• hardek
    2.8k
    Da li ovo znači da je Sosa flop kakav je i izgledao na onim "highlightsima"?

    Ne vidim drugi rezon jer na stoperskim pozicijama imamo: Perić, Šutalo, Perković, Max, Sosa i ako na to dodamo KTCa to je 6 stopera a i Ristovskog se koristilo na stoperu.
  • sanjinlego
    3k


    Perić poznat po ozljedama, Šutalo još uvijek nije na 100%. Tu imaš Perkovića koji nikako ne igra, kao ni Bernauer. A Rile također ozljeda, vjerojatno propušta Poljud. Ostaje ti Sosa kojeg još uvijek nismo vidjeli.

    Jakirović želi KTC-a jer bi tada ponekad igrali u formaciji 3-5-2, Moha i Ljubo po stranama.
  • hardek
    2.8k
    Ok, ima smisla za 3-5-2. Meni je više izgledalo nelogično jer da, Perić je podložan ozljedama a Šutalo je još malo "kamen", ali za šta su onda točno dovedeni Max, Perković i Sosa ako ih ne mogu mijenjati? Ne sviđa mi se samo to nagomilavanje igrača bez da ovi koji su dovedeni ni ne dobiju priliku. Šta ako stavimo KTCa i u prvoj tekmi zbog njega dobijemo gol oćemo odmah tražiti i 8. stopera?
  • doktorbob
    16
    Što je sa sosom, zna li itko?
  • doktorbob
    16
    Protiv sam dolaska teophila. Pa zasto se neda prilika prinovama koje smo doveli. Cemu gomilanje stoperskih pozicija? Imamo vec trojicu novih. Perkovic, Sosa i francuz. Nemoguce da su sva trojica toliki flopovi. Perkovic je cak i igrao na proljece i bio je sasvim solidan za hnl okvire. Francuz je protiv istre takoder solidno odigrao, a za sosu ne znam sto da mislim jer je tek dosao.
  • Armagedon13
    959
    Čitam da postoji mogućnost dovođenja desnog beka, bez ugovora,(Karačić?) pa se sjetim AČ koji bi u ovakvoj situaciji potjero bar dva igrača
  • Infinity
    16.4k
    Čitam da postoji mogućnost dovođenja desnog bekaArmagedon13

    Imamo dva, treba nam i treci

    Lijevo imamo jednog, a poziciju igra vezni

    Ima smisla
  • Zagi
    7.7k
    Desno imamo jednog kojeg stišću ozljede i godine.
    Ništa manje kritična pozicija.
  • Zagi
    7.7k
    "Ne može se"
    rbs21-183.jpg
  • mali M
    5.2k
    nemoj se ljutiti ali ovo su vjerojatno jedni od največih talenata svojih zemalja... kužim što želiš reć, ali to jednostavno je iznimka, a ne pravilo
  • DiddyGuela
    2k
    Usporedbe nas i RBS su urnebesne. Neka se nitko ne ljuti, oni su 100 godina ispred nas. Infrastruktura, scouting,sponzor,novac.

    Mi nemamo ni stadion pobogu. O cemu dalje pricati... ono, Vlak nam je glavni scout. Naravno, to ne znaci da mi ne mozemo maznit taj isti RBS, ali strukturalno... oni su 100 godina ispred nas.
  • Krizy
    43.5k
    A jbg, tih 11 je plaćeno 50 milijuna eura. Da ne računam koliko su u međuvremenu potrošili na ostale igrače.
    Mi smo u zadnjih 6 godina ukupno potrošili 50 milijuna.
  • Zagi
    7.7k
    Za razviti igrača ti treba trava, lopta , talent i znanje+ strast struke.
    Sve te infrastrukture su samo završna glazura.
  • Laugreano
    2.5k
    Nama nerealno. Zamisli da platimo 16godisnjeg klinca iz obale Bjelokosti 4m i onda 2 sezone igra u Kustosiji. Nama za 4m treba bit top pojacanje.
  • Eduardo
    20.3k
    Desno imamo jednog kojeg stišću ozljede i godine.
    Ništa manje kritična pozicija.
    Zagi

    Ok, Ristovski će za 5 mjeseci napuniti 32 godine, ali nije baš da ga stišću ozljede. Ove sezone odigrao je do sad svih 13 utakmica, prošle sezone 41, a sezonu prije toga 45 utakmica. Tu i tamo bi propustio tekmu ili dvije, ali ova statistika meni izgleda prilično impresivno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions