• blackbully
    4.5k
    Zanimljivo kako se Labroviću piše asistencija za gol Galešića. Doslovno mu je dodao loptu na svojih 16 metara.

    Ili sam prespavao nova pravila, ali ovo je ludost da se broji kao asistencija dok igrač ima 12 dodira loptom prije pogotka.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Sramotan gol koji je Slaven dobio. Doslovno mu nitko nije ušao u duel, pustili ga da se prošeće do gola.
  • IstokKa96
    671
    Kaj je to Stefulj skrivio na tekmi, nisam gledao pa ono, bio samo los ili nesto posebno?
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Ja se dan danas pitam kako smo mi uspjeli kupiti Stefulja...strasnoOrc123

    Štefulj je izgubio samopouzdanje i sad je takav kakav je, pogotovo za beka kad ispadneš iz ritma treba ti pola sezone da se vratiš i uloviš ritam koji ta pozicija zahtijeva.
    Štefulj u Rijeci je igrao ozbiljan nogomet sa jako puno dolazaka gore i asistencija, ako se ne varam da je imao i nekoliko predpoziva za repku.

    Rile poslije dosta utakmica na štoperu i sad kad je igrao beka par puta odmah se vidi da je izgubio ritam, a i veznjaci ako te ne ispoštuju dva tri puta sa loptom, postaješ nervozan, plus Špikić sa glavom dole i vec si u situaciji da češ odigrati ispodprosječnu utakmicu.
  • NORTE
    11.4k
    Hajduku se brojka smanjila za x3 u losim uvjetimabluepower86
    Samo da te ispravim.
    S odlaskom turista i lošim vremenom (natkrivenih 70% stolica) brojka im se prepolovila, dakle x2, a ne x3 jer pun stadion su imali samo protiv Rijeke odmah nakon pobjede u derbiju na Maksimiru.

    Hajduk-Slaven Belupo 13.8.2023.
    25.689 gledatelja

    Hajduk-Istra 2.9.2023.
    24.893 gledatelja

    Hajduk-Lokomotiva 23.9.2023.
    12.404 gledatelja

    Nakon Slavena su ispali od Paoka pa pobijedili na dva Hnl gostovanja i imali 5/5 i onda im je došla Istra pa onda poraz i u Velikoj Gorici.

    Za Lokomotivu su imali navijačku mobilizaciju i uveli su kampanju slobodnih mjesta onih pretplatnika koji neće doć.
  • Kepec
    5.4k
    Leko: "Naš teren je očajan. Nama lopta ne ide po terenu. Bila je bakterija pa vrućina, sada poplava. To je ogroman problem. Puno sam bodova izgubio kada je bio loš teren, a puno osvajao kada je teren bio dobar."

    Leko je prvi trener za kojeg se može reć da nema prednost domaćeg terena. Uz mamića, hns i sudce sad je i teren protiv njih.
  • Dadinho10
    55
    Sve ok, gotivim Drmu ali neznam jel to baš za 10 predstava. Dao je hat-trick, ok, ali golovi ništa posebno. Prelako se daje 10 ocjena.
  • NitkoBitan
    17k
    Radi se o cistom algoritmu koji nemre prepoznat ljepotu gola/driblinga, dobar pas, postavljanje na terenu itd. itd. Ali po meni su te ocjene uglavnom pravedne.
  • Dadinho10
    55
    Kužim sve. Ali, evo, tu fali ljudski faktor, da procijeni dali je to za 9,5 ili 10 :)
  • Neki tip
    21.3k
    tu fali ljudski faktorDadinho10

    Evo primjer Petrusenka. Ovdje je u momčadi kola, ocjena 7.9, a u SN sam čitao Matteonijeve ocjene, dao mu je 6 uz opis koji po sjećanju prenosim (ali duh sigurno pogađam) - "ni sjena igrača od prošle sezone".

    I sad ti znaj, ako nisi gledao tekmu. A ja tu tekmu gledao nisam.
  • Majki2111
    3.1k
    Ja tu više vjerujem statistici sofe nego sebi.

    Algoritam sofe bolje zna nogomet od mene.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nije sigurno Drma igrao za 10. Ali kad vidim da je Čuić dobio 8, a igrao u ofenzivnom dijelu ekipe koja nije zabila gol i izgubila doma, onda je i Drmina ocjena OK.
  • Keyser Soze
    10k
    Vušković u Tottenham za 11 milijuna eura, bez postotka od iduće prodaje.
  • mali M
    5.1k
    ovi u Tottenhamu su bolesnici ako je to istina! daj zamisli da daješ takve novce za nedokazanog klinca.. al doslovno nedokazanog jer kad mu je dana prilika se samo sramotio.. Toliko se sad svi nadaju da će uloviti novog Gvardiola da su spremni na ovakve gluposti.. to samo englezi mogu... al dobro.. nama ni u đep ni iz đepa.. i to je samo dokaz koliko Hajduk vjeruje u svoj plan ako rasprodaje stalno svoju "dicu" da bi održavao balon od starih igrača sa prevelikim plaćama...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.