Jakir reći da smo kontrolirali tekmu na Poljudskoj wc školjci.. Jebeno nam znači kontrola bez stvorene šanse…
  • Mlađi referent
    12.3k
    Meni je fascinatno kako mi sve podcjenjemo…Pjaca, Uremović su preslabi za Dinamo, razvaliti ćemo Balkani…Kao da smo Real Madrid…Hrc-Vg

    Pa mi jesmo Real Madrid za sve ovdje, a za ovu dvojicu the jury is still out.

    Jedna izgubljena sezona ili dvije ne mogu promijenit činjenicu da smo institucija za sve na ovom području. Ljudi dragi, prvaci smo 17 od 18 godina i mi pričamo o nekakvoj konkurenciji. Dotakli smo i europske visine kakve konkurencija nije i neće nikad. Vruće glave ćemo popljuvat sve jer smo navijači i gledamo srcem, jebiga. Naravno da će se dogodit prije ili kasnije da popušimo titulu, dvije. Gubi ih i Real.

    Kaj bi drugo trebao navijač dinama prije Balkanija nego napisat da ćemo ih zgazit 3-4 razlike? Kmečat i dobit temperaturu jer smo popušili par važnih tekmi prije ovog?

    ne ko Jakir reći da smo kontrolirali tekmu na Poljudskoj wc školjci.. Jebeno nam znači kontrola bez stvorene šanse…Hrc-Vg

    Mi smo superkup odigrali kako su oni odigrali neki dan pa nitko nije ovdje bio zadovoljan. To je razlika u standardu, a standard je bitniji nego jedna pobjeda. Da smo mi njih tukli na način koji su oni nas, svi bi se s razlogom žalili na pič*stu igru. Mislim koliko su oni šansi složili?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    a hoćeš da kažeš da su šutalo i Perić uigrani. Pa nemogu biti gori od njih dvojice definitivno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.