• Imamo Dinamo
    3.7k
    Armada krenula sa purgerske picke, ali nije dugo trajalo jer su ih Rudeš Boysi vrlo brzo začepili sa Armada Armada šaka jada :lol:
  • Facke
    3.6k
    Pjaca denes nikakuv.Slabe odigral.
  • Patak
    2.9k
    Ovaj broj 16 od Rudeša nije za prvu ligu, dva puta ga je Ivanović okrenuo kao početnika.
  • DrawTube
    4.8k
    Iznenadujuca brojka Armade na Kranjci

    Ili ne. Sad je odzimumirao, kad su na golu Labrovica izgleda ko da ih je 2x više nego kj zapravo je
  • Patak
    2.9k
    Evo Topić gol.
  • Eduardo
    20.3k
    Tomas je truba od trenera i ne znam koji vrag mora biti u glavi nekoga tko bi se borio za vrh tablice da mu da posao. Osijek mu je peti klub u samostalnoj trenerskoj karijeri, a 25 utakmica na klupi Sheriffa mu je rekord po broju vođenih tekmi na klupi nekog kluba. Rizespor je vodio u 21 navratu, Osijek 20 puta, a Antalyaspor i Göztepe po osam, odnosno šest puta. S Osijekom osvaja 1.75 PPM što mu je za sada drugi najbolji učinak u karijeri.

    Bacali smo početkom sezone prognoze tko će prvi odletjeti s klupe i moj prvi pick bio je Tomas. Debelo sam promašio redoslijed, ali ne i prognozu da će imati težak ulazak u sezonu koji će ga koštati posla. HNL ima ogroman problem s tim što dovodi samo trenere za gašenje požara, čast izuzetcima. Onda to izgleda tako kako izgleda.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Gledao sam ga u podcastu, lik je imao jebacku karijeru, bas ono klubovi s navijacima, povijescu i nije uspio reci dvije zanimljive. Karizmatican je kao kuhana svinjska nogica. Nogometno vjerojatno nesto i zna, ali to nije dovoljno za bit trener.
  • Fanboy
    2.6k
    Rijeka ima najpotentniju ekipu, dosta mladu i talentiranu koja će rasti tijekom sezone...Nebi se iznanadio da uzme naslov jer ni Hajduk ni Dinamo ne izgledaju kao netko tko je "stabilan" dugoročno.
    Dinamo je sterilan dok je Hajduk protiv slabijih momčadi uvijek na rubu kada ne može kontrirati, a njega mogu.
    Naravno, zimski rok će dosta toga odlučiti, no ne vidim sa ovakvom upravom da se mogu dovesti prava pojačanja vrijedna naslova.
    Najjače pojačanje je Ademi, kako na terenu tako i van njega. On je neka nada da neće dopustiti barem dok je on u momčadi da se izgubi prvenstvo. Ima autoritet...
  • PlavacZRima
    289
    Dalje se NE MOŽE ići sa stoperskim parom Šutalo-Perić,nemam ništa protiv ijednog od njih,ali jednostavno ne funkcioniraju zajedno. I mislim da se moramo pomiriti sa činjenicom da ovaj Šutalo nije više onaj igrač kojeg smo platili 4mil EUR. Nadam se da sam u krivu ali ja ne vidim naznake da će se vratiti na tu razinu.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Ajde sta serete odmah svi.
    Da, lose smo igrali. Igrali bez muda bez icega. Prije gola smo barem bili bolji ali bez udaraca, ali vidjelo se da smo bolji duplo. Nakon gola su se ugasili jednostavno, niti trke, niti zelje niti guranja prema naprijed, samo su cekali da zavrsi.

    Trenutno smo na -5, sa utakmicom manje. To je doslovno jedna utakmica razlike, jedna pobjeda u maksimiru 16.12. i opet smo na vrhu.

    Da je ostalo 3 klola prije kraja razumijem, ovako je jos rano. Kadar nam je puno puno bolji, mi mozemo izdrzati sezonu, oni ce samo pucati od pritiska.

    I NAPRIJED PLAVI ....
  • Jurki
    11.8k
    slazem se. Trebalo je mozda Šutala poslati na posudbu nekam da se vrati u formu.
    Sad bi nam Teo sjel ko budali šamar.
  • serbus
    4.2k
    Ne samo Teo nego i viking Ras.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Nikad mi nece bit jasno zasto je Ante otpisao Rasa, covjek je bio tehnicki jedan od najboljih stopera kojeg smo imali unazad 15+ godina
  • Mali Zeus
    13.2k
    Jel Katarina još uvijek trenira u Maksimiru?
  • Mali Zeus
    13.2k
    Još uvijek se ne bojim. Hajduk ne izgleda niš specijalno, večeras su igrali bunker, naš je problem kaj nismo zabili. U njima ima još bar 4, 5 kikseva. Sranje je kaj mi ne izgledamo da možemo svaku dobit. Rijeka za sad izgleda najbolje i mogli bi maznuti Hajduk vrlo lako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.