• Teofil Kateran
    1.4k
    Slažem se, u potpunosti se slažem. Pogotovo jer to kaže jedan od igrača koji je doživio skandiranje sjevera.
  • Nino Bule
    13.8k
    Daj se uozbiljite, ide u ligu di ce ga na svakoj utakmici gledat 30 tisuca gledatelja, u dinamu ga je kroz citavu karijeru toliko gledalo moze 10 puta, to ce sad do nove godine dozivjet
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ne vidim problem da se to naglasi, posebno ako ces prcnit i dignut ove neodlucne iz birtija i domova da dodu na stadion.
  • Sajla
    5.1k
    moram par stvari iz intervjua prokomentirati..

    "Ona navika da ujutro sjednem u auto i odem na stadion. Naizgled nešto beznačajno, ali meni je to bio Svemir. Moj klub, moj grad… Nekad bi se na slobodan dan znao zaputiti tamo samo zato što sam vezan za taj Maksimir. Došao bih, pozdravio te vrijedne ljude koji tamo rade, malo bio u svlačionici, sabrao misli. Baš sam se nekako vezao i za ljude i za prostor. Za instituciju Dinama. I kada me pitaš što mi je bilo najteže za ostaviti, ne mogu pronaći samo jedan odgovor ali recimo taj ritual odlaska na Maksimir pada mi prvo na pamet. U tome je sve"
    ovo nisu riječi čovjeka koji samo profesionalno odrađuje svoj posao. u dinamu je proveo ključne godine i siguran sam da se on ovdje vidi i poslije igračke karijere (za razliku od nekih koji su odlazili s 21-22 godine), a da dođe nakon ugovora u Turskoj i bude ono što je Zagi danas (a bio bi više od toga!), to bi bilo savršeno.

    otkriva da je redovito na vezi sa svojim suigračima iz Maksimira.
    “To je bilo tako i kada je Ademi otišao u Kinu. Nije bio dan da se nismo čuli. Okupili smo se mi stariji nakon treninga, pa idemo zvati Akija. I onda s njim priča. Tako je i sada. Dečki se okupe, pa nazovu… Lijepo je to. Ispunjava me”.

    to je to što treba izgraditi, takvu grupu i povezanost, to je ono što donosi rezultat. nije sve samo stvar kvalitetnih pojedinaca, to je ona priča o cjelini koja je više od zbroja dijelova. bilo bi zanimljivo znati koliko je u ovome bilo sreće, a koliko je netko (tko? Bjelica?) planski slagao karaktere i ima li u klubu netko tko bi to mogao ponoviti, tj. može li Jakir složiti kompaktnu grupu kvalitetnih igrača koji će biti ovako povezani i van terena, a ne samo da skupa igraju nogomet. to je ono gdje će Kaneko ili Bernauer teško upasti, ali neka oni budu nadopuna kao što su bili KTC ili Lauritsen i već smo na konju..
  • Zagi
    7.7k
    Zato sam i bio toliko za Jakira mjesecima.
    Do sada je to uspio gdje god je došao.
    Jednostavan, direktan i iskren. Pustimo čovjeka da radi i biti će to dobro.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Mene bas i ne diraju ti intervjui/izjave bivsih i sadasnjih igraca. Cisti PR koji kupuje navijace kako sadasnjeg kluba tako i bivseg. Kakvi stadioni i atmosfere, samo lova i eventualno neka sportska komponenta. Da im je do atmosfere i ne znam cega ne bi razmatrali onu pustinju kao opciju u kojoj btw. utakmice gleda slican broj ljudi kao u HNLu.

    Kaj bi se mi trebali ravnat sa Turskom/Njemackom/Engleskom u kojima zivi 20-30x vise ljudi? Po meni je jedino koliko toliko relevantno mjerilo posjeta kola po 1000 rezidenata u drzavi. A i to neko ganjanje love... Vani mogu dobit mozda do 2x vecu placu nego u Dinamu ajde mozda 3. Ali da tako svaki Hrvat razmislja tu bi zadnji ugasio svijetlo.
  • Mihaljević
    9.8k
    Nema boljeg trenera od Jakira za Dinamo u svijetu ovom trenutno , ni Bjelica , ni Mourinho. Sesvete , Gorica , Zrinjski , Rijeka i Dinamo , samo 1 otkaz (I to razlog što sa Goricom koja je tek ušla u 1 HNL nije ušao u Europu :brow: ). Ne mogu ga krivit za Spartu, jer je jednostavno nedopustivo da se igrači tolko zajebavaju pa da izgube 3 razlike , pa taman ih Kruno Jučić postavljao. On i bivša 3-4 trenera nebo i zemlja.
  • Zagi
    7.7k
    Da budemo točni , 2.
    Otkaz u Mariboru u korona sezoni gdje su ispali od nekakvih ribara na jednu tekmu.

    Nema boljeg trenera od Jakira za Dinamo u svijetu ovom trenutnoPlavaSlavonija86d

    Uglavnom, slažem se.
  • Mihaljević
    9.8k
    Da da , sorry zaboravio Zlovence , 2 otkaza.
  • Sajla
    5.1k
    Mene bas i ne diraju ti intervjui/izjave bivsih i sadasnjih igraca.NitkoBitan
    uglavnom se slažem, ali nisu ni oni svi isti. jedno je Livi ili Aki, a drugo su Jakić, Moro i sl.
  • Eduardo
    20.3k
    UEFA o Modriću nakon sinoćnje tekme 'Eternal' tj. 'Vječan'.

    'Kada se činilo da se Real Madrid zabija u berlinski zid u debiju u ovosezonskoj Ligi prvaka, ponovno se pojavio Jude Bellingham. Međutim, najbolje od Ancelottijeve momčadi ponudio je Luka Modrić. Hrvat se vratio u prvu postavu i pokazao kakvu magiju još ima u kopačkama' - MARCA

    Luka je za svoj nastup dobio ocjenu devet, a Bellingham osmicu.

  • Lynx17
    4.1k
    UEFA o Modriću nakon sinoćnje tekme 'Eternal' tj. 'Vječan'.

    'Kada se činilo da se Real Madrid zabija u berlinski zid u debiju u ovosezonskoj Ligi prvaka, ponovno se pojavio Jude Bellingham. Međutim, najbolje od Ancelottijeve momčadi ponudio je Luka Modrić. Hrvat se vratio u prvu postavu i pokazao kakvu magiju još ima u kopačkama' - MARCA

    Luka je za svoj nastup dobio ocjenu devet, a Bellingham osmicu.
    Eduardo


    Sinoc kroz utakmicu, komentator kaze: "Modric i dalje igra dobro, unatoc svojih 38 godina."

    Na sto Steve McManaman odgovara: "Dobro? Pa Modric je danas najbolji vezni igrac na terenu. I to daleko najbolji."
  • Eduardo
    20.3k
    Luka Ivanušec zbog ozljede gležnja out nekoliko tjedana. Barem je tako objavio Feyenoord.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.