• NitkoBitan
    17.7k
    isto kako netko ne pljesce dok svi drugi pljescuOluja

    Za ovo ne postoji opravdanje osim eventualno slomljene ruke i definitivno amputirane haha.
  • Nino Bule
    13.8k
    I da ja dodam sve pohvale nasem dedi i nadam se da ce te dobit uvid u provizije koji ste trazili. Mali korak je danas ostvaren sad ne popustat i drzat ih sve za rijec jer je vise barisicevaca danas pred kamerama pricalo o nuzdi novog statuta.
  • IceMan
    2.1k


    Pa stoji to.

    Al onda mi je bezveze kaj opce i navijamo ako svako kaj misli il ne misli ne pjeva.

    Zna se jasno i glasno ko su boysi, koji su stavovi i opredjeljenja. I kaj se pjeva na sjeveru a kaj se nikako ne pjeva. I koji je identitet grupe.
  • Jurki
    11.8k
    Decki drzite se teme i ne spamajte.
  • Captain America
    17.7k
    Pridružujem se čestitkama/zahvalama za dedu.

    Breko je jučer rekao da je zvao SPB u emisiju i da mu je ovaj rekao da se čuju nakon skupštine tako da bi uskoro mogli saznati neke sočne detalje.
  • Oluja
    4.3k
    ovo je moj zadnji komentar na ovu temu.
    Koliko smo tovara i drotova ubili do sada a cesto im tako pjevamo i skandiramo?
    Koliko smo to ljudi mi kanibali ubili i pojeli?
    Jesmo li Dubravku Novaku zaklali dijete?
    Skupe su ulaznice a dali bi milijardu dolara za jedan sekund sjevera.

    Jel kuzis poantu?
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nije mi jasno kakvu podlogu bi imala zorićeva žalba, ako je još prošli put ustanovljeno da glede verifikacije povjerenika nema nikakvog glasanja već je samo formalna stvar, predstave se povjerenici i to je to? Onda kvorum ne bi trebao imat veze ili?
  • IceMan
    2.1k

    Otisao si u krajnje krajnosti.

    Islo se o identitetu grupe i nasoj pripadnosti.

    Al nebum ni ja vise pisao nikaj ni o tome a ni o cemu.
  • Oluja
    4.3k
    nemoj sad i ti biti jedan od onih sto se naljute pa nece pisati. Da, ovime sam otisao u krajnost i jasno mi je sve sto se tice identiteta grupe ali se isto tako ne bojim da ce taj identitet narusiti pojedinci koji malo odstupaju. Ima nas svakakvih, pjevamo i sto mislimo i sto ne mislimo ali jedino nsm je bas svima zajednicka ljubav i podrska Dinamu.
  • Rakovica1986
    663
    Jako lijepe vijesti danas bez medijske pompe što još dodatno pokazuje koliko je velik korak napravljen. Koliko god smo veliki i dalje se velik broj ljudi iz svih sfera ne može pomirit s tim da Dinamo "utakmicu po utakmicu" ide dalje i da uz zasigurno tu i tamo koji pad, više nikad neće biti nečiji nego od svih nas.
  • Do kraja2023
    195
    Kad se pogleda di smo bili prije cca 10g i sad ovo je ogroman napredak.
    Idemo jako dalje!
  • DrawTube
    4.9k
    Strašno koliki broj ljudi na temi svoja politička uvjerenja stavlja ispred interesa Dinama. Valjda bi na zoni svi trebali biti ujedinjeni u jednom cilju- boljitku kluba, bez obzira na razlike

    Inače ta ljigava praksa mi je jedna od stvari kojom smatram glavnim obilježjem mamićevaca. Uostalom oni su nakon prošle skupštine vrištali o političkim svjetonazorima i trovanju kluba

    Nitko sretniji od mene da nam klub vode ljudi suprotnog političkog spektra ako to znači da će vodstvo biti čisto i kompetentno
  • Mali Zeus
    13.2k
    Već vidim, sad kad im nije uspio narativ da se Mamić vraća sad će ići sljedeći narativ da je Mumija prešao navijače....
  • Zagreb1992
    1.7k


    Mene fascinira da ekipi smeta frajer zato kaj ima Možemo na fb, a ne smeta im npr SPB koji je uredno prijatelj s osobom koja ti klub naziva agregatom ...Mislim i još uz sve to prima lovu od kriminalca Pavičevića hahha .Najbitnije je da rade sve i samo u interesu kluba :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.