• Zagi
    7.9k
    Ne na 6ici. 6ica mora biti iskusan igrač.
    Na 8ice i krila trpat mlade igrače.

    Jedna glupost defanzivnog veznog je 80% gol. Krilo ak se zaigra, nikom ništa.
  • Droljo
    8.2k
    Jel nismo doveli ademia i halilovića za to?
  • Zagi
    7.9k
    Tko će to znat.
    Ademi mijenjao Bulata. Halil po Sofi isto izgleda kao 8ica.

    Kao da naša uprava išta radi planski, ajde.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Jako dobar golman, trenutno je zamjena Ivušiću u Pafosu ako se ne varam. Plus to sve veliki navijač Dinama.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Chaka Traore
    Meni je ovaj baš top , baš što jedno krilo treba imati. Prošle godine protiv nas u mlađim kategorijama se igrao protiv naših juniora. Vjerovatno mu je odšteta iznad 5M+ , al' baš top igrač koji neće imat nikako mjesta u Milanovim seniorima.
  • Orc123
    8.2k
    Ako gledaju desnog beka onda bi mogli obratit pozornost na reprezentativca USA-e Reggie Cannon ! 4m eura vrijedi po tm i peosle sezone igrao u Portugalu standardno ima samo 25g i igra u repki....slobodan igrac. Isto tako ima jedan portugalac Carraca 30g slobodan igrac prosle sezone igrao za Gil vicente standardno.
  • Zagi
    7.9k
    U da, taj nas je razvaljivao ali teško bi ti ga Milan dao.
  • IstinaZaDinamo
    2k

    Taj amerikanac je u zadnje dvije sezone odigrao preko 40 utakmica kao stoper, a ne desni bek i to u formaciji 3-4-3.

    Ovaj drugi nije ni vrijedan spomena.
  • Orc123
    8.2k

    Kolko ja znam fali nam i desni stoper! Decki igra standardno, igra i u repki i to na poziciji RB....tako da pokriva obje pozicije. Definitivno bolje nego Karacic! Em je mlađi em Karacic nit je bio prije igrac za Dinamo a sad jos manje!
  • Zagi
    7.9k
    Postonjski standardno odličan.
    Bukvić lakoća igranja.
    Brodić ne pretjerano primjetan.
  • Mihaljević
    10k
    Matej Maglica , prvotimac Darmstadta u Bundesligi , na posudbi iz Stuttgarta, nadam se da ćemo na ljeto bar pokušati dovesti kad se vrati sa posudbe.
  • Maki17
    218
    Ako bi se dovodilo golmana prije sam za Ivušića nego Labrovića a vjerojatno bi se moglo dovesti za manje novaca. Karačić možda do ljeta za neke manje novce pa ako se pokaže produžiti. Grozdanić mladi stoper sad pozvan za U -21 iz Asterasa izjavio da navija za Dinamo i da mu je velika želja obući naš dres, inače naš bivši junior
  • mali M
    5.2k
    Meni su Ivušić i Labrović, samo drukčije verzije Nevistića.. Prije Šempera il tak nekog nego gore navedene. Grbić ima ugovor do ljeta. Prije bi se za njega pofajtao nego neke Ivušiće i Labroviće.. Ali da moram birati, Šempera bi...
  • marcio amoroso
    36.8k
    Dinamo nema taj luksuz da se samo tako odriče igrača koji su plaćeni 3 ili 4 milijuna. Pričam konkretno o Nevistiću i Šutalu. Uvjeren sam da će dobiti priliku da se pokažu, a još sam uvjereniji da imaju kvalitet za Dinamo.

    Šutala se jednostavno prerano ubacilo u vatru i u najteže utakmice. I laik bi znao da mu treba vremena i da ne može igrati odmah svaku i svaku najtežu. To je jednostavno greška struke.

    Nevistić kao svaki golman koji nije branio dugo vremena ima svoje žute minute. Moramo ih istrpiti i gotovo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.