• Majki2111
    2.6k
    Auuuuuuu. Nisi u pravu. Ja nosim plavo. Nisam ultras. Nisam BBB. Idem na sjever i navijam cijelo vrijeme. Više od nekih koje nose crno. Koji samo znaju AjDEeeeeeee!!!!! :shade: :vomit: Jer su pod alkohol ili ne znam čega.

    Plava je Dinamova boja i nebi smjela biti zabranjena na Sjeveru.

    Dovoljno ti govori kolko ekipa ima snagebpjevat kad se spušta poslije tekme. Ak navijaš cijelo vrijeme ti nećeš imat snage navijat po stepenicama dolje. A ekipa to radi svako malo.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Malo sam pretjerao pa sam si obrisao komentar, ali da... Simpatizeri su skloniji nosenju plave boje i manje navijaju od "crnih" :grin:

    Bude se "krvna slika" popravila dolaskom hladnijih dana.
  • Gelipter
    3.4k
    vidim da se šališ napola, ali majice su najmanji problem. Druga su vremena, ali treba malo žešće pristupiti ekipi koja izigrava debile po tribini, glumi neke manekene za robne marke koje nose ultrasi, a po ničem se ne ponašaju kao ultrasi, i to jako blizu kopa. Informativni letci na većim tekmama su dobri, ali svakako nedovoljni. Velim, današnja tekma i nije toliki problem, ali ovakve tekme su dobri treninzi za jače tekme i da se upravo vježbaju manje poznate pjesme.

    na mladima svijet ostaje i svakak je lijepo vidjeti na tekmi toliko mlađih, ali isto tako upravo dosta njih kvari taj cjelokupni dojam tribine. Zato ostali trebaju svojim primjerom pokazati kak se ponaša na tribini i "usmeriti" njih.
    Jasno nema ništa ljepše od atmosfere i zajebancije na "manjim" HNL tekmama, zato i pišem sve ovo.

    P. S. Da malo ublažim retoriku, falila mi je danas pjesma kad su krenule "opuštenije" pjesme: "dok se zemlja oko sunca kreće... :sweat:
  • Jurki
    8.7k
    Necu da se opet poteze tema stadiona i da idem u offtopic.. ali da imamo normalan stadion..
    Pricalo bi se kak je sve bilo u skladu sa standardima za lagano subotnje poslijepodne.

    Treba teziti onome kaj je nerealno pa onda dobis maksimum od onog kaj je realno.
  • Tom vg
    1k
    puno novih klinaca, i jako slabo navijaju. Ne znam iz kojeg razloga dolaze na sjever, osim da pokažu napapijri jaknu.
  • Gelipter
    3.4k
    zato edukacija i po potrebi primjena određenih odgojnih alata.
    Ne može na maloj grupi ljudi biti sva odgovornost i trud oko svega kaj čini navijačku tribinu , a ostali da glume neki krc i briju po svom.
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Sto bi najvise istaknuo osim briljantne pobjede je konekcija izmedu Baturine i Vidovica. Strasni dupli pasevi razigravanja ko da igraju vec par godina zajedno.
  • LovroZG
    1.3k
    Bio je vađen na pol. i protiv Osijeka i AEK-a doma.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Napad funkcionira, pozitivne stvari su: Vidović (čini se kapitalac), Petković (klasika) i Nevistić.

    Loša stvar je obrana a pogotovo strana na kojoj su Rile i Šutalo. Danas su imali lošu utakmicu ali se čini i da cijela ekipa na trenutke igra preopušteno fazu obrane. Ne znam je li do voljnog momenta ili je neki drugi problem. Ajmo bit iskreni pa reći da bi danas ekipe poput Rijeke, Osijeka, Hajduka, Sparte zabile Dinamu barem 2 gola a nisam siguran bi li Dinamo njima dao 3. Ako ne pokrpamo obranu onda ćemo često gledati derbije poput onog u Osijeku (3-2) sa visokim rezultatima i sa brojnim šansama koje protivnik stvara. Mislim da je prvi korak ka boljoj obrani uparivanje Perića sa nekim bržim stoperom od Boška, recimo sa jednim iskusnim tamnoputim stoperom koji je pravi profesionalac, koji će i druge tjerati da jače zapnu u obrani i koji se zove Kevin.
  • Patak
    2.2k
    Trebale bi se češće tekme igrati u 17 sati. Idealno vrijeme za dolazak cijelih obitelji.
  • Droljo
    5k

    Nema ekipe bez tamnoputog crnca. Ja vam to tupim mjesecima. Još da u upravi progledaju...
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Volim kad se pjevaju na "manjim" tekmama pjesme koje su rijeđe na repertoaru, ali onda mi nije jasno zakaj ekipa koja zna riječi malo ne potegne kad vide da pol ljudi prodaje zjake i ne pokušava uopće naučiti tekst i pjevatiGelipter

    Bas iz ovog razloga ne bih toliko bio strog jucer prema izdanju tribine,bilo je dosta jucer pjesama koje su rjeđe na reportoaru, pa se malo razbio ritam.

    Ok mi je za ovakve tekme da se isprobaju neke stvari,inace meni jucer izrazito pozitivna vibra na tribini.

    Ovaj termin subotom od 5 do 9 navecer donosi bar 2 soma vise ljudi,zbog KL taj termin mozemo zaboraviti,sto se tice nedjelje mislim da raniji termin ce "donijeti" vecu posjetu.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Jučer puno tog dobrog, i ponešto lošeg.

    Cijela desna strana Špikić - Ristovski - Šutalo imala lošu tekmu. I dok se za Ristovskog ne brinem, Šutala bi i ja gurao u ovakvoj sezoni usprskos svim greškama da se vrati na pravi put jer ni izazovi nisu kao prethodnih sezona i može se progutat ovaj period, Špikić je već pravi problem. Baš nikakav napredak kod tog dečka.

    S druge strane, Ljubo ubrzanim korakom postaje najbolji LB lige, u periodu je kad je svakom tekmom sve impresivniji. Vidović izgleda kao sve ono kaj nam je trebalo, baš izgleda kao klasa na terenu.
  • IceMan
    1.5k
    Sve u svemu jedno lijepo subotnje posljepodne. Termin i vrijeme idealni. Posjeta solidna, Dinamo dobar. Ademijev povratak..

    Što se tiče igre, prema naprijed dobro. Vidović odličan prvo poluvrijeme, osim gola dobar jedan prodor i udarac, cijelo vrijem rastrčan, tehnički dobar na lopti. Svidio mi se... Petko standardno dobar.. Treba pohvaliti i Nevistićevu fenomenalnu obranu.
    Obrana tako tako, nemam ja niš protiv Boška, znam ozlijeda i sve skupa al pitanje kolko će se moći to čekati. Imamo opcija na klupi koje još nisu ni isprobane... Vidjet ćemo dokle će Jakir to tolerirat.

    Što se tiče navijanja, ja sam bio na sjeveru i da, mogu se složiti da su se standardi za navijačku tribinu malo "srozali". Ima tu dosta ljudi koji su zalutali, ima i dosta simpatizera Dinama a ne navijača, jebiga moramo znati da imamo samo dvije tribine trenutno i da se ljudi sa istoka preselilo ovdje.
    Mislim da nebi bilo loše da smo se na početku skupili i da možda pošalju prvu ekipu navijača koji su u centru po grupama po cijeloj tribini da malo dignu i ostale.

    I opet morao jučer opominjat snimače, mislim bed mi je, čovjek stariji ni nezna da nesme snimat, al ono taman snimao kad je bila baklijada i glupo mi je da nitko od ostalih mu nije ni rekao koji su bili bliže. Pa onda kraj mene lik šminker u svečanoj majici i hlačama koji nema veze s ničim uzme iphone i krene snimat. Ima ljudi ovdje koji nemaju veze s vezom, i znam da je to teško spriječiti, al da se ga može potaknut na navijanje - može.

    Mislim sve ima svoje objašnjenje, brojka je bila solidna na sjeveru, pjevale su se neke nove pjesme, al možda bi bilo bolje da se na početku skupimo i da grupa razbaca svoje najbolje po tribini da potaknu ostale.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Ne volim pisati o temi navijanja , jer prije svega nisam iz Zagreba pa mi je premija ako posjetim sedam ili osam utakmica na Maksimiru u godini.

    Jučer sam još nakon Osijeka 2019. bio na običnoj HNL tekmi ( da nije derbi s Hajdukom) i bilo mi je zaista top. Nema one nelagode u prsima kad igramo sa dosta jačim euro protivnicima pa ti svaki njihov napad budi strah od gol šanse, iako i to naravno ima svoju draž. Pjesme na tribini odlične, konačno malo " mixa " kojeg ne čujemo i ne pjevamo na Europi. Završni " touch" je dala i odlična igra momčadi, i to je sukus jučerašnjeg dana.

    Što se samog navijanja tiče, ponavljam nisam kadar ocijeniti, to bolje znate vi koji ste tu svaku utakmicu i involvirani ste u sve oko grupe. Ali i ja kužim da dobar dio ekipe uopće ne pjeva i ne zna ritam dijela pjesama.

    Kako god, AVE DINAAAAMO AVE DINAMOOO
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.