• scooniepenn
    3.3k

    Hinduisticki simbol swastike nije istovjetan nacistickom odnosno ima vise interpretacija, a nacisticki dolazi u crnoj boji oko koje je bijeli krug na crvenoj podlozi. To je izvorna nazi swastika, a hinduistickih ima jako puno. Ako se googla lako se vide sve moguce opcije. Kod keltskog kriza za izduzeni krscanski ti nitko ne moze prigovoriti, dapace. Za slucaj da te netko iz neznanja zeli kazniti to se srusi lakocom. Onaj koji su imali Boysi je izmisljen od strane neonacista i nije niti blizu identican izvornom. Dapace, velika je razlika.
  • vjeko1701
    8.4k
    Naravno da postoje razlike, i svjestan sam razlika hinduističkog i nacističkog, ne samo u bojama već i orijentaciji, nagibu...itd.

    Poanta je da ne možeš različite varijante simbola tretirati isto kao što ne možeš tretirati isto ljude koji ih žele koristiti. Sve pada na procjene od slučaja do slučaja.

    Meni je osobno kretensko korištenje kelstkog križa pošto društveno i povijesno nemamo nikakve veze s njim i jasna je namjera kod korištenja.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Gledam malo raspored utakmica i kaj nas ceka u bliskoj buducnosti... Pa ljudi moji kakav tjedan slijedi nakon reprezentativne pauze :love: :love:

    Vrijedno uzimanja godisnjeg odmora za ekipu izvan Zagreba i posezana malo dublje u dzep.

    21.10. (subota) gostovanje u svima nam dragoj Gorici protiv trenutno zeznutih Goricana.

    24.10.-29.10 (od utorka do nedjelje) 3 utakmice Lige prvaka Futsal Dinama, za prolaz dalje potrebne sve 3 pobjede tak da je svaka tekma kljucna.

    26.10. (cetvrtak) utakmica Konferencijske lige na Maksimiru protiv najtezeg protivnika u grupi - Viktorie Plzen. Tekma u kojoj moramo potvrdit prvo mjesto u skupini.

    29.10. (nedjelja) domaca utamica protiv Lokse na Maksimiru.
  • seljak86
    2.6k
    I gostovanje KKDZ u Dubrovniku krajem listopada :love:
  • Bosskovitz
    12k
    sampioni-2023.png

    Velika obljetnica danas, nek s tom mišlju dečki istrče na Poljud ;)
  • deda
    32.7k
    Posudit ću sliku za objavu na mrežama Boss :up:
  • Bosskovitz
    12k
    Posudit ću sliku za objavu na mrežama Boss :up:deda

    Dapače, zato sam ju i napravio
  • Ludovic IX
    7.3k
    Jel ima netko cijeli članak iz večernjem? Tomo sokota kaže da se učlanio nakon 20g , kupio lozu i rekao da mu je to jedna od najlosijih investicija.

    I da je ocekivao ulogu u klubu nakon dolaska simica. I da je ovo što dinamo sad radi trwgikomicno.

    Na prvu bi rekao, neka njega dalje od kluba
  • Patak
    2.9k
    Mislim da Šokota ima pravo reći svoje mišljenje. I da bi trebao imati neku ulogu u klubu, evo npr. član sljedeće Skupštine za početak.
  • Nino Bule
    13.8k
    Zasto bi trebao imati ulogu u klubu ?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Hehe jel ono on djete vodio na Maksimir u Realovom dresu? Svako tko kaze da su mu clanska i godisnja promasena investicija si je sam zatvorio vrata kluba.
    Nikakvog iskustva, nista poslije igracke karijere i sad bi u ured. Ajde moj Tomo..
  • Nino Bule
    13.8k
    Ja koliko znam simic je radio na sebi nakon zzd i ima reference za radit u dinamu.

    Naukovic, skender, sasa, svi sa zivotopisima koji odgovaraju njihovim funkcijama, sta tomo tocno ima iza sebe ? Par pokusaja s nekretninama i bolje da ne pricam sta jos, vec degutantno postaje njegovo guranje u dinamo sad vec drugi ili treci put u 6 mjeseci
  • Patak
    2.9k
    Zašto ne, ako ništa drugo zbog uloge u ZZD. Tko sve nije imao "ulogu" u klubu zadnjih godina...

    Skupština ima sad 80 članova, mislim da tamo sigurno ima mjesta.
  • vjeko1701
    8.4k
    Jer bi konačno trebalo stati vrijeme ubacivanja u klupsku funkciju iz bilo kojeg razloga osim kompetencije...a ne da se radi isto samo s druge strane.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.