• Infinity
    16.4k
    To ce biti dovoljno da budem siguran da ce zavrsiti zadnji :grin:
  • Facke
    3.6k
    Kaj se sogada s Baselem? Vidim da stoje bas lose na tablice. Nisam ih v zadnje vreme opce pratil pa ak neste ima neke informacije u cemu je tam problem bil bi zahvalen.
  • Facke
    3.6k


    Da ali su potrosili prek 30 miljuna na transfere....
  • Infinity
    16.4k
    Dali su 30 milijuna na 13 igraca. Super su iznosi kad se gleda pojedinacno, cak su i super igraci vecinom, ali ne mozes dovesti toliko novih igraca i ocekivati odmah sinergiju. Oni nisu ekipa, na papiru su dobri, ali su na terenu tocno onakvi kako tablica pokazuje.

    Sest igraca su prodali za 50 milijuna. Jednostavno ogromna promjena i trebat ce puno vremena da im sve sjedne na svoje mjesto.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Naletih danas na informaciju negdje da UEFA planira Ruske ekipe do 17 godina vraćati u natjecanja pod njihovom organizacijom
  • Facke
    3.6k


    Kaj se mene tice mogu sve. Sport je sport. Ak smijeju igrati u ostalim sportovima zake nebi u nogometu.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    To je političko pitanje a ne nogometno i mislim da bi mi kao društvo trebali biti slobodoumniji i mislim da bi općenito trebali prihvaćati i drugačija mišljenja oko takvih pitanja jer se mnogi boje da će biti proglašeni četnicima i izdajnicima ako kažu nešto ''krivo'' oko geopolitičke situacije. Oni koji pamte Domovinski rat znaju da je danas (iako RH nije zaraćena strana) sloboda govora općenito pa i u vezi ovog sukoba puno manja nego tada. Što se mene tiče neka ruski sportaši nastupaju jer su mogli nastupati i američki sportaši prilikom njihovih invazija na valjda 50 država diljem svijeta. Ako ovo mišljenje nekoga vrijeđa i ako je politički nekorektno slobodno mi recite pa ću biti kuš i ispričati se jer krivo mislim i onda ću početi misliti jednako kao i svi i bit ćemo svi sretni jer svi jednako mislimo, baš kao u pravim demokracijama.
  • Mali Zeus
    13.2k
    To je političko pitanje a ne nogometno i mislim da bi mi kao društvo trebali biti slobodoumniji i mislim da bi općenito trebali prihvaćati i drugačija mišljenja oko takvih pitanja jer se mnogi boje da će biti proglašeni četnicima i izdajnicima ako kažu nešto ''krivo'' oko geopolitičke situacije. Oni koji pamte Domovinski rat znaju da je danas (iako RH nije zaraćena strana) sloboda govora općenito pa i u vezi ovog sukoba puno manja nego tada. Što se mene tiče neka ruski sportaši nastupaju jer su mogli nastupati i američki sportaši prilikom njihovih invazija na valjda 50 država diljem svijeta. Ako ovo mišljenje nekoga vrijeđa i ako je politički nekorektno slobodno mi recite pa ću biti kuš i ispričati se jer krivo mislim i onda ću početi misliti jednako kao i svi i bit ćemo svi sretni jer svi jednako mislimo, baš kao u pravim demokracijama.Maksim Maksimirski

    Jesi li imao isti stav i oko zabrane nastupa za srpske klubove tijekom Domovinskog rata?
  • Jaro
    7.4k
    Problem ruskih sportasa je, kao i kod svih totalitariatickih drzava, sto su oni orudje koje drzava koristi u svojoj agendi. Ako kazemo sport je sport - onda isto opravdanje imaju znanstvenici, trgovci, inzinjeri... Nitko nije direktbo u ratu od njih, ali jbg...
    Sankcije ne gadjaju selektivno, pa tako ni sportske...
    Dodatni, euski sport je potpuno isprepleten s drzavom i drzavi bliskim oligarsima...
  • Mali Zeus
    13.2k
    Plus što mnogi sportaši otvoreno podržavaju invaziju.
  • Facke
    3.6k
    Nije to same pri rusima tak da ih drzava koristi. Kakav je bim pritisak na svabe naprimjer v Kataru da nesiju onu pedersku traku? Kakav je bil pritisak da se bojkotera Katara zbog ljudskih prava? I to na vise drzava v europe?!
    Evo svabi koristiju njihovu repku za LGBQT,woke i gender sranja, englezi za black live matters itd. Previse politike se umesale u sport. Po tomu mi bi sad trebali bojkoterari svetske u SADu zbog "sirenja njihove demikracije" i klanje ljudi po svetu. Svet je u kurcu i to vec duge. Kaj amerikanec smije , rus nesme. A se to sranje pocele 2014te s pucem vu ukrajine de su amerikanci imeli prste u tomu. 8 godina su se jebali i pocali po donbasu dok nije dosle prosle lete do sranja. A to je bile same pitanje vremena. A Ukrajina je nazalost zrtva politike amerikanca i rusa.
  • superhik
    11.1k
    Dakle, Bjelici se dogodio Bišćan. Zanimljivo obzirom da su neki ovdje davali ruku u vatru da se njemu to nikad ne bi moglo dogoditi.

    Trabzonspor je vodio do 72. minute 2:0. Tada je Rigoberto Rivas smanjio na 1:2. U 88. minuti Lamkel Ze izjednačio je na 2:2, a Dele-Bashiru je u 97. minuti zabio za preokret domaćina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.