• Eduardo
    17.5k
    Špikićev najveći problem je nogometna inteligencija, tj. nedostatak iste, a to se ne može naučiti. Tu i tamo će ubosti nešto, postići koji gol, odigrati koju dobru tekmu, a vjerojatno i srušiti kojeg 'zvučnog' protivnika u HNL-u ili Europi, ali nikad neće biti konstantno produktivno krilo kakvo je potrebno europskim ambicijama Dinama. Ima on i svojih prednosti, ali kad se sve stavi na vagu Špikić nije igrač za prvih XI Dinama.
  • San Lorenzo
    11.5k

    Dečko nema šut, nema duel igru, osim lijepog driblinga protiv Astane, ja ne pamtim kad je on nekoga slomio 1na1...nema nogometnu inteligenciju...ako Kaneko nije bolji od njega, onda nek ide u k sve.
  • Blueshadow86
    944
    Eto, našli smo ti konačno i prvu vrlinu - iskrenost. Bravo! Samo šteta što taj segment ne ulazi u segment nogometne igre.
  • Kepec
    4.6k
    Ponosan na Štefulja i Vidovića danas zabili svoje prvijence za Dinamo.
    Kasnim na tekmu, 25.minuta taman prije gola hodam prema stadionu, a na karatani 30ak ljudi čeka kartu. Ljudi zvani fenomen.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Dečko nema šutSan Lorenzo

    Ima šut kojeg ne može koristit previše jer igra desno krilo kao dešnjak.

    nema duel igruSan Lorenzo

    Oršić sezona 21/22 (zadnja sezona koju je cijelu odigrao) osvojeni dueli - 2.3 na 40%
    Špikić prošle sezone 4.1 na 47% što je i količinski i u postotku više čak i od Petkovića

    nema nogometnu inteligencijuSan Lorenzo

    Ovo je ono što ja pokušavam reći cijelo vrijeme


    Evo zadnjih 10 minuta se nekontrolirano smijem koliko si smiješan
  • Nino Bule
    11.5k
    Kasnim na tekmu, 25.minuta taman prije gola hodam prema stadionu, a na karatani 30ak ljudi čeka kartu. Ljudi zvani fenomen.Kepec

    I zamisli plate 15 eura da uđu na poluvremenu na utakmicu, nikad mi nece biti jasni, doslovno mogu vidjet red uzet mobitel kupit kartu i otic na rucni skener i uci na zapad
  • marcio amoroso
    32.4k
    Inače mi je ovaj namjerni karton Mišića nešto užasno. Zar nije normalno jednostavno ga izostaviti protiv Rudeša i riješen problem. Ovako se kao klub samo blamiramo.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa to mu ne briše dva akumulirana kartona.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Rudeš je najslabiji u HNL, ima najviše smisla da se čisti pred utakmicu s njima
  • marcio amoroso
    32.4k

    Pa šta ima veze što ne briše. Kad dobije treći ne igra i doviđenja. Ako je već ta utakmica u Splitu toliko bitna, a je, onda se ovo moglo izbjeći odmaranjem protiv Rudeša.
  • Juznjak
    3k

    Slažem se jer je toliko forsiran i preglupo izgleda da on pola utakmice gleda kako će pokupit žuti, ali opet svi bi mi birali da radi suspenziju protiv Rudeša kad već protiv nekog mora.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ima smisla, ali nije gospodski i nije Dinamovski.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    A to je nekakva standardna praksa u nogometu, ali slažem se :up:
  • Nino Bule
    11.5k
    Bas najstandardnija praksa u nogometu, ako vec odmara sljedecu pa bolje je da si obrise ta dva zuta, to su sitnice koje mogu odlucit sezonu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ovo je ok taktiziranje i nije neki baš toliko negospodski potez, barem meni osobno Jedino kaj bi ja to rješio tako da mu se pri kraju utakmice da da ispuca gol aut i onda oteže do žutog a ne da namjerno radi oštrije startove.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.