• vjeko1701
    8.4k
    Istina, ali meni on izgleda ko skroz drugi čovijek trenutno. U Rijeci mi je izgledao kao da je odustao od života i sa primjetnim viškom kila. Trenutno opet izgleda ko nogometaš...ako pokaže da to može cijelu sezonu, sigurno je napredak u odnosu na trenutna desna krila.
  • DiddyGuela
    2k
    Jel prati netko Niku Jankovica?

    Decko igra vrlo dobar nogomet. Koristan je na vise pozicija... prakticki je jednako dobar u sredini i na krilu, igra vrlo zrelo za svoje godine, igra u oba smjera. Bas mi se cini kao pravi moderni europski igrac. Nije spektakularan, ne baca lude driblinge ali melje u jednom tempu cijelu utakmicu. Također ima dobar udarac!

    Sjecam se da je igrao dobro kod nas u juniorima, nakon toga dobar u Zrinji pa sada u Rijeci. On je bio Jakirov izbor u oba kluba. S obzirom da imamo 50% prava na njegov transfer, vjerujem da ga mozemo vratiti iduceg ljeta.

    Neshvatljiva mi je odluka bivseg trenera da on nije igrac za Dinamo, pa makar u krugu od 15 igraca.
  • vjeko1701
    8.4k
    Već vidim iduće sezone, 1,5M + T. Halilović za Jankovića xD
  • DiddyGuela
    2k


    Prije nesto kao... Jankovic za 5M€ u Gent a mi slavimo 2.5M€ od igraca koji "i tako ne bi igrao kod nas".

    Taman pokrijemo trosak raskida ugovora sa bivsim trenerom On ga je i tako škartirao.
  • Captain America
    17.7k
    Koliko sam lud kad bi bio za da vratimo Halilovića kao desno krilo ako pokaže da može cijelu sezonu držat dobar nivo u Eredivise?vjeko1701

    Bude li sezona na ovakvoj razini zaboravi da ćemo si ga moći priuštiti.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Jankovića, ako ništa bar imamo u pola cijene, jako su pogriješili al eto bolje i 2,5 nego 5 milijuna ako će se ići po njega, a ako ovako nastavi nadam se da hoće. S druge strane, ako Halilović ovako nastavi cijelu sezonu nema šanse da će iz nizozemske lige završit u Dinamu nit bi ga mogli priuštit.
  • Juznjak
    3.8k
    Jel postojala neka priča i da mi imamo 50% od Jankovićevog transfera ako ne odlučimo iskoristit to da ga uzmemo za pola ponuđenog iznosa?
  • jedan u nizu
    8.3k
    Jel postojala neka priča i da mi imamo 50% od Jankovićevog transfera ako ne odlučimo iskoristit to da ga uzmemo za pola ponuđenog iznosa?Juznjak


    znat ćemo kada izađe novi FM :rofl:
    oni nekako uvijek imaju info koji je uglavnom točan. I za buduće/prošle klauzule i za affiliate klubove :D
    btw do nedavno je stajala klauzula da igraci izmedu Dinama i Lokomtive mogu slobodno prelaziti iz jednog u drugi klub :rofl:
  • Mr Anderson
    8.2k
    I Miško je potvrdio da za Jankovića imamo 50%. Isto tako smo imali za Franka.
  • dZg1986
    520
    Livi na golu za Fener
  • Ludovic IX
    7.3k
    I primio prvi gol
  • dZg1986
    520
    Tamo ima dobru konkurenciju u njihovom domacem golmanu Irfan Canu, tako da Turci nece imati strpljenja kao sto bi kod nas imao. Ali sam si je izabrao put
  • Efes Pilsen
    8.3k
    U sudaru titana Barisic vs. Tolic - Tolic starta s klupe, Barisic nije u zapisniku. Inace, DAC je prodao Krstovica Lecceu i ovaj se prilicno dobro snasao tamo..
  • Lynx17
    4.1k
    Halilovic je specifican. On mora biti najglavniji. On mora da mu se tepa. Ali sto je, je. On trenutno dominira. Ali i trci, radi presing(?!). Jednostavno se vidi da trenutno uziva, da "voli" nogomet koji igra. Kako bi to izgledalo u Dinamo, drugi klub, tesko za rec, ali ono sto on TRENUTNO pruzi je zaista dobro.

    On tamo ima svu slobodu. Nema on poziciju. On ide gdje god zeli. Taman ga mozemo usporediti sa Messijem. :grin:
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Jebemti previše je ovih Barišića :lol:
    Bartol, Adrian Leon, Borna, Mirko
    Izgubim se svaki put
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.