• dzgkt
    155
    Jel se može na webshopu ostvarit popust preko članske, ne vidim nigdje opciju. Pokušao sam se i registrirat, al izgleda da to ne radi.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Mislim da nema opcije.
  • Nisi više onaj isti
    127
    Kratko i glupo pitanje... Da li je na novim sjever uz odstune majicama i dalje mala omega na ledjima?
  • Guinness
    2.2k
    Kratko i glupo pitanje... Da li je na novim sjever uz odstune majicama i dalje mala omega na ledjima?Nisi više onaj isti

    Nije
  • Keyser Soze
    10k
    Gdje mogu vidjeti preostale veličine za robu u Ilici?
  • VE86
    52
    Jel zna tko ima li di, i ako nema kad bi mogle ponovno izaci adidasove full zip klupske hudice?
  • plavi72
    831
    Na fb Bad Blue Boys fan shop,pošalji poruku ,uvijek točno odgovore stanje! !
  • Robi T
    243
    Btw,jučer bio u fan shopu na Maksimiru
    Ovosezonski dresovi sa tiskom prezimena i broja igrača,reklamama i patchom lige na popustu od 25%,cca 70€.
    Razlog,igrači u međuvremenu odabrali drugi broj.
    Jedan je Jurić a drugog nisam zapamtio.
    Ograničena količina.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Tko bi htio Juricev dres :rofl:

    Njega nema na popisu igraca, ali izgleda da se racuna na njega jer je stalno sa ekipom :chin:
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Jeftiniji je od onog bez printa.. ja bi ga uzeo.. prvi plavi.. Jurica ima pun k, neki bi mogao isplivat kasnije :lol: bio je Goce, sad promasaj, sljedeci ce bit pogodak.
  • NitkoBitan
    17k
    Tko bi htio Juricev dresIstinaZaDinamo

    Netko tko se preziva Juric :chin:
  • NORTE
    11.4k
    Najavljena su dva nova fan shopa, pitam se hoće li se čekati 1.7.2024. kad je službeni dolazak Castorea...

    Kako god, uvjeren sam da nas s njihovim dolaskom čeka puno širi asortiman i za klub puno bolji prihodi.
  • reziser
    6.8k
    dva nova fan shopaNORTE

    Jedan je na aerodromu :ok:

    Čujem da ide širenje asortimana...mislim da bi se tu prihodi trebali jako povecati
  • NitkoBitan
    17k
    Čujem da ide širenje asortimana...mislim da bi se tu prihodi trebali jako povecatireziser

    Postat cemo kao Hajduk. Kad nejdu rezultati u Europi okrenut cemo se prodaji raznolikog asortimana :lol:
  • reziser
    6.8k

    samo kaj cemo mi imat i rezultat :victory: i puno bolju prodaju.
    Što se vidi na tribinama, puno ženske populacije (lajkam) puno male djece i svi u dinamovim obilježjima.
    to je pridonio i termin tekme i super lijepo vrijeme.
    Samo neka se tako nastavi

    i ne stavljaj nas i isti kos s njima..niti u istu recenicu...NISMO ISTI
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.