• zagr
    505
    eto ti ćeš meni govorit da ja pratim samo derbije i euro tekme, meni je veći gušt doći na jednu istru nek astanu il viktoriu plzen.
  • Paggini
    22k
    Pa u odnosu na one proslave naslova pred 500 ljudi, kup utakmice sa 100 ljudi i slicno, ovo je san snova. Ali uzmimo u obzir da smo imali generaciju igraca i utakmice koje nam se nisu dogodile preko 20, ako ne i više desetljeća, što je povuklo leggiero dinamovce nazad na stadion.

    Sad kad je ta generacija gotova i po svemu sudeći se neće događati tottenhami, west hamovi, chelseaji, atalante, benfice, villareali svake sezone na čeg smo navikli (daj Bože da sam u krivu), hoće li ti ljudi nastaviti dolaziti? Jer pricam danas s kolegom na poslu, on je kauč dinamovac i jebem ga da ide na tekme više i više, ali kad mi je dao računicu da plati karte sebi, dva sina koji i nisu ludi pretjerano za tekmom protiv istre, mora sebi uzet pivkana, njiima kolu i kokice i slične pizdarije, trošak odlaska na utakmicu protiv neatraktivnog protivnika iz HNL-a postaje jako visok.

    Mislim, ova tema se prevalja malo po malo, ali dizati cijene karata, a bome i pića bez ikakvog smisla je smiješno. Ne razumijem iskreno logiku iza toga. Mislim, .ozda sam nesto propustio, ali nitko mi jos nije dao odgovor zašto su dignute cijene karata/godišnjih/pića?

    I ovo nije sranje po posjeti, idem na dinamo otkad sam se preselio ovdje studirati 2011. i nagledao sam se stvarno odvratnih posjeta, ali šta radi Rijeka i Osijek (na stranu fanatizam tovara) dobro da je kod njih posjeta slična našoj a imaju 7, 8 puta manje stanovnika?
  • NitkoBitan
    17.9k
    Kazem za prosjecnog navijaca. Dovoljno je proc kroz fb/ig komentare gdje se kuka zasto sjever nije 5 neg je 7 eura, ili zapad 15. To je olicenje prosjecnog navijaca a ne mi na Zoni. Tamo jos nisam procitao da je netko nekom napisao da clan moze na 4 utakmice besplatno ak im je vec problem dat par eura "vise" za kartu.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Zar nisi ti kukao da je skupa za Kranjču neki dan i da radi tog ne ideš?
  • zagr
    505
    to se u potpunosti slažem, možeš učlanit sina za 10€ a sebe za 20€ imaš 4 besplatne tekme. Gledam komentare na fb/ig za objavu za karte sa Istrom i svi karte se svode samo na pljuvanje igrača trenera i da radi toga neće doć na tekmu!? Isti ti bili u prvim redovima za karte kada se igra derbi/europa.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Jesam. Kao prvo karta za tekmu na Maksimiru je jeftinija od Kranjce. Kao drugo novac ide Dinamu a ne Rudesu.
  • jedan u nizu
    8.5k
    Apsolutno sam protiv poskupljenja karata i misljenja sam da bi bila veca posjeta da su manje cijene.

    ALI

    inflacija je nenormalna, sve je otislo vrit. I ne, nije 9% ili 12%, vecina proizvoda, hrane i kucnih potrepstina je poraslo za 60-100% (bez pretjerivanja) unazad 3 godine. Gorivo, rezije, je*ene cijene kvadrata. Koliko god se ljudi zalili, navikli su se. Nije opala prodaja nicega jer je poskupilo, ljudi ne voze manje, ne puse manje, ne piju manje. Nazalost, sve se svodi na kukanje i daljnje kupovanje.
    Svim tim ljudima je normalno dati za obicni parizer 20kn, litru mlijeka 9kn, burek 18kn,pastu za zube 25kn i toalet papir za 30kn.
    Ali kad su u pitanju ulaznice onda nece jer je skupo.
    Sve je poskupilo, pa zasto onda nebi i ulaznice?
    Prije 10-15 godina sjever je bio 30kn. Danas je 7 eura cca 50kn. Poskupilo je manje nego kruh u 2 godine. Odes u mali soping, mala vrecica puna i platis 60 eura, nikom nista. Odes jednom u dva tjedna na tekmu i spizdis 60 eura i smak svijeta.
    Ljudi previse seru, ulaznice jesu poskupile, ali ni blizu koliko sve ostalo.
    Ako roditelji mogu svako malo voditi djecu u kino na crtice, mogu i na tekmu.

    I ne, nemoraju popiti dva piva i djeca po dva soka. Kad sam bio klinac i zicao starog da me vodi na tekmu bio sam sretan jer smo isli na tekmu, nije se imalo para za pivo i sok, makar sam htio popiti sok, nismo imali, ali sam svejedno bio sretan jer sam bio na tekmi.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Kakvi sokovi, kakve pive, kupiš djetetu kokice i jedan sok, a poslije u čašu natočiš vodu s pipe.
  • SAS1987
    14.8k
    Prije tekme i na stadionu nikakva hidracija, samo blaga dehidracija jer što više piješ to veća vjerojatnost da će ti na stadionu trebati WC :lol:
  • morales
    128
    dize mi se kosa kad pocne kuknjava o cijeni ulaznica......
  • bongo
    842
    Što se tiče cijene ulaznica slična/ista se priča vrtila na početku sezone vezano uz cijene godišnjih ulaznica. Odmah je objašnjeno da je povećanje cijene godišnjih ulaznica otprilike proporcionalno poskupljenju pojedinačnih ulaznica.

    Nema smisla više ponavljati istu priču, pogotovo za svaku novu utakmicu ispočetka.
  • zagr
    505
    kolko je zasad prošlo karti za Istru?
  • deda
    32.8k
    200
  • zagr
    505
    slaven je kolko se sjećam u ovo vrijeme imal 500+ prodanih karti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.