• NitkoBitan
    17.7k
    Bas sam se razveselio kad sam vidio da je SPB u NO. Ako tu na forumu imate bolje prijedloge za tu poziciju slobodno napisite.

    Argumenti tipa ima frenda Dalmosa koji za Dinamo kaze da je agregat... haha ne budite smijesni. Vecina nas na forumu ima barem jednog takvog prijatelja tovara.

    Cuj prima lovu od kriminalca. PA LIK JE ODVJETNIK. Brani onog ko mu plati. Sigurno ne brani blazenu djevicu Mariju.
  • Pop corn
    8.4k
    Mene fascinira da ekipi smeta frajer zato kaj ima Možemo na fb, a ne smeta im npr SPB koji je uredno prijatelj s osobom koja ti klub naziva agregatom ...Mislim i još uz sve to prima lovu od kriminalca Pavičevića hahha .Najbitnije je da rade sve i samo u interesu kluba :)Zagreb1992

    Kao prvo: Ivan Naukovic je osoba koja ima integritet i zaslužuje povjerenje navijača. Čovjek je, Dinamovac i ispravan do bola.

    Isto vrijedi i u "slučaju " Saša Pavličić Bekić. Javna je stvar da je odbio poziv osuđenog Bjegunca da uđe u Upravu na veliku plaću u vremenima kada je ovaj bio najjači. To tko mu je kolega (ne mislim da su si prijatelji) je njegova stvar i nema potrebe ni spominjati.

    Neka samo rade predano i pošteno.

    Breko je jučer rekao da je zvao SPB u emisiju i mu je ovaj rekao da se čuju nakon skupštine tako da bi uskoro mogli saznati neke sočne detalje.Captain America

    Sigurno je da SPB kod dotičnog neće gostovati.
  • Salva
    2.5k
    Do prije par godina, mjeseci, u klubu su bili kojekakve persone kojima Dinamo u životu ne predstavlja apsolutno ništa osim vlastite koristi, a mi ćemo sad brojati Dinamovcu jer poslovno surađuje s Hajdukovcem…svašta.
  • Pop corn
    8.4k
    https://ibb.co/j3FzFcm

    Bravo @deda! To se zove odgovoran član Skupštine!
  • Mlađi referent
    12.3k
    Sigurno je da SPB kod dotičnog neće gostovati.Pop corn

    Gostovao je već prije dosta godina, je li ovo nešto provjereno
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ja sam samo dao primjer da se ne treba gledati npr gluposti kaj ekipa gleda ...Saša će raditi samo u interesu kluba i transparetnosti kluba

    Kapa do poda za dedu inače oko pitanja za kredit , a pogotovo i za ekipu koja je i dalje u pritvorima
  • Pop corn
    8.4k
    Gostovao je već prije dosta godina, je li ovo nešto provjerenoMlađi referent

    U Provjereno će ići :joke:

    Ja sam samo dao primjer da se ne treba gledati npr gluposti kaj ekipa gleda ...Saša će raditi samo u interesu kluba i transparetnosti klubaZagreb1992

    Samo si dao hranu trolerima i hejterima. Uopće takve stvari ne spominjati kad znaš da su debilne, i da je osoba ispravna odluka
  • Aggro
    627
    Pohvale dedi naravno.

    Kapa do poda onima koji su sad po zatvorima i pritvorima ili ko zna gdje, a dali su sve, stavili sve na kocku i to rade godinama istim intenzitetom. Za čist klub svih nas. Tko bi ovo mogao zamisliti prije 10 godina...
  • Gelipter
    3.7k
    Čestitke svima nama koji volimo Dinamo bez interesa i doprinosimo mu koliko možemo, a posebice onima koji su se posebno izložili i preuzeli najveći teret proteklih godina kako bi Dinamo ponovno postao ono kaj je od uvijek i bio - gospodski klub. Posla još ima dosta, ali prema svemu svjetliji su dani pred našom Svetinjom. Nema predaje i živjeli!
  • Captain America
    17.7k
    Simpatično je da je nekima sporan jedan član IO od njih trinaest zato što je fan sekte. Umjesto da ih zabrinjava mumijinih 11 i da se o njima raspravlja, njih zabrinjava 1 koji bi se trebo borit za interese navijača. Možemovske politike nemaju veze s vođenjem kluba, a očito je dobar s TTjcem tako da to samo može biti plus po pitanju skorih infrastrukturnih projekata. Njega će se malo pitati oko vođenja kluba, ali makar ćemo imati čovjeka unutra kao i SPB koji će moći obavijestiti širu javnost ako se banda vrati na svoje default postavke po pitanju vođenja kluba.

    Nadam se da će se jednoga dana u našem društvu prestati prvo gledati ko je čiji glasač i početi gledati ko je što postigo u svom životu. I u HDZu i u SDPu i u Možemo i u Mostu i u DPu postoje sposobni ljudi koji su postizali uspjehe na privatnom i poslovnom planu, a članovi/glasači stranaka su zbog osobnih uvjerenja, a ne koristi.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Nakon listanja puno stranica na temi, ovaj komentar bi izdvojio na naslovnicu:

    Markelo
    1.8k
    Odškirnuli su malo vrata kluba, dovoljno da tutnemo nogu i da ih više ne mogu zatvorit

    deda svaka cast!
  • xavier
    12.1k
    Apsolutno je nevjerojatno o čemu ovdje raspravljate. O stvarima koje uopće nisu vezane za temu.

    Ono što se jučer dogodilo je da je klub nastavio normalno funkcionirati bez obzira na pokušaj opstrukcije Zorićeve/Mamićeve frakcije koja nije došla na skupštinu. Za razliku od njih, mi navijači smo bili tamo i omogućili kvorum i izglasavanje novih tijela kluba.

    Mediji danima tupe prvo o paktu Barišića i Mamića pa zatim o tome kako se skupština ipak neće održati jer nema kvoruma. Niti jedno od toga se nije dogodilo i što sad? Ah da, sad se pokušava objasniti kako je "Barišić izigrao navijače".

    Kažem ponovno, tijela kluba su izabrana, klub može funkcionirati i sad nas čekaju jako važne stvari od kojih je najvažnija naravno statut.
  • Oluja
    4.3k
    Lijepo je probuditi se jutros nakon sto su se dojmovi slegli i znati da je napravljen jos jedan korak u pozitivnom smjeru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.