• Facke
    3.6k


    Lukoil je sponzor kosarkasa zvezde.
  • Jurki
    11.7k
    S jedne strane kukamo kak moramo puniti proracun prodajama obiteljske srebrnine da klub zivi.
    A odbijali bi sponzore koji bi bili voljni uloziti novac u klub kao da imamo sponzora na pasja preskakala.
    Ako Lukoil zeli investirati novac u Dinamo.. neka ga investira.. jebe mi se kome je jos sponzor i otkud je.
    Decki.. kak bi Presvetli iz Gruntovcana rekel.. “am na penezima ne pise ciji su”
  • Facke
    3.6k


    Kulke nam PSK placa?
    Upravu si. Fucka se mene ste je sponzor. Bitne da penezi dolaziju.
  • Jurki
    11.7k
    ako se dobro zmislim..svi sponzori Lana i psk 1.75 milja eura.. jednom rijecju..kurcina
  • Nino Bule
    13.4k
    Nece nas lukoil spasit od prodaje a ima milijun drugih firma koje nas mogu sponzorirat, negdje se linija mora povuc.
  • Jurki
    11.7k
    vidim firme u Hr su se pretrgle koje bi nam bile sponzor.
    A bome i ekonomija nam jebacki stoji.. svi samo cekaju da nam tutnu milijune u klub.
    Edit: zakaj nismo onda povukli crtu kod psk? Kladionice su razorile puno obitelji.. jos vise ljudi odvele u duznicko ropstvo..
    Njihove pare nam ne smrde?
    Reklamiramo kockanje.. a kocka je veca droga od heroina.
  • Nino Bule
    13.4k
    Pa tu je nesto i do nas, nek dođe vise navijaca na stadione, nek klub ima vise clanova, pa cemo bit marketinski privlacniji, u ne znanju i neradu najlakse se okrenut projektima drzave koja provodi genocid i koristi ovakve firme za pr i pranje imidža.

    Da se skupi udruga pedofila i skupi pare da uđu kao sponzori u klub bili isto tako prihvatio jer eto novac je novac, ili neka lgbt zajednica da uz teren bude neki pano duginih boja ?
  • Jurki
    11.7k
    govorimo o stvarima koje su realne.
    Pedofilija je zakonom zabranjena hvala Bogu.
    Pedere nogomet ne interesira isto hvala Bogu. Tak da to kaj si napisal nije nimalo realno.

    Edit: vec dugo razmisljam koja bi to firma iz Hr bila voljna uloziti u Dinamo npr 3 milje eura..i od ovih vecih ne vjerujem da bi se jedna nasla.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Ma kakav Gazprom , kakav Lukoil... Zvezda odbila 10M od Hull Citya za Erakovića , a dan poslje prihvatila 7M od Zenita... Nismo pali na te grane da živimo od tuđih para kao Osijek od Mađara , Istra od Španjolaca, zvezda od rusa itd... Više volim pošteno uzet 20M od Ajaxa za Šutala , nego da čekamo tuđe pare... A jednom će se samo desit da će Rusi odjebat Zvezdu , Mađari Osijek itd... Pa će bit belaja.
  • Nino Bule
    13.4k

    Ja dočaravam da novac nije samo novac nego da ocito postoji linija preko koje ni ti ne bi otisao samo eto da dinamo dobro posluje, imaju pederi para i rado bi oni gurali svoje marketinske programe i na nogomet samo im u hr to ne bi proslo, poraz je da lukoil zna i vidi da prolazi i da ce vjerovatno sponzorirat i hajduk i rijeku i osijek i dinamo
  • Jurki
    11.7k
    Barcelona je tvrdila “nikad nece sponzor na nas dres” i kaj se dogodilo?
    Nebre niti jedan nogometni klub zivjeti bez tog da ju neka firma ne sponzorira.
    Dinamo vec godinama vozi u crvenom kaj se financija tice.
    Ovisimo o plasmanu u Ligu prvaka, prodajama igraca.. a kaj ako bi se desilo da 2 sezone ne igramo Europu.. nemas koga prodati?
  • Jurki
    11.7k
    ma jasno kaj hoces reci i u pravu si.
    I da kad postavis tak stvari..treba negdi potegnut crtu.
  • Infinity
    16.3k


    Kakav zivot od tudjih para? Zvezda zivi na nacin na koji zivi i to nema smisla komentirati.

    Osijek je u vlasnistvu madjara. Sutra mogu biti prodani, al da ce ih nesto odjebati?

    A mi? Kako bi to tocno mi zivjeli od necijih para ako nam taj netko daje npr. pet milijuna za sponzorstvo? Pa mi njemu za taj novac dajemo protuuslugu. Nije to prezivljavanje od necijih para, to je jednostavno biznis. I to je biznis koji jako lose radimo. Lijepo je kad sjedne 20m od Ajaxa, al bilo bi jos ljepse da tih 20m sjedne od PSK, Podravke, INA-e, Lidla, Plive, Ozujske, Dukata itd., pa da onda tog Sutala gledamo jos godinu u Dinamu.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Dinamo mora uprihoditi bar 6, 7 milijuna eura godišnje od sponzora. Smiješno je da nam je Lana bila glavni sponzor sa 2 milijuna kuna. Za toliko nam ja mogu naći sponzora u roku nedjelje dana.
  • Nino Bule
    13.4k

    Ja se nadam da cemo uskoro dozivjet nov statut i izbore i da onda sa minimalno 4 osobe u IO koje dolaze iz poslovnog svijeta i imaju neke kontakte donesemo par ozbiljnih sponzora da se vidi da se moze, imam osjecaj da su ovi u klubu kroz godine gledali samo kako naci zainteresirane strane(sponzore) za daljnje malverzacije, npr ban tours i lana grupa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.