• dinamozivivjecno
    1.9k
    Ako sam dobro shvatio Perasicu jedan fanshop bi trebao biti u centru grada samo gdje posto vec imamo u Jurisicevoj jedan.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Sto se mene tice ja sam za, hvala bogu pa imamo dosta navijaca i u Splitu :joke:
  • NitkoBitan
    17k
    Peras je rekla na atraktivnoj lokaciji, nije rekla centar. Momci, nije samo centar atraktivna lokacija :lol:
    A i nema mi smisla otvorit jos jedan shop u centru kad tamo vec imamo jedan. Evo razmisljam na glas... na zapadu imamo jedan shop (Arena), u centru isto jedan shop (Trg), na "jugu" ce se otvorit jedan (aerodrom) i kod stadiona imamo jedan. Meni nekako fali na istoku/u Dubravi shop jer je to po meni najdinamovskiji dio Zagreba. Znaci City East.
  • Robi T
    243
    City West i Z centar su na zapadu.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Onda najlogičnije City centar istok.
  • Tundra
    691
    Kako god, uvjeren sam da nas s njihovim dolaskom čeka puno širi asortiman i za klub puno bolji prihodi.NORTE

    Vjerojatno da u početku, ali kasnije s vremenom mislim da više ne. Castore će sigurno imati širu i raznovrsniju ponudu od Adidasa, ali je problem što su dosta skupi, a nekvalitetni. To govore svi navijači klubova koj isu prešli na Castore, tako da bi mogli imati problema kada ljudi shvatre da je njihova kvaliteta zabrinjavajuća.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Jucer je bila obavijest o popustu na web shopu, ali ja ne vidim da je ista od navedenih artikala snizeno, nekih cak uopce nema u ponudi, je li tako svima?
  • blackbully
    4.5k
    Jucer je bila obavijest o popustu na web shopu, ali ja ne vidim da je ista od navedenih artikala snizeno, nekih cak uopce nema u ponudi, je li tako svima?IstinaZaDinamo

    Svratio prije do shopa u Jurišićevoj. Na popustu (baš naznačenom od jučerašnje najave) je roba sa printom Lige prvaka i to XXL veličine. Još možda poneka majica, ali sve XXL. Iskreno dosta slaba i loša ponuda...
  • Mali Zeus
    12.6k
    Kad misle dati na prodaju opremu za ovu sezonu. Ili se trenira u opremi od prošle?
    Isto tak trebali bi pustiti i treći dres verziju za djecu.

    kak @blackbully veli, u Jurišićevoj je slaba ponuda, bio i ja nedavno, trebalo bi to osvježiti sve skupa.
  • scooniepenn
    3.3k

    Potencijal zarade od merchandisinga s dolaskom Castorea je ogroman, a koliko sam načuo dosta je love Castore platio i za sam ugovor, navodno nemjerljivo u odnosu na adidas i sve što je ikada u Hrvatskoj potpisano s tehničkim partnerima nekog kluba.
  • mali M
    5k
    u Jurišićevoj je slaba ponuda, bio i ja nedavno, trebalo bi to osvježiti sve skupaMali Zeus

    A neznam koji je stav od Adidasa.. nekako mi se čini i onako da smo mu bili "jedan od" i da ga neće previše brinuti jel ima dovoljno robe u fan shopovima... pogotovo kad zna da je gotovo...
  • scooniepenn
    3.3k


    https://www.bayer04.de/en-us/shop/#jerseys

    Evo ti cijena prvog dresa Bayer Leverkusena, koji je 84,90 EUR, za članove 76,41. Naši su dresovi 90 EUR. Nisam još kupio ovogodišnji pa ne znam koliko je popust za članove, ali 5 EUR je u startu naš skuplji.
  • mali M
    5k
    ma ja vam to ne kužim.. nikad neću razumijeti zašto majca mog kluba mora koštati 100€. nekad smo te iste majce kupovali za 350kn (100dem) i kad se pretvorilo u eure sad je +/-100€. Imam i ja dresova doma i baš kad si stavio bayer leverkusen, imam original sa potpisom od Ulfa, ali nikad nisam razumio taj omjer cjena.. al okej..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.