• Orc123
    8.2k
    a koje su reference Brodica osim da nije uspio u 28g u ni jednom klubu osim u Vz i to tek sada sa jednom solidnom sezonom, nista vise nego solidnom sezonom? Ovaj momak bio dominantan u Ballkaniju s kojim igrao europu ...zanimljivo mi je kako se omalovazaju druge lige a iz Hnl nitko ne moze prismrditi Europi osim Dinama i to vec nekoliko godina. Decko bi imao def. Veceg smisla od Brodica, barem sto se tice buducnosti!
  • Orc123
    8.2k

    Zabio je prosle sezonw 30 golova u 50 utakmica, od toga 7 u europi....Eto Brodic s 28g ima jednu solidnu sezonu...
    Kosovska liga opet ima predstavnika u Europi, a HNL da nema Dinama vidio bi europu samo na karti.
  • miro
    4.5k
    Rrahmani ima 23 godine, a Brodić 26
  • vjeko1701
    8.6k
    Da nema Dinama, imala bi nekog drugog redovno u KL njenim uvođenjem.
  • Šteco
    686
    od toga 7 u europi...Orc123

    Svih 7 u kvalifikacijama za KL, od toga 5 predstavniku San Marina u dvije utakmice. Nakon toga dodao je još gol protiv predstavnika Farskih otoka i jedan protiv Shkupija. No onda dolazi skupina KL gdje u 6 utakmica ima 0 golova. Eto, toliko o toj bajnoj statistici. Dalje mi se ne da niti istraživati.

    Meni više vrijedi Brodićevih 24 golova u 7 asista u 57 utakmica za Varaždin (ove godine 6g i 1a u 8 utakmkca) koji nije nadmoćan u prvenstvu. Konačno, ne mislim da je Brodić za nas neko pojačanje, a isto mislim da u najmanju ruku niti kosovar ne bi bio.
  • Orc123
    8.2k
    Sosa ima potencijala....mogao bi biti dobra investicija! Mlad i potentan stoper, jako miran na lopti, bolji od Maxa defenzivno....ocekujem ga vidjeti u jacoj utakmici i na boljem terenu....
  • mali M
    5.2k
    Baš bi trebali se potrudit za Modrića.. reć mu da će igrati derbije sa Perišićem, to bi ga moglo motivirati :rofl:
  • Orc123
    8.2k
    samo sto njega nece moci majcinski uvjeriti da se vrati.....
  • nemapredaje
    3.4k


    neka ga onda priležnički uvjeri ...
  • mali M
    5.2k
    samo sto njega nece moci majcinski uvjeriti da se vrati.....Orc123

    onda neka ga očinski uvjeri!
  • Šteco
    686
    Čekaj, čekaj, kaj nije ako ne dođe igrač da je Šimić nesposoban. Ako neko i dođe, onda je čelična Vlatka riješila transfer?
  • Maximo
    526
    A tak mu je pao grah kaj ćeš... Vlatka je očito novi menađer engleskog tipa...
  • Mihaljević
    10k
    Jel istina da Dinamo nagodinu želi dovest Duju Reića iz hajduka? Čujem da se nešto priča @Papastrumf
  • Orc123
    8.2k
    Bukvic ni na mapi zadnjih par utakmica....ali dpbro i sam Osijek je ocajan...
    Edit: meni prvome bilo smijesno kad nas se povezivalo sa hoxom iz Belupa ali momak strasno napreduje i izgleda iz utakmice u utakmicu odlicno...dribling, udarac, jak, visok, odgovoran....za mene iznenađenje! Nebi imao nista protiv dovođenja, cak mislim da ga moramo dovesti!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions