• Hrc-Vg
    346
    Nije problem izgubiti, ali mi nemamo igre a obrana nam je par puta lošija od tovarske…Sve ono kaj je bilo dosad je prošlo, TRENUTNO SMO LOŠI. Ja sam danas sretan s remijem, sumnjam da bumo izvukli više.
  • Patak
    2.9k
    Pa jesu, evo na utakmici s Hajdukom nisu puno griješili, uostalom gol nije pao zbog njih. Šutalo je skroz uštopao Livaju, itd... S druge strane mi smo s Ponikvama primili gol glavom iz kornera, a bilo je stani pani na svakom korneru i nabacivanju dok Perića nije bilo u ekipi kod Bišćana. Što se tiče Bernauera, meni je simpa lik, to kak se ispričao je super i ajde ako bi mijenjao onda bi njega ubacio umjesto Šutala eventualno.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Okej, ja sam danas sretan isključivo s pobjedom u hendikepu, a sumnjam da bumo izvukli manje.
  • Hrc-Vg
    346
    i ja bi Maxu davao više šanse, ima super pas igru.
  • Hrc-Vg
    346
    navijam da si ti u pravu
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Kao sto sam i jucer rekao zbog situacije s momcadi i ozljedama zbog koje cemo prakticki igrat s 3 postavom, bio bi zadovoljan i sa minimalnom pobjedom.
  • Infinity
    16.3k
    Nikakvu igru ne ocekujem, jer istu svakako nemamo, a fali nam i par igraca. S obzirom da idemo u 'kolijevku nogometa' ocekujem pobjedu, nebitno kakvu i nebitno na kakav nacin. Bod je los, poraz sramota.
  • Paggini
    19.7k
    Ovaj fatalizam prije svake tekme od sedmog mjeseca već počinje umarati. Neke ćemo dobiti, neke ćemo izgubiti, ekipa nije na razini ekipa koje smo imali od 2018. - 2023. i to je to, ne možemo ništa napraviti po tom pitanju, ali ovo patološko "GROZNI SMO LJUDI SHVATITE NIJE DOBRO UOPĆE NEMAMO NIŠTA" ne pomaže nikom.

    Danas ladnih 0:2 za nas.
  • hardek
    2.8k
    Bit ću razočaran ako krenemo u utakmicu sa stoperskim parom Perić-Šutalo. Kakva se poruka šalje ostaloj trojici stopera ako ova dvojca koji su već 3 mjeseca vjerovatno najgori dio momčadi igraju svaku utakmicu 90 minuta?
  • Patak
    2.9k
    A tko je to utvrdio da su najgori dio ekipe? Evo za koliko je golova kriv Perić npr?
  • Mihaljević
    9.8k
    Bernauer/Sosa/Perković od njih trojice želim barem jednog vidit u prvih 11 , najviše bi Sosu volio pa nije njega za džabe Bologna kupila.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Očekujen danas pobjedu i prolazak grupe sa 18bodova! DZG
  • Nino Bule
    13.4k
    Nije stvar isprobavanja stopera nego cinjenice da su brzi i bolje pokrivaju velik prostor nego ova dva, a igramo na posjed i visoko postavljenu obranu, ako netko brani perica ovdje to sam ja ali sam i 100 puta napisao da lose brani prostor i da ga ne mozes uparit s jos jednim takvim, rile kad se vrati treba igrat stopera a do tada kemija s maxom/perkovicem/sosom
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ima li kakve insajderske postave
  • dzggzd
    171
    Nevistić
    Moharrami
    Šutalo
    Baturina
    Mykhaylichenko
    Kulenović
    Mišić (C)
    Bulat
    Perić
    Menalo
    Vidović
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.