• Eduardo
    20.3k
    Koliko je ovo ljudi u Zaprešiću? Sad sam prebacio pa me zanima ako je izašla slużbena brojka, iako bi ih mogao čovjek pobrojiti da se kamera samo na minutu fokusira na tribinu.
  • Infinity
    16.4k
    Bit ce sluzbeno jedno sat vremena nakon utakmice.
  • 000
    946
    Imas li kompletirane podatke za proslo kolo sto se gledanosti tice?

    Armada bojkotira samu sebe uz Biscana.
  • Infinity
    16.4k


    Zapresic 182 :yikes:
    Gorica 3.711 (samo sluzbeno, vjerojatno oko 2.700)
    Kranjceviceva 729 (jebeno ne vjerujem da se skupilo skoro 1.000 ljudi na susretu Lokomotive i Istre)
    Gradski vrt 8.127
    Rujevica 3.420 (nesluzbeno, al vjerojatno su dobili taj broj od nekog tko ce to kasnije potvrditi i sluzbeno)
  • 000
    946
    12. kolo sam mislio, ono kriticno sa gledateljima.
  • Infinity
    16.4k
    Ima i to, mada sam vec postavljao

    Slaven - Dinamo 1.893
    Istra - Osijek 850
    Rudes - Lokomotiva 200
    Inter - Gorica 414
    Hajduk - Rijeka bez gledatelja
    Ukupno 3.357, u prosjeku 839 po utakmici (Hajduk - Rijeka nije uracunato u prosjek)

    Mozda bi se nekad u trenutku velike dosade dalo prostudirati posjete od pocetka lige, al kladim se da je ovo jedno od najgore posjecenih kola u povijesti lige.
  • deda
    32.7k
    Ja bio na Loksi bilo je sigurno 700 ljudi, ali bio je besplatan upad
  • Infinity
    16.4k
    Ma ne sumnjam da je bilo toliko ljudi, nego kazem da mi djeluje nevjerovatno da je doslo toliko ljudi na Lokomotivu protiv totalno neatraktivnog protivnika.

    Nisam znao da je bio besplatan ulaz. Mozda Lokosi ne bi puno izgubili s tim besplatnim ulazima, a dobili bi vecu podrsku. Kako igraju sigurno zasluzuju da ih se gleda. S jedne strane me ne cudi sto takva ekipa privuce ljude na tribinu, a s druge strane me cudi sto je to Lokomotiva.
  • deda
    32.7k
    Bit će zanimljivo vidjeti posjetu u nedjelju kad mi dolazimo. Ulaz je 60 i 40 kn
  • weasley
    27
    Zapresic 182 :yikes:Infinity

    ma nema šanse da je bilo više od 100

    malo sam gledao, ali sam brzo odustao jer je bilo negledljivo...
  • Infinity
    16.4k
    Ma doci ce ljudi zbog Dinama. Ocekujem nekih 1.500-2.000 ljudi. Mozda bude i vise s obzirom da Lokomotiva igra jako dobro. Mislim da cijene karata nece nikoga sprijeciti, nisu 300kn pa da se omisljas.

    I s obzirom da se igra u Kranjcevicevoj. Cudi me kako BBB s obzirom da je to 'domaci' teren nikad ni protiv Zagreba, a ni sad protiv Lokomotive ne mogu napuniti taj istok. Bilo je onda jednom puno kad je Zagreb bio prvak ili nekad tih godina. Ostane mi dojam da tovara dodje vise ili je problem u tome sto bas svi tovari odu na istok, a navijaca Dinama ima i po zapadu, cak i u daleko vecem broju nego navijaca Lokomotive i Zagreba, a i Rudesa sad.
  • deda
    32.7k
    Ma tovari napune to sa studentima, a Boysima je to kak ti bezvezno gostovanje, pogotovo ekipama sa strane.
  • xavier
    12.1k
    evo Kajzer na Snetu me demantirao jer tvrdi da navija baš za Lokomotivu još od prije nego su bili u prvoj ligi (čini se da mu i nick zapravo dolazi od Kajzerice), ali i dalje mi je to teško pojmiti. Da postoji netko tko baš navija za neki od tih manjih zagrebačkih klubova, a da da mu prvi klub ipak nije niti Dinamo niti Hajduk.

    Nije to u životu kao u FM. Tamo je cijeli sustav napravljen po uzoru na engleski nogomet (u ostatku Europe klubovi ne funkcioniraju na taj način, ali tako je naravno puno zanimljivije u igrici) i polazi od pretpostavke da svi navijaju za svoje lokalne klubove pa se onda kako oni napreduju, povećava broj gledatelja na stadionu.

    Da, ima onih koji će vikend popodne iskoristiti za pogledati Lokomotivu, ali teško da su to njeni navijači.

    Što se tiče Boysa, jasno je što Lokomotiva predstavlja i zašto ih ta utakmica ne privlači dok je navijačima Hajduka upravo to dodatni motiv za doći na utakmicu.
  • Infinity
    16.4k
    To ti mene citiras za post na snetu? Imam rodjaka koji navija za NK Maksimir. On se rodio u Zagrebu, trenirao od malih nogu u NK Maksimir i danas navija za njih. Drag mu je Dinamo, ali mu je NK Maksimir puno drazi, tako on kaze. Vikendom kad se poklapaju utakmice Dinama i Maksimira on kaze da prije ode pogledati NK Maksimir i da Dinamo ne bi gledao ni u finalu LP ako ovi igraju svoju utakmicu.


    I da se dotaknem opet tog s Boysima. Razumijem za Lokomotivu, ali protiv Zagreba je bila ista situacija s lose popunjenim istokom.
  • xavier
    12.1k
    Znam puno ljudi, ali moram priznati da takve ne znam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.