• Mihaljević
    9.9k
    Prije 2 godine , odigram ja da će Šibenik pobjedit Dragovoljac sa 3 razlike (Hendikep) na Šubićevcu , na kraju utakmice 0:5 za Dragovoljac...
  • Droljo
    8.2k
    Ja se vraćam u igru nakon kraće pauze.
    Screenshot-2023-09-11-14-42-10-715-edit-com-android-chrome.jpg
  • Droljo
    8.2k

    Ja oderem hendikep na barca real da će real dobit i normal 5:0 za barcu. A to sam dero singl :rofl:
  • Droljo
    8.2k
    Znači, njemačka bude spljugala od svih osim od francuza kad ja trebam dobit sto i koji euro :rage:
    Screenshot-2023-09-13-06-40-24-296-edit-com-android-chrome.jpg
  • Mališan
    1.8k
    Oskudna nogometna ponuda danas, ima ko ideju oko rukometa/tenisa ili bilo čega kaj odigrat?
  • ksapi
    2.9k
    BE8-BB420-FA96-4-B43-AE1-E-E9-BFE8-BC2-B41.jpg

    Evo da i ja malo kukam :lol:
    Gomez nije trebao ni uzet penale prvi, niti igrati vise od poluvremena.. ali jebiga, nije uvijek sve po ocekivanjima :)
  • Droljo
    8.2k
    Za jedan korner :rage:
    Screenshot-2023-09-16-20-13-59-877-edit-com-android-chrome.jpg
  • Droljo
    8.2k
    Danas pokušaj na osjećaj :joke:
    Screenshot-2023-09-19-12-48-29-034-edit-com-android-chrome.jpg
  • Muka
    357
    Malo listam parove i gledam reze zadnjih utakmica. Pa cigani su u svojoj ligi spušili fino golova vec nekoliko zadnjih tekmi. Svrbi me kako bi ih city mogao natrpati, sad isplati li se 7+ odigrati kao singl :grimace:
  • Ludovic IX
    7.3k
    ako će im se dat trpat.. najgore mi kad igram golove njihove i onda oni zabiju dva i krenu sa "ti meni, ja tebi" do kraja utakmice
  • ksapi
    2.9k
    City je bio vrhunski live preokret jučer na poluvremenu s onakvom dominacijom. cigane je čudo spasilo da ne prime 5-6 golova
  • Georg Koch
    4.6k
    Inter 2 2.5kv
    Norwich-Leicester preko 10.5 kornera 1.8kv
    Benfica-Salzburg domacin daje manje od 2.5 gola 1.55kv
    Galatasaray-Kopenhagen manje od 3.5 golova 1.45kv
    Krka-Cibona 2 1.5kv
    =15kv
    Eto tko trazi parove nek izabere nesto, valjda ce proci ponesto :D
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Zasto mislis da Salzburg nece pokusat rutinski 3 komada? Otisao im trener i pola ekipe, Roko Simic od otpisanog do prve spice..
  • Zagreb1992
    1.7k


    Cibonu bi izbacio iskreno
  • Georg Koch
    4.6k

    Salzburg u 7 kola primio 4 gola, nije ni Benfica da bas ubija u prvenstvu toliko. Plus LP, prvo kolo, mislim da ce ic sigurnije...ne znam, ne losa kvota :D
    @Zagreb1992 e jebiga sad, kasno haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.