• Infinity
    16.4k
    A eto, i ja ovog vise ne znam. Poludio, napustio sve i otisao tko zna gdje.mouda samo takav u moze navijati za NK Maksimir haha

    I da. Dok sam radio u Zagrebu upoznao sam nekog dida koji je veliki navijac Zagreba. Bili smo skupa na gradilistu. Volio sam slusati njegove price. On mi je cak rekao da ga se Dinamo ne dotice i da na Dinamo gledao kao na rivalski klub. Nije me se to dojmilo, jer sam uvijek i mislio da Zagreb ima navijace. Jos je to bilo u vrijeme dok je Zagreb igrao prvu ligu. Danas tog dida mozda vise ni nema, nema ni Zagreba, a hvala Bogu ni ja nisam na gradilistu hahah.
  • deda
    32.7k
    U manjim sredinama je to normalno, ne znam kako je u Zagrebu. Kad je Dinamo došao u moje Ždralove, ja sam navijao za nogomet tj. i jedne i druge.
  • xavier
    12.1k
    Dobro, NK Zagreb je ipak nešto značio iako je i on imao jako malo navijača mimo Dinama.
  • deda
    32.7k
    Komunjare su to sve sjebale. Mogli smo danas imati 2-3 ozbiljna zg kluba sa navijačima.
  • 000
    946
    Ima i to, mada sam vec postavljao

    Slaven - Dinamo 1.893
    Istra - Osijek 850
    Rudes - Lokomotiva 200
    Inter - Gorica 414
    Hajduk - Rijeka bez gledatelja
    Ukupno 3.357, u prosjeku 839 po utakmici (Hajduk - Rijeka nije uracunato u prosjek)

    Mozda bi se nekad u trenutku velike dosade dalo prostudirati posjete od pocetka lige, al kladim se da je ovo jedno od najgore posjecenih kola u povijesti lige.
    Infinity

    Nisam uopće upratio. Baš očaj živi što se posjete tiče.
  • deda
    32.7k
    Bilo bi super da se u jednoj sezoni riješimo Rudeša i Intera. Iduće godine ne bi imali momčad sa prosjekom ispod tisuće.
  • Eduardo
    20.3k
    Oni van, a unutra Šibenik i Varaždin.

    JBT koliko smo jadni kad se veselimo klubovima koji bi imali 1000 ljudi na utakmici :broken:
  • deda
    32.7k
    Mislim da bi ovi prvu sezonu imali iznad 2, možda čak i 3 tisuće.
  • 000
    946
    I Šibenik bi trebao srediti stadion, baš je kršina, a travnjak nikakav.
    Varaždin bi bio osvježenje lige, vratio bi se gdje i pripada. Još bih volio i Orijent u dogledno vrijeme, vežu me neke lijepe uspomene za Krimeju.
  • deda
    32.7k
    Bitno je da liga ima 10 klubova i da imaš nekih 16-17 zainteresiranih. Zadri, Šibenici, Interi, Gorice, Istre, Varaždini, Sesvete sutra će se rotirati.
  • weasley
    27
    neznam čemu čuđenje oko navijanja za tzv. male klubove, npr. ja jesam Dinamovac, ali ne dam na svoj lokalni klub koji je praktički moj život, on je na vrhu piramide, tek onda ostali

    ništa ne može zamijeniti nogomet na selskim igralištima, iako se i tu sve vrti oko love, ali kad stojiš kraj ograde i sucima je*eš sve po spisku, e to je to :)
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ja sam trenutno trener našeg kluba koji je osnovan prije 12 godina. Bio sam dugo kapetan i jedan od osnivača tog kluba. Da sutra igramo protiv dinama ja bi navijao za dinamo. Jbg, nema mi pomoći.
  • deda
    32.7k
    Zamisli scenu, trener navija za protivnika :lol:
  • xavier
    12.1k
    pa nema ništa loše u podržavanju lokalnog niželigaša, dok je niželigaš, ali što kaže @marcio amoroso, da tvoj klub uđe u prvu ligu i da onda i dalje navijaš za njega, a ne za Dinamo, onda ni nisi Dinamovac :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.