• Riot
    2k
    Nista to nije relevantno tamo do petka, subote. Tekma je tek u nedjelju
  • deda
    32.8k
    Godinama su se ulaznice puštale u prodaju dan-dva prije tekme, sada su konačno promijenili praksu. I to je dobro. Tako da Riot je na neki način u pravu. Relevantne brojke ćemo imati tek nakon utakmice s Balkanijem u četvrtak, petak.
  • zagr
    505
    ovisi oko tekme sa ballkanijem, ako ćemo dobit bit će 5 soma ljudi na maksu, ak spusimo 3k.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Alergican sam na pesimisticne najave posjecenosti. Imam osjecaj kao da to uglavnom pisu ljudi koji ne dolaze na Maksimir pa im je to razmisljanje na neki nacin utjeha za nedolazak - kao kad preskocis izlazak s ekipom pa si mislis da bi ionak bila banana da si otisao.

    Sad cu iznijet zanimljivu teoriju. Mislim da prognoze posjete (i razina "optimizma") imaju utjecaj na dolaznost na utakmicama. Recimo kad smo prognozirali broj prodanih godisnjih ulaznica (ove i prosle sezone) prosjeci svih pojedinacnih prognoza su bili tu negdje sa stvarnom brojkom prodanih karata. Tko zna, ako budemo optimisticniji sa procjenama mozda malo "telepatski" poguramo posjetu u nedjelju :grin:
  • NORTE
    11.6k
    Već sada 4.500 ljudi ima ulaznicu za Istru, utorak je, tekma u nedjelju.
  • zagr
    505
    ja govorim istinu jer navijači Dinama, manjina sa zone no većina koja prati Dinamo na instagramu il fejsbuku su previše razmaženi, vide da je Dinamo izgubio protiv hajduka I odma komentari (neću doći na Maksimir dok ne maknemo tog i tog igrača il poboljšamo igru) dok isti ti ljudi čim idu rezultati ko zadnjih 5 tekmi prije hajduka odma hvale te iste igrače i igru, nažalost navijačima Dinama je Dinamo više postao đir nego ljubav.
  • Sajla
    5.2k
    Zonaši sigurno dolaze na Istru po svoje majice :) ali da, situacija je takva da sva ova silna negativa u medijima odbija ljude koji ni inače ne dolaze. Osim nas tu koji pokušavamo nešto u neposrednoj okolini ja ne vidim nigdje drugdje da netko mobilizira ljude da dođu na stadion. Zato u mom slučaju svi pozivi padaju na gluhe uši. Načelno su neki ljudi za, ali kad treba kupit kartu, uvijek se smisle neke neodgodive obaveze i sl. Tako da sam odlučio neko vrijeme pauzirati od toga jer se bojim da izazivam kontraefekt :(
  • Paggini
    22k


    Garantiram ti životom da ekipa koja piše išta blizu "necu doci ako...." ne dolazi ni inače.
  • deda
    32.8k
    Prodaja ulaznica za Istru danas dosta mizerna. Tek 70-ak ulaznica. Ukupan broj prešao je 300.
  • zagr
    505
    kolko je prodano?
  • bbb medimurje
    3.2k
    @deda valjda odustao od pracenja :confused:
  • Kepec
    5.8k
    Možda se tak puno prodalo da se nije uspjelo pohvatat koliko.
  • jedan u nizu
    8.5k

    Ljudi navalili nakon Rijekinog pogodka jucer da se sustav srusio i do sada ga jos nisu uspjeli dici.
    Ocekuje se red kod karatane do Britanca 20ak min prije pocetka tekme
  • jedan u nizu
    8.5k
    Ocekuje se red kod karatane do Britanca 20ak min prije pocetka tekmejedan u nizu

    pa evo skoro sam i pogodio, 25min prije pocetka tekme red je bio do pimpeka.
    Na kraju solidna posjecenost, 5000 se cini daleko premalo s obzirom da je zapad bio barem na 70% popunjenosti.

    @deda Postoji li mogucnost da kao skupstinar potegnete pitanje brojaca ulaznica i korigiranje istih? Kada bi se prikazale realne brojke mislim da bi vise ljudi imalo pozitivnije misljenje i samim time islo na tekmu (kud svi tu i malo mujo)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.