• Zagi
    7.7k
    Pogotovo nekakvim guranjem kroz medije. Ne zanam kaj s tim planira postići.
  • Facke
    3.6k


    Cemu je Sokota bile koju funkciju u klubu zasluzil? Jedino kaj zna u zadnjim godinama je srati po klubu. Al on bi lepu placu sluzil v Dinamu. Tu je problem.
  • Sajla
    5.1k
    Očito su se Šokota i Šimić već ranije zakačili. Intervju iz 3. mjeseca:
    "Moram reći da sam malo razočaran u Darija. Šest mjeseci je pregovarao sa svima u klubu i izvan njega a da ja nisam ništa znao o tome. Bili smo zajedno u toj borbi. Mi smo jedini tad imali muda nešto napraviti kad su drugi šutjeli i skrivali se i mislim da bi bilo fer da je barem nazvao i rekao: "Ej, Tomo, ja krećem u Dinamo, želim nešto promijeniti."
    Ja se ne guram nigdje niti bih se ikad gurao i što se toga tiče može biti opušten. Ja imam svoje poslove kojima se bavim i vjerujem da će moje vrijeme u Dinamu kad-tad doći jer mislim da sam tu priliku zaslužio svojim ponašanjem i svojim karakterom.
    Ne ljutim se ja na njega, ali me razočarao tim postupkom jer to je stvar karaktera, morala i Zagreba, a vjerojatno tamo od kud je on došao toga nema. To tamo u školi nisu učili. No ja mu želim svu sreću i bio bih sretan da uspije."

    Hoće li netko Tomu staviti na listu za skupštinu pa da mu to bude način da pridonese, ok. Ali ja ne znam za neke druge njegove kompetencije zbog kojih bi trebao imati neku funkciju. Možda ih ima, ali ja za njih ne znam.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Po cemu je njemu to propala investicija? Ne svida mu se igra?
    Ne svida mu se rezultat?
    Ne svida mu se prijelazni rok?
    Ne svida mu se stanje wca u lozi?
    Nesto deseto?

    Dobrodosao u svijet navijaca, koji podrzavaju klub i ako ne ide najbolje, ako rezultati nisu najbolji, ako se bore protiv uprave jer lose radi svoj posao, ako nisu prvi na tablici ili ako se ne mogu popisati na tekmi kako spada.

    Takve kmecavce zelim sto dalje od funkcije u klubu.
  • Patak
    2.9k
    Ajd da netko stavi tu članak iz večernjeg da znamo što je Šokota rekao ovaj put.
  • austrijanac
    4.1k
    Tomi smeta što su zajedno krenuli u neke borbe a onda se Dario malo "odvojio" i u suradnji s nekim ljudima ušao u klub.

    Nije jedini koji je prigovorio.
  • Nino Bule
    13.8k
    Davnih dana su se oni odvojili, dario je radio u 2 talijanska kluba u međuvremenu a ovaj nista, pogledajte intervjue iz doba zzd di sokota govori kako su cilj izbori a ne da oni uđu u klub, a sad prica "sta se mene nije zvalo da uđem u klub".

    Na keaju krajeva zasto bi se dario izlago i u pregovorima trazio tomu u klubu a ovaj ima 0 referenci za bilo kakvu funkciju u sportskom sektoru, puno logicnije je da kad je slago tim povuce marka marica, biscana za trenera, banovica u juniore itd, sokota valjda misli da mu je referenca prijatelj sam sa simicem
  • Patak
    2.9k
    Čitam onaj članak u jutarnjem o članovima skupštine, pa ima tako ćirina tajnica koja mu je čitala novine, pa onda je tamo i sin Goge konobarice u kafiću kao i djevojka zaposlena u skladištu.

    Šokota bi bio upgrade kao član Skupštine u odnosu na većinu sadašnjih članova, a izložio se 2014 kad "klima" nije bila tako povoljna kao 2023, to je meni dovoljno. A možda i za neku drugu funkciju...
  • The Undertaker
    5.4k
    Čiji mi se da će Skupština biti premala da primi sve "zaslužne". Neka napravi svoju listu i neka se kandidira za predsjednika.
  • Nino Bule
    13.8k
    Čitam onaj članak u jutarnjem o članovima skupštine, pa ima tako ćirina tajnica koja mu je čitala novine, pa onda je tamo i sin Goge konobarice u kafiću kao i djevojka zaposlena u skladištu.Patak

    Pa ideja je da ima sto manje takvih a ne eto šokota i silvio maric su frendaci s nekima u upravi pa ajmo i njih ubacit
  • The Undertaker
    5.4k
    Da li se Šokota uopće bavio ičim vezanim za nogomet zadnjih 5-6 godina?
  • Mališan
    1.8k
    Neka epizodna uloga "sportskog direktora" u Kustošiji
  • Hercegovac95
    2
    Kako da popravimo gledanost
  • Krizy
    43.5k

    Čestitam na ovome pitanju nakon gostujuće utakmice
  • Patak
    2.9k
    Kak je Hercegovac uvijek na nula postova?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.