• Zagi
    7.7k
    Slažem se iako na formaciji gore nisam uvrstio niti jednog iskusnog stopera.
    Pogotovo na stoperu je to ključno. Samo zamisli ne znam, Jedvaja ili nekog boljeg.
  • Krizy
    43.5k
    Vjerojatno vas zeznulo jer ovaj mlađi Pesch koji je krilo i talentiraniji ima brata desnog beka (20 godina) ?
  • Zagi
    7.7k
    Nebitno.
    Znam ja da je on primarno lijevo krilo ali je dovoljno mlad da ga se istrenira za beka.
    Vrhunskog beka.
  • Nevo7
    780
    Onaj tko je prodao Maru Katinića u UAE za milijun eura treba biti kastriran na živo. Užas.
    Meni je on u slovenskoj ligi solidan bio, igrao bi mi prije Bernauera.
  • OsamŠest
    3.5k
    Kaj nije već bila neka frka sa Katinićem, agentima i lovom? Ugovor mu je do 2025., na ljeto bi ušao u zadnju godinu. Možda neće produžit, pa se ova prilika za prodaju igrača koji nema niti jednu službenu minutu za Dinamo i ne čini kao promašaj.

    Dobar je Katinić, daleko od toga, ali kakav je bio u 2. HNL i juniorima, takav je i danas. Ne mogu reć da stagnira, ali da je enormno napredovao - nije.
    Mogu reć da sam ga dovoljno gledao da kažem da je Živković možda čak i za klasu bolji igrač, barem meni.
  • Zagi
    7.7k
    Dobar je Katinić, daleko od toga, ali kakav je bio u 2. HNL i juniorima, takav je i danas. Ne mogu reć da stagnira, ali da je enormno napredovao - nije.
    Mogu reć da sam ga dovoljno gledao da kažem da je Živković možda čak i za klasu bolji igrač, barem meni.
    OsamŠest

    Slažem se od riječi do riječi.
  • scooniepenn
    3.3k

    Može li onda rangiranje, tko je po tebi najveći potencijal između Gurlice, Živkovića i Katinića?
  • Zagi
    7.7k

    Mogu ti ja reći jer smo to raspravljali već.
    Meni:
    U juniorskoj konkurenciji Gurlica za nijansu bolji.
    U seniorskoj konkurenciji Živković za sada bolji. Limitiran uzorak.
    86:
    Živković bolji

    Katinić? Veliki potencijal prije 18 mjeseci. U drugoj ligi pokazivao određene probleme al ajde mlad je. Dionice su mu samo padale sa svakom tekmom.Napredak minimalan.
    Vrlo slab u Bravu.
  • miro
    4.4k
    Živkovića ne mogu ocijeniti s fizičke strane je li dovoljno brz, zato što tako (pametno) igra da mu brzina uglavnom ne treba, ali ako ima eksplozivnost, meni je on top perspektiva
  • scooniepenn
    3.3k

    Hvala na pojašnjenjima. Dakle, Gurlica bolji koliko shvaćam u Bravu. Meni je on ono malo što je igrao u prvoj ekipi djelovao jako potentno. Što se tiče Živkovića ne vidim da ikakvu priliku dobiva u Lokomotivi. Računaju li oni uopće s njim, jer je dosta glupo da izgubi polusezonu bez ikakve minutaže.
  • OsamŠest
    3.5k
    Može li onda rangiranje, tko je po tebi najveći potencijal između Gurlice, Živkovića i Katinića?scooniepenn

    Nešto je @Zagi odgovorio, pa da se nadodam.

    Živković mi je broj 1.

    Katinić je dobar, al kažem, ne vidim preveliku razliku između Katinića iz juniora/2.HNL i ovog danas. Nije prvi koji bi bio najavljivan kao budući veliki igrač, a ipak bude prosjek.

    Što se tiče Gurlice, on je odličan isto. Nije mi bolji od Živkovića, ali ima strašnu lidersku crtu, po tome se razlikuje od navedenog dvojca.

    Da skratim.. Živkovića vidim kao reprezentivnog stopera, Gurlicu kao Perića (cijela karijera u Dinamu, kapetan), Katinić nakon berbe u Emiratima dolazi doma u Rijeku.
  • Krizy
    43.5k
    Katinić je tek osmi stranac koji je mlađi od 20 otišao u UAE. Prije njega šest Brazilaca i jedan Bjelokošćanin.
    Solidan pokazatelj kolike vjeruje u sebe, da bi mogao postati igrač za Dinamo ili neki dobar klub.
  • Zagi
    7.7k
    Što se tiče Živkovića ne vidim da ikakvu priliku dobivas u Lokomotivi. Računaju li oni uopće s njim, jer je dosta glupo da izgubi polusezonu bez ikakve minutaže.scooniepenn

    Tu dolazimo do stare teme posudbi , filijala itd.
    Igrao je Živković protiv Slavena pretprošlo kolo. Odigrao je sjajno.

    Da je Loksin, Mersinaj (akumulirani kartoni to kolo)bi nakon te tekme igrao nikad pa ni tad.
    Ali nije Loksin, a Mersinaj se mora prodati.
    Moreno mora čekati kartone , ozljede itd....
  • CastAway1986
    1.5k
    Katinica se prije 2 sezone opisivalo u medijima kao novog Gvardiola, u Sloveniji je igrao solidno , vjerojatno nije toliki potencijal pa su ga prodali mada je meni nejasno zašto ide tamo tako mlad , ok novac Al koliki debil moraš biti da s 19 letiš za novcem u Emirate
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions