• marcio amoroso
    32.4k
    Meni definitivno bezvezan potez, ali Bože moj, nismo svi isti.
  • vjeko1701
    5.9k
    Poštujem mišljenje.
  • mali M
    3.5k
    Špikićev najveći problem je nogometna inteligencija, tj. nedostatak iste, a to se ne može naučiti. Tu i tamo će ubosti nešto, postići koji gol, odigrati koju dobru tekmu, a vjerojatno i srušiti kojeg 'zvučnog' protivnika u HNL-u ili Europi, ali nikad neće biti konstantno produktivno krilo kakvo je potrebno europskim ambicijama DinamaEduardo
    Eto doslovno si opisao Ljubičića na beku. Ne odigra svaku kriminalno ali baš baš je loš bek.. i on si je prošle sezone zabio autogol u europi kao ljevi bek... tak da se ne mislim rugat Štefulju.

    Po meni se Bulat opet skrivao... dečko stvarno neke tekme odigra majstorski, a neke brate mili kao da je plaćen da traži mrtve točke svojim suigračima pa se stalno skriva.
  • LovroZG
    1.3k
    Jedino kaj bi ja to rješio tako da mu se pri kraju utakmice da da ispuca gol aut i onda oteže do žutog a ne da namjerno radi oštrije startove.vjeko1701

    Za to se može dat dodatna suspenzija, a namjerni žuti na takav način kod 3:0 za tebe se lako dokaže.
    Najjednostavnije je odmorit igrača protiv Rudeša i ne zamarat se ovakvim stvarima. Jedan krivi start ili osveta protivnika i ozlijedi ti se igrač zbog gluposti. A sad barem imamo i širine u vezi.
  • i more je plavo
    891

    Kaneko ima nesrecu sto je dosao na posudbu, i to za Dinamove pojmove jeftino, i sad ga se tako i tretira.
    Da se dalo 2 milje za njega, dobio bi par utakmica u kontinuitetu da ima priliku pokazati jel se uklapa ili ne.
    Topic nebu u Rudesu dobil sansi kolko je dobil u Dinamu.
  • deda
    27.9k
    Atmosfera je večeras bila predivna. Zapad pun žena i klinaca. To nam treba za dobre brojke na tribini. I pohvala klubu koji je otvorio dodatni šank na zapadu. Sluša se bilo Zone.
  • deda
    27.9k
    S obzirom da je prodano 0k0 3000 karata moze se pretposaviti da je dolaznost godišnjaka danas bila na maksimalno 60%.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Najposjecenija utakmica kola :cool:
  • Juznjak
    3k
    Jakirović rekao da je Špikić osjetio aduktor. Mislim da ipak to nije razlog loše igre. Svakako, nadam se da nije ništa strašno i da će konkurirat za sljedeću utakmicu.
  • Zagi
    5.1k
    Doduše, često se njemu desi da osjeti aduktor u svlačionici nakon lošeg poluvremena.
  • Juznjak
    3k

    I meni je poznata situacija, ali se ne sjećam točno u kojoj je to utakmici bilo pa nisam ništa htio pisat.
  • Jurki
    8.7k
    Opet se podsjetil zakaj otidem na “nebitne” tekme kak je ova danas.. atmosfera topčina..
    Jebes Europu.. ovo je nogomet. navijanje brutala..
    ..jer cuvaju ti leđa Purgeri.
  • Gelipter
    3.4k
    Još jedno lijepo subotno poslijepodne uz laganu pobjedu Dinama, odličnu premijeru Vidovića, povratak Ademija i skandiranje istom kao i prvi puta Petku. Kaj se navijanja tiče, žao mi je kaj se sad već ovakva relativno slaba izdanja doživljavaju kao odlično navijanje i atmosfera. Brojka je bila ok u kontekstu svega, taj dio nije problem. Problem je kaj je navijalo valjda 30 posto ljudi, na desnom dijelu sjevera još i manje i to ne samo ekipa koja se preselila na sjever zbog cijena karata. Bubanj i vođa se od dosta ekipe sad već tradicionalno ne prate, iskreno ne znam ni zakaj je bio problem da se kao inače kaže na početku da se malo skupimo jer smo bili dosta razdvojeni i nekako pobacani danas po tribini. Volim kad se pjevaju na "manjim" tekmama pjesme koje su rijeđe na repertoaru, ali onda mi nije jasno zakaj ekipa koja zna riječi malo ne potegne kad vide da pol ljudi prodaje zjake i ne pokušava uopće naučiti tekst i pjevati. U redu, jasno mi je da je danas bila opuštenija atmosfera općenito zbog protivnika i svega, ali svejedno navijanje sve češće postaje za naše standarde dosta slabo. Ulazak Ademija, dobra igra i takve stvari malo podignu i navijanje, ali ono treba biti cijelo vrijeme na razini. Također, sve je više ekipe koja uopće ne poštuje tribinu, grupu, a posljedično onda i Klub. Često pišem komentare ovog tipa u zadnje vrijeme čime sam i sam sebi dosadan, ali stvarno imam osjećaj da se mirimo s nekom osrednjošću kaj nije dobro. Sve ovo pišem naravno iz dobre namjere i nadam se da ove stvari primijećuju i oni koji trebaju. Čestitke svima koji navijaju kak treba. U četvrtak je već nova prilika za glasno i fanatično navijanje i nakon drugog ponavljana pjesme. Dinamo neka svud odjekuje - naša pjesma će se oriti!
  • Jurki
    8.7k
    razmem kaj hoces reci.. ali isto tak je bilo pun kurac mlađarije koji se tek mora na sve usaltati.
    Nikad mi nebre biti bolja neka euro utakmica od ligaske.
    Dal treba sve biti bolje? Naravno da da..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.