• Time
    871

    Eh da imaš 1 posto ljudstva kao mi iz Bosne...
  • Krizy
    43.5k
    Perija ozljeđen?
    Ivanušec ozljeđen?
    Orša ozljeđen?
    Brekalo ne igra?
    Pjaca tek hvata formu?
    PlavaSlavonija86d

    Ne sumnjam da je Vlašić u najavi..
  • Mali Zeus
    13.2k
    Eh da imaš 1 posto ljudstva kao mi iz Bosne...Time

    Nisi shvatio bit izgleda.
    Nema veze.
  • Mihaljević
    9.9k
    Njega se ne mora ni spominjat , on je sveta krava reprezntacije.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Jako bi volio da Vidović nastavi zabijat, zabije na poljudu i dobije poziv od repke. Ali, realno gledano, Brekalo će sigurno upast na popis, a ako se Ivanušecu oduži ozljeda (vidim da ga Dalić vidi kao veznog dosta) možda mi napokon Mišić mogao dobiti poziv, ali opet tu je isto realno da prije pozove Sučića koji je opet počeo pomalo igrat u Salzburgu samo zato jer je već bio dio repke.
  • nemapredaje
    3.3k


    Po istoj toj logici koju on prakticira, će vjerojatno i Pjaca dobiti prije poziv nego Vidović
  • deda
    32.7k
    Dečki polako, Vidović još nije standardan ni u mladoj. Korak po korak.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Neka riješi Astanu i tovare za početak.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Niste spremni za Antonio Marin masterclass na Euru kad bude jedino spremno lijevo krilo
  • Markelo
    2.6k
    Nisam siguran da Dalić nije spreman poslat Perišića i sa štakama na teren.
  • Jurki
    11.7k
    “ Perišić bi po svemu što znam trebao igrati za šest mjeseci. Ne samo trenirati, nego igrati službene utakmice u punom tempu - smatra Janković”

    Doktor repke o Perisicevoj ozljedi.
    Mene samo zanima kak se igrac koji ima 34 godine brze oporavi od nekog 19 godisnjaka uzet cu za primjer Stojkovica.
  • Krizy
    43.5k
    Logično bi bilo zbog težine ozljede uz kombinaciju s kvalitetom prošlih tretmana..
  • Nino Bule
    13.8k
    Perisic jos nije ni operiran, naravno da ce hns i hnsov doktor davat optimisticne prognoze, sta ce bit s perisicem znat cemo za par mjeseci iako naravno optimisticnim prognozama ima mjesta kad je ovaj fizicki stroj
  • Patak
    2.9k
    Jel se zna težina Ivanušecove ozljede, koliko dugo će trajati oporavak?
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ljudi božji, o čemu vi pričate... kakav vidović u kontekstu A reprezentacije. Dečko je na početku karijere, u profi nogometu nije odigrao ni punu sezonu, zabija svoje prve golove u ozbiljnom nogometu...

    Nek "eksplodira" i odigra brutalnu polusezonu u dinamu pa će biti realno pričati o tome... trenutno je ta tema suluda!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.