• Zagi
    7.7k
    Ne.
    Niti je RBS slagao svoju momčad na ho-ruk u jednoj sezoni.

    Al da bi bili konkurentni ,bi.
    I da bi to bila zdrava baza na kojoj bi mogli graditi, definitivno.
  • Orc123
    8.1k
    Kakav glup potez! Gledao sam Katinica u Bravu i on je po meni i ispred Gurlice i Zivkovica i to debelo. Zna s loptom, odlicne fizikalije, dovoljno brz! Pa cemu to rade! Pa zar smo toliko kratki s lovom? Pa jbt uprihodovali brdo para ulozili nismo nista....i ajde stednja, kako je to moguce ako si najvece talente prodajes za kikiriki? Totalna glupost! Gdje ce zavrsiti sva ta lova?
  • Cruyff
    45


    Ja se iskreno nadam da ti je ovaj post zafrkancija.

    Netko je ranije objavio broj utakmica koje je Rile odigrao zadnjih sezona. U igri defintivno ne pada, dapače, prema naprijed je sve opasniji što je vidljivo bilo na proljeće.
    Moha je iznimno koristan igrač, ima svoje oscilacije, ali definitivno pouzdan i koristan.
  • Nino Bule
    13.8k
    Zivkovica cim prije u bravo da skuplja minute jer u lokomotivi se nece naigrat, cifra za katinica ok.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Pesch ti je krilo/centafor nešto tip Vidovića , nije on ni blizu bek. A postava sveukupno premlada, nismo mi Red Bull.
  • Zagi
    7.7k
    Nije zafrkancija, samo se ne slažemo.
    Veliki sam fan Rileta i on za mene mjesta u momčadi ima dok sam ne poželi otići.

    Ali da pada polako, pada. Nije svatko Modrić i Perišić.
    Treba gledati u budućnost i već sada utrenirati dostojnu, mladu zamjenu.
    Evo na formaciji gore ti je nacrtano koga bih ja.
    Noah Pesch (hrvat, Leverkusen u19)

    A Moha...
    Ja to nemrem više. Svaku ali svaku bitnu utakmicu on je zaslužan za barem jedan gol u našoj mreži.
    Iznimno koristan da ali za suparničke momčadi.
    Onda odigra dobro protiv Varaždina ofenzivno i sve se zaboravi. Ne razumijem.
  • Zagi
    7.7k
    Pesch ti je ovaj sa brojem 18.
    https://www.youtube.com/watch?v=9KyIPaVmPNI
    Pa ti meni reci gdje igra i kako igra.
    Pusti transfermarkt. Nije prvi put da ga gledam.

    Hrpa naših igra u toj tekmi, zanimljivo za pogledat.
  • BBBaranja
    2.5k
    Ovo sa prodajom Katinića u Emirate mi je čista glupost..i sa strane kluba što su ga pustili za smješan iznos,a i s njegove strane da kao klinac ide tamo za lovom..
  • Krizy
    43.5k
    Dečko očito ne vjeruje da može igrati na visokom nivou pa je odlučio odmah ići za novcem.
    Dobra prodaja.
  • Patak
    2.9k
    Jel Miro potvrdio transfer?
  • Cruyff
    45


    Ni ne moramo se slagati, super je da ima različitih mišljenja i konstruktivnih rasprava.

    Mohi fali kontinuitet jer zna da je uvijek drugi izbor. Ne kažem da ne griješi, ali nije baš da svaku tekmu zakuha. Veliki je potencijal za 352 gdje bi došao do još većeg izražaja s obzirom da nemamo desno krilo na razini potrebnoj za Dinamo.
    Recimo KTC-a svi pamte po Šahtaru i stvorio se narativ da je kikser, a istina je sasvim suprotna. Jedan od naših najboljih stranaca u povijesti i jedan od najboljih stopera DInama u zadnjih 20 godina.
  • Zagi
    7.7k
    Složit ću se da može biti koristan u 3 iza, ponajviše zato što onda ima manje obrambenih zadača koje u slučaju kiksa rezultiraju 100%-nom prilikom.

    Ali da ćemo mijenjati formaciju da bi Mohi našli mjesto...

    Btw , isto to u 352 može obaviti Špika. Otprilike jednako kvalitetno.
  • Droljo
    8.1k
    Moje mišljenje je da u svakoj liniji moraš imati jednog iskusnog a top igrača minimalno (od 25 do 30 godina).
    Tada bi se moglo razvijati mlade polako.
  • Cruyff
    45


    Ne moramo mijenjati zbog njega, nikako, ali zbog Špikića da.
    Da me se krivo ne shvati, Špikić prvo mora poraditi na samopouzdanju jer potencijal očito ima.
    U ovom trenutku Moha je kvalitetnije riješenje za desno krilo od Špike. Špikić zapravo sam treba shvatiti koju brzinu i moć ima, a ne da svaki put kod udarca on se ili posklizne ili izgubi korak ili krene unazad.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Pesch Vjerovatno je tu bio primoran igrati desnog beka , Pesch inače nije bek šta god ti napisao, čovjek je dao 15 golova prošle sezone... Koji to desni bek daje 15 golova po sezoni? Philip Lahm?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions