• Mihaljević
    8.2k
    Krama bi mogao pokrenuti veliku veliku priču... Onda bi i veća imena mogla nagovorit da dođu u Dinamo.... Kad vide Kramu , Vidović kad se dokaže , Baturinu od 20M+ milijuna , 16-finala konfrencijske... Lijepo bi to mogli izgledat.
  • markoli
    1.7k
    Krama ima ugovor do 30.6.2025. i plaću od 3,5-4,0 mil. EUR. Priča o dolasku nema nikakvog smisla. Danas svatko može biti novinar.
  • Teofil Kateran
    876
    Kako bi volio Kramu vidjet ponovno u Dinamu… Petko i Krama, kakav bi to tandem bio. Znam da je daleko ovo od istine barem zasad, ali zna se za kog Krama navija i možda fakat bude nešto od toga.
  • mali M
    3.5k
    dobro jasno je da ovo spada pod "trač" dio ove teme, ali možemo prokomentirati.
    Krama bi mogao pokrenuti veliku veliku priču... Onda bi i veća imena mogla nagovorit da dođu u Dinamo.... Kad vide Kramu , Vidović kad se dokaže , Baturinu od 20M+ milijuna , 16-finala konfrencijske...PlavaSlavonija86d
    Svojevremeno sam tako rekao za Novotnya kad je došao i tako je i bilo. Novotny je nama otvorio skroz novi rang igrača koji do tada nisu baš imali volje dolaziti u Dinamo. Samo jedan je potreban da ostali prevagnu
  • Mihaljević
    8.2k
    To ti pričam , znam da je ovo daleko daleko od završetka , al' gdje ima dima...
  • morales
    128
    moram ko tovari stalno objavljivat,mi cemo s onom imalo bi smisla haaha
  • Zambatine škude
    2.1k
    al' gdje ima dima...PlavaSlavonija86d

    Nema nigdje dima, dugo veću glupost nisam vidio. Krama bi Dinamo za dvije godine ugovora koštao cca 15 milijuna eura da mu damo makar pola plaće što ima tamo. Ne lovite se za ovo.
  • mali M
    3.5k
    ma ne lovimo se nego komentiramo.. nije da smo pali u trans, samo smo zaključili da bi bilo baš jako to za vidjeti i koji bi bili benefiti toga.. nije nastala nikakava euforija da mora svako malo netko doć ovdje i gasiti priču.. polako, neka se i piše i razmišlja o tome
  • scooniepenn
    1.9k

    Puno godina? 31 i 32 je puno? To samo čovjek može u hrvatskoj pročitati i čuti. Ja bi ih obojicu brže bolje umirovio, što će nam takvi starci.
  • Nino Bule
    11.6k
    Krama bi Dinamo za dvije godine ugovora koštao cca 15 milijuna eura da mu damo makar pola plaće što ima tamo.Zambatine škude

    Pa i mi koji komentiramo govorimo da bi se morao odrec velike vecine toga i igrat za cca milju eura sto je nas najveci ugovor, ne bi bio prvi koji se odrekao para da se vrati doma, ali naravno da je daleko od realnog dok on ne iskaze tu zelju javno.
  • Orc123
    5.2k
    Krama krilo, a petko u vrhu napada.....krama stvarno odgovoran na krilu...top igrac kad bi se vratio...
  • Dadinho10
    55
    Ajmo stvarno.. na svaku njegovu objavu.. možda ga uvjerimo ;)
  • Infinity
    15.3k
    Ja da sam igrac i da vidim to #vrimeje mislio bi da me tovari zele dovuci u Hajduk. Aj bar budite originalni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.