• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    vidim da je bolje zonu danas bolje izbjegavati :zip:
  • Mali Zeus
    13.2k
    Tek si sad to skužio. Da je dan nakon poraza najgore. :grin:

    Btw koja je priča Ivanovića iz Rijeke? Dečko je baš dobar.

    I još 2 stvari. Kojeg vraga nismo išli po Pjacu i Uremovića. Ne kažem da je Uremović nekaj posebno, al bolji bi bio od ovih naših, a Pjacu ne treba ni objašnjavati. Možda je ono protiv Osijeka kratkotrajno, al nemre biti gori od opcija koje imamo na krilu, izuzev Vidovića.
  • Nolifer
    8.1k
    Kulenovic - svaka cast tom decku ali on po meni nema sta radit u Dinamu, toliko sirov i netalentiran nogometas...( sinoc onu jednu ga Baturina proigra, on zgazi loptu spetlja se i sve ujeba)Ivdzo11

    A di je bio Drmić? Nisam ga vidio ni čuo jučer.
  • Ivdzo11
    4.2k
    a ista stvar
  • Nolifer
    8.1k


    Gle, svi su podbacili. Trebali su bit momčad, ratnici s mudima, ić na glavu po sva 3 boda, ma koliko god limitirana ekipa bila, al to nisu bili sinoć. Jebo ih X ili jeste ili niste, druge nema. Nadam se da su nešto naučili u tom porazu i da će bit sad drugačije. Slijedi borba za svaki bod sad, jer kalkulacija više nema.
  • Nousername
    664
    Pretesko su neki ovdje prihvatili poraz i previse se pljuje po nekim igracima.Stoperi nam nisu u formi a ostatak momcadi solidno sobzirom na teren i uvjete koje su tamo imali.Jbg poraz se dogodi nama se dogodio protiv Hajduka u derbiju gdje smo primili skroz glup i nepotreban gol.Vjerivatno da oni to nisu zabili nebi bilo gola da smo igrali jos 120 minuta.Treba se okrenit iducem kolu i dobro razmisliti sta cemo sa stoperima jer su obojica u losoj formi
  • sport
    3.3k
    Nažalost mi od ove dvojce loših stopera nemamo boljih jer bi valjda igrali prije ove dvojce.Pa se pitam kakvi su tek ostali.
  • Paggini
    21.4k


    Da, bljuvao sam i ja žuć sinoć, ali sad kad sam hladniji - slažem se potpuno s tobom. Jedina karika koja opetovano ne funkcionira su Perić i Šutalo, jedina tekma s njima dvojicom bez gola je bila Belupo doma, ali i to je visilo par puta.

    Bernauer mi se svidio što je igrao, brži je, vižljastiji od Šutala, što mislim da paše Periću koji je tromiji, volio bih vidjeti njih dvojicu malo više kako igraju, a bome i Sosu.
  • Zagi
    7.7k
    Periću paše stoper kojem će uvaljati loptu da je se on riješi.
    Strašno koliki je on alibi igrač s loptom u nogama.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Podhitno dovesti kvalitetnog stopera i to će biti druga priča… Pa čak i s Theophilom bi bila druga priča.
  • Cosey
    510
    Hns je objavio, 23.1. igramo odgođenu kod Lokomotive, to je utorak u 17:00 pred nastavak prvenstva koje počinje za vikend 27.1.NORTE

    Blago rečeno, oni nisu normalni. Šteta kaj nisu stavili u 11 ujutro.
    Jel se zna kad se igra protiv Varaždina doma odgođena? Možda sam propustio.
  • NORTE
    11.5k
    Samo 8 kola je odigrao dinamo, još 28 za odigrati.
    Jakiru su ovo prvi izgubljeni bodovi i nije nadigran ili bilo šta slično.
    Klasični derbi u Splitu zadnjih godina.

    Ispao je od Sparte bez Ivanušeca i Vidovića, ali taj kiks je nebitan za ovu sezonu, bitan je samo Hnl.

    Vidović je pojačanje za dinamo.

    Svaka čast Čačiću, razvalio je Hajduka u više navrata, ali on je skoro uništio sve dobro što je napravio
    Rastjerao igrače pa ugrozio titulu i stvorio veliku negativu.

    Bišćan je pobijedio Hajduka u Superkupu pa prosuo 5 bodova i ispao od Aeka na nevjerojatan način.

    Koliko je Hajduk "jak" vidjeli smo i u derbiju i u porazima od Istre i Gorice.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Svaka čast Čačiću, razvalio je Hajduka u više navrata, ali on je skoro uništio sve dobro što je napravio
    Rastjerao igrače pa ugrozio titulu i stvorio veliku negativu.
    NORTE

    Jednom je samo vodio dinamo na Poljudu i s puno jačim kadrom izgledao loše i jedva izvukao X. Kažem čisto jer se tu počelo nešto romantizirat oko njega, čovjeka koji nas je skoro odveo u ponor.
  • Ivdzo11
    4.2k
    a i sam Jakirovic je rekao kad bi ga doveo da bi bio 5-6 opcija... vise kao senator da pomaze ovima mladima i bas emergency player.... tako da se ne bi naigrao
  • NORTE
    11.5k
    Okrenimo se Istri.
    Nedjelja 17:15.
    Vrijeme će bit jako dobro, izgovora nema - lovimo jako važnu titulu!
    Napunit sjever dolje i pokazat svima šta dinamo ima.

    Za nas ova tekma mora bit u rangu derbija ili Europe.
    Diži sve kaj hoda!
    Puna tribina, navijanje s Astane i nova tri boda.
    Za dinamo i naše ljude u zatvorima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.