• Zagi
    7.7k
    Rile polako pada. To je valjda vidljivo prostim okom.
    Moha nije za ništ, to je i slijepcu vidljivo.
  • scooniepenn
    3.3k

    Daj meni 40 milja za dovođenje mladih top talenata i vjeruj mi i ja ću biti u stanju složiti ovakvu ekipu talenata. Nije baš usporedivo s nama. Oni od ove postave nisu stvorili više od 1/3. Toliko o tome. Dakle, ova postava nema veze čak ni s njihovim sustavom pronalaska top talenata, plaćanja ozbiljnih odšteta i onda razvijanja do seniora, već plaćanja velikh odšteta za gotove mlade top igrače.
  • Zagi
    7.7k
    Pa upravo je u tome i poanta.
    Nama uopče ne treba niti blizu te cifre da bi složili sličnu, a konkurentu ekipu.
  • scooniepenn
    3.3k
    O tom potom. Mi po jednoj sezoni mislim da iz svog pogona ne možemo izbaciti više od 1 ekstra talenta i 1 jako dobrog mladog igrača. Dakle, trebali bismo dovesti još po sezoni 3 do 4 top mlada igrača. To za manje od 15 milijuna bi jako teško išlo. Nama je to gotovo 1/3 proračuna plus te igrače još treba ugovorno platiti u rangu Petka, Miša, Ademija. I tu još ostaje pitanja samog uklapanja. Nije to baš samo tako.
  • Infinity
    16.4k
    Bio sam jako mlad, al pamtim jednu nasu ultra mladu ekipu i koliko je konkurentna bila.

    Najlakse je reci da bi s tim parama i mi uradili nesto, kao da s lovom koju imamo vec ne pravimo greske. Lako je potrositi pare i dovesti igrace. Treba pogoditi s tim igracima.
  • Zagi
    7.7k
    Za cifru od oko milijun eura pridao je mladog Maru Katinića (19) u Ujedinjene Arapske Emirate, u klub Sharjah. Katinić je odradio odličan posao u slovenskom Bravu, gdje je bio na posudbi iz Dinama iz kojeg je otišao u siječnju ove godine

    Dosta očekivano. Slab napredak u zadnjih 12 mjeseci.
  • DiddyGuela
    2k
    Maro Katinić prodan za 1M€ u Emirate.
    Jos jedan briljantan transfer potez.
  • nemapredaje
    3.3k


    Ja komentiram da ako je on sam odlučio s 19 godina ići igrati u UAE da od njega nikada neće biti ozbiljan nogometaš, jer ima postavljene krive motive za ostvarenje uspješne karijere.

    Stoga nismo niša izgubili.
  • scooniepenn
    3.3k


    Imaš pravo, treba istresti sve kasice prasice i cipele. :lol:
  • doktorbob
    16
    Pa ovo je jako dobar potez uprave, malo za promjenu. Od malog nece biti nista, a mi smo uspjeli zgrabiti milijuncic.

    Uostalom, imamo bolje mlade talente na poziciji stopera, od zivkovica u lokomotivi, gurlice pa na dalje.
  • Zagi
    7.7k
    dzg-rbs.png
    50m , nemoguće itd ...
  • scooniepenn
    3.3k
    Ti si uvjeren da ova ekipa rješava Benficu na Luzu? Ja koji sam vječni optimist sam uvjeren da ne. Tu ti minimalno nedostaje lijevi bek.
  • doktorbob
    16
    Ne bij se slozio. Moha ima dobar centarsut i uz petkovica je najzazluzniji da preokret na pampasu.

    Rile s druge strane na zalost pada, ali i takav je u top izdanju. Pozicija desnog beka nam ne bi trebala biti zabrinjavajuca, o tome mozemk razgovarati eventualno za godinu dana. Ono sto je puno veci problem je desno krilo. Mi trenutno u momcadi imamo samo spikica koji moze pokriti tu poziciju, a on nije u bajnoj formi i ne pokazuje ni trunku napretka od prosle sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions