• deda
    32.7k
    Nema identiteta kad se klub zgasi, a to je prijetilo rušenjem kvoruma.
  • vjeko1701
    8.4k
    Kakve metode iz sjeverne koreje bog dragi. Pokušaj rušenja kvoruma na ovoj sjednici je ujedno i pokušaj gašenja kluba. Znači ljudi koji se nisu pojavili su direktno djelovali prema potpunom gašenju kluba. I sada je sjeverna Koreja, Jugoslavija i ne znam kaj dati otkaz tim ljudima.

    Pa kako možeš vjerovati čovjeku koji je htio ugasiti klub da će svoj posao i dalje raditi u dobrobit kluba. Da svoj pokušaj sabortaže neće produžiti i na radno mjesto.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Nadam se da ti je ovo “86” u nicku godina rođenja ili godina proizvodnje omiljenog automobila. Ako si 86 ubacio zbog grupe onda ti se stav ne podudara nimalo sa načelima grupe.

    Sjeverna Koreja je iz kluba izbaciti one koji su otvoreno podržali krađu?

    Ne znaš koji je naš identitet?
  • vjeko1701
    8.4k
    Mislim da su neki ovdje malo previše naviknuli na hrvatski način u državnim firmama gdje ne možeš dobiti otkaz ni da ju pijan cijelu zapališ dok siluješ kolegicu.

    U normalnim poduzećima nitko zaposlen nije zaštićen ko lički medvjed i mora se striktno držati uvjeta rada i ponašanja na radnom mjestu koja su propisana od strane tog poduzeća.
  • The Undertaker
    5.4k
    Koliko ja znam niti Vlak niti Bandić nisu ukrali ništa iz kluba niti su bili odgovorne osobe koje su pisale ovaj Statut i kreirale odnose u klubu kakvi jesu danas. Mirko Barišić i Vlatka Peras jesu (ovo drugo) a sudjelovali su ili barem žmirili u prvom. A sad su oni pozitivci a ova dvojica, realno vodonoše, negativci. Ne pušim tu priču.

    Da su otkazi poslovno uvjetovani, ne bih riječ rekao. Ne rade svoj posao, klub ima bolje ljude...Sve pet. Plaketa, sat i penzija.
    Ali nisu već su osveta za nedolazak na skupštinu a zapravo što su ostali na drugoj strani, strani gdje su svi skupštinari, osim 7 povjerenika, donedavno bili. Vrhunac licemjerja na djelu.
  • nemapredaje
    3.3k


    Da, osveta za nedolazak na skupštinu, jer su svojim nedolaskom na skupštinu svjesno htjeli uzrokovati gašenje udruge, s time i kluba.
  • vjeko1701
    8.4k
    Floskula bez mesa.

    Nisi odgovorio na nijednu točku od kojih je najvažnija kako nije opravdano dati otkaz osobi koja je u prethodne dvije sjednice pokušala dovesti do gašenja kluba?
  • Crusades1986
    12.5k
    nedolazak na skupštinuThe Undertaker

    Nedolazak na skupštinu koja je od presudnog značaja za daljnje postojanje kluba. Sitnica samo.
  • The Undertaker
    5.4k
    Nemojte me zajebavati sa gašenjem kluba. Nema tog političara ili vlasti u Hrvatskoj koji bi ugasili Dinamo. Nema.
  • mali M
    5.2k
    okej Vlak svi već trubimo godinama da ne radi svoj/dobar posao na svojoj poziciji.. ako te to veseli, recimo da je dobio otkaz jer je jedan od najlošijih skauta Dinama u povjesti.. Bandić i sam kaže da ništa ne radi u klubu nego da dobiva plaću da šeće hodnicima i nezna ni šta bi trebao raditi. To su tebi kvalifikacije za daljnji radni odnos?
    Drugo, sam si postavio rečenicu pa ću samo reć, o da, Vlak i Bandić su uvelike kreirale odnose u klubu kakvi su danas, pa o tome se i radi.. šta ovo što ruše kvorum već drugi puta je "izgradnja" odnosa?
  • nemapredaje
    3.3k


    Nebitno, oni su svojim odlukama išli prema tome.
  • The Undertaker
    5.4k
    Bandić kaže da mu je ugovor nedavno produžen na dvije godine. Kako to ako ne radi svoj posao?
    Sad ćemo ovdje izigravati sljepce?
  • vjeko1701
    8.4k
    Možda ima možda nema, ali upravo je taj scenarij prijetio...a nije ni puno bolji od toga biti na milost i nemilost Plentavića i njegovih...

    Na kraju dana nije bitno kaj bi se realno dogodilo, bitno je kaj je bio naum da se dogodi.
  • Jurki
    11.8k
    Nema nikakve Sjeverne Koreje ili Jugoslavije.
    Ta gospoda koja su clanovi skupstine kluba.. su namjerno opstruirali rad kluba..
    I kaj bi im sad za to trebalo dati nagradu?
    Samo lud covjek bi ostavil ljude na poziciji za koje znas da ce te sjebat prvom prilikom.
    Nek je Vlak igracka legenda 100 puta. Za ovo kaj je napravil nema nikakvog opravdanja i za mene on nije nikakva legenda.. vec prodana dusa..
    I da.. neopisivo mi je drago kaj je dobil otkaz.
    Nek ide u Međugorje k svom gazdi, jebo ga on.
  • Papastrumf
    12.4k
    Sve pet, mamic mora nestat iz kluba, al nas ulazak u klub podsjeca na mamicev nacinbluemadness86

    Dečko, jesi li ti retardiran?
    Za početak, admini maknite mu taj nick. Evo ti još jedan sjevernokorejski potez.

    Ljudi namjerno, već drugi put opstruiraju rad Skupštine i ugrožavaju funkcioniranje kluba iz razloga što im je onaj dolje rekao da izađu (prvi put) ili se ne pojave (drugi put).

    To što je netko dao nešto za klub u prošlosti ne znači da mu se treba prelaziti preko ovakvih stvari.

    Istina, većina ovih koji trenutno mrdaju klubom nije ništa bolja od ovog dolje, ali naš jedini način da dođemo do onogo što želimo, a to je Statut je da isti dogovorimo s onima koji trenutno vode klub jer s nikim drugim niti ne možemo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.